Ці фатальні недоліки вбивають репутацію вашого бренду. Ось як.

Думки висловив Підприємець дописувачі свої.

Підприємства починають дивитися на те, як найкраще задовольнити вподобання та очікування клієнтів наступного року. Кожен клієнт має індивідуальні побажання та потреби, і багато хто висловлює бажання отримати винятковий онлайн-досвід під час використання веб-сайту бренду.

З кожним роком ці бажання зростають, і важливо розвиватися конгруентно. Понад 65% клієнтів стверджують, що їхній досвід роботи на веб-сайті чи в додатку є головним фактором їхньої готовності рекомендувати бренд. Кілька невдалих варіантів шкодять CX (клієнтському досвіду), тому ось що компаніям потрібно припинити робити на цифрових платформах у 2023 році.

За темою: зв’язок між репутацією та брендом

1. Пріоритет веб/десктопу над мобільним

У США 65% усього онлайн-трафіку надходить зі смартфонів або планшетів — тенденція, яка з кожним роком продовжує зростати, але багато брендів не віддають перевагу ініціативам, орієнтованим на мобільні пристрої. Компанії, які наполягають на UX (користувацькому досвіді), керованому настільними комп’ютерами, неминуче розпадуться. Загалом 85% користувачів вважають, що веб-сайт компанії має бути таким же хорошим, якщо не кращим, на телефоні, ніж на комп’ютері. Усі веб-сайти повинні включати адаптивний веб-дизайн, який налаштовує свої сторінки на основі ширини пікселів для кожного використовуваного пристрою.

2. Ігнорування невідповідностей

Веб-сайт бренду має збалансувати унікальність, яка виділяє його серед конкурентів, а також зберігає широку доступність і технічну ефективність. Невідповідності, складені або залишені без контролю, можуть завдати серйозної шкоди, наприклад:

  • Огляд технічних проблем: Хоча може виникнути спокуса знехтувати незначними технічними помилками, найменші збої, як-от несправне посилання чи неправильно розташована кнопка, можуть призвести до тисячі втрачених доходів, якщо їх не усунути. Використання платформ DXI (digital experience intelligence) може допомогти виявити ці проблеми та попередити команди, щоб вони могли вирішити їх у режимі реального часу.
  • Допущення естетичних диспропорцій: Брендинг має бути абсолютно узгодженим через усі канали, які підпадають під егіду компанії — мобільні програми, веб-сайти, соціальні мережі та особисте спілкування. Оптимізований багатоканальний досвід дає своїм клієнтам однакову естетику, відчуття та обслуговування незалежно від того, де вони знаходяться, дозволяючи користувачам завжди відчувати, що вони завжди в потрібному місці.

За темою: що клієнти очікують від свого цифрового досвіду

3. Відсутність прозорості

Компанії повинні встановити довіру та бути надзвичайно прозорими щодо конфіденційності та безпеки. Клієнти завжди повинні знати, як використовуються їхні дані, і попит на це зростає: 87% споживачів не будуть співпрацювати з компанією, якщо вони стурбовані практикою безпеки веб-сайту. Щоб задовольнити цей попит, бренди мають чітко та чітко розуміти безпеку користувачів, надаючи політику конфіденційності без зусиль. А ще краще, додатковим кроком має бути надання клієнтам можливості відмовитися від відстеження або збору даних.

Крім того, клієнти повинні знати точну вартість своїх покупок. Приховані комісії здаються трюками: 48% клієнтів залишають свої візки через те, що додаткові витрати — доставка, податки, плата за послуги тощо — занадто високі. Попередня інформація про загальну вартість створює довіру до бренду.

4. Покладання на людей

Інструменти штучного інтелекту стають обов’язковими для бізнесу, щоб зберегти конкурентну перевагу. Люди не можуть робити все відразу так само, як штучний інтелект. Застосування технологій для виконання різноманітних завдань може дозволити бренду визначити пріоритетність бізнесу. Включення ШІ може допомогти:

  • Спілкування з клієнтами: Чат-бот штучного інтелекту може ставити користувачів у чергу для обслуговування клієнтів, а також відповідати на основні запитання, вирішувати проблеми або направляти їх на правильні сторінки.
  • Зменшення помилок: ШІ можна використовувати для виявлення аномалій і позначення їх ІТ-спеціалістам, щоб зупинити проблеми в джерелі, перш ніж завдати ще більшої шкоди.

За темою: 7 потужних способів покращити репутацію та впізнаваність вашого бренду

5. Ставлення до кожного клієнта однаково

Персоналізація стає все більш важливою для користувачів. За даними McKinsey, 71% клієнтів очікують персоналізованої взаємодії під час відвідування веб-сайту, а 76% розчаровуються, коли вони не отримують персоналізованого досвіду. Бренди, які не запропонують персоналізований досвід клієнтів, у 2023 році постраждають від лояльності клієнтів, їхнього щастя та загального доходу. Проблеми персоналізації можуть включати:

  • Ігнорування доступності: Оскільки 73% споживачів певним чином страждають від інвалідності, цифрові платформи повинні зробити онлайн-досвід якомога доступнішим, щоб покращити загальну взаємодію з користувачем, допомагаючи досягти прибутку бренду, якщо його платформа є зручною для всього населення. . Просте забезпечення доступності субтитрів для відео для груп глухих і людей з вадами слуху, покращення контрастності для людей із вадами зору або взагалі надання динамічного інтерфейсу, який дає користувачам вибір для своїх переваг, має велике значення.
  • Обов’язкове створення облікового запису: Змушення користувачів створювати обліковий запис перед тим, як брати участь у веб-сайтах бренду, залишає неприємний присмак у роті. Хоча компанії можуть думати, що це допомагає з переорієнтацією та залученням потенційних клієнтів, це часто призводить до відмови від кошика. Бренди повинні дозволяти відвідувачам вибирати переваги створення облікового запису.
  • Обмеження можливостей самообслуговування: Коли клієнти шукають рішення, їм потрібна негайна відповідь. Надання користувачам веб-моделі самообслуговування є економічно ефективним і економить час і енергію для бренду та його клієнтів. Розширення можливостей самообслуговування дає клієнтам інструменти, необхідні для самостійного процвітання.

6. Відмова від простоти

Простота є ключем до зручності використання. Найчастіше через надто складний дизайн користувачам важче знайти те, що їм потрібно. Хоча спроба виділитися на папері може здатися гарною, павичі можуть розчарувати користувачів і призвести до проблем із довгостроковим утриманням і доходом.

Перевантаження веб-сторінки зображеннями, анімацією та іншими зайвими додатками неправильного розміру призводить до повільного завантаження. Дослідження показують, що 40% користувачів залишають сайт, який завантажується більше трьох секунд. Бомбардування ваших клієнтів спливаючими вікнами, музикою, автоматичним відтворенням відео тощо відштовхує їх. Збереження простих і ефектних сторінок при оптимізації елементів дизайну гарантує швидке реагування на завантаження та запобігає ображанню клієнтів небажаним сміттям.

Наближення до чистого та ефективного дизайну має дозволити користувачам досягти бажаного пункту призначення за три кліки. Легко розпізнані меню для спрощеної навігації, велика сторінка нижнього колонтитула тощо дозволяють користувачам легко дістатися туди, куди вони хочуть.

Пов’язане: Чому онлайн-репутація вашої компанії важлива

Новорічна резолюція

Нехай наступаючий Новий рік стане нагадуванням про те, щоб надавати перевагу позитивному досвіду клієнтів на своїх каналах. Цифровий досвід стає все більш важливим для бази користувачів кожної компанії, і один невірний крок може відвернути їх назавжди.

Оскільки багато хто вирішує наприкінці календарного року покінчити зі шкідливими звичками, бренди також можуть взяти на себе зобов’язання внести правильні зміни, які допоможуть їм виділитися серед гіперконкурентного середовища.

Leave a Comment