Через 2 тижні після тривалого збою системи генеральний директор Alibaba очолить хмарний підрозділ компанії • TechCrunch

Щоб щодня о 15:00 за тихоокеанським літнім часом отримувати добірку найбільших і найважливіших історій TechCrunch на вашу поштову скриньку, підписатися тут.

Друзі, ми майже на місці. Сьогодні останній четвер 2022 року, і сьогодні у нас є для вас новини про Alibaba та Spotify, а також новини про криптовалюти з Індії. І, як завжди, ми даруємо вам користь від TC+, нашої програми преміум-членства. Читайте далі, дорогі читачі, і ми повернемося завтра, щоб розповісти вам останні моменти 2022 року в техніці. — HP

TechCrunch Топ 3

  • Хмарний рух Alibaba: у Alibaba Cloud новий президент, Рита звіти. Третій за величиною постачальник публічної хмарної інфраструктури у світі лише після AWS і Microsoft призначив Даніеля Чжана, генерального директора компанії, виконуючим обов’язки президента.
  • Зателефонуйте за допомогою Spotify: Айша пише, що платформа хоче допомогти вам зустріти 2023 рік у стилі з тим, що, на її думку, може вам сподобатися. Такі списки відтворення, як «Хіти для вечірок», «Заповнювачі підлоги», «Поп-вечірка» та «Рок-вечірка», проведуть вас до півночі та після неї. У хабі також можна знайти мікси ді-джеїв від TT the Artist, Carlita, AMÉMÉ, Coco & Breezy, &ME та Austin Millz. Знижуйся!
  • Регулювання індійської криптовалюти: Під час свого головування у Великій двадцятці Індія заявила, що надаватиме пріоритет розробці основи для глобального регулювання незабезпечених криптоактивів, стейблкойнів і децентралізованих фінансів, пише Меніш.

Стартапи та VC

  • Згадайте це: Катерина пише, що Recall.ai зібрав 2,7 мільйона доларів у раунді початкового фінансування, щоб допомогти з уніфікованим API, який працює з Zoom, Google Meet і Microsoft Teams, щоб допомогти клієнтам створювати програми для багатьох випадків використання.
  • Вниз раундів: Мері Енн розмовляв з Гансом Тунгом і Робіном Лі з GGV про позицію фірми в складному венчурному середовищі. (Потрібна підписка TC+.)

Переосмислення «дружнього до засновників» капіталу в епоху після FTX

Кредити зображення: стокова камера (відкриється в новому вікні) / Getty Images

Чи можна було б уникнути фіаско FTX, якби інвестори активніше цікавилися діяльністю компанії?

Враховуючи холодний клімат для збору коштів на пізніх стадіях і поширену економічну невизначеність, «спільноті стартапів настав час переосмислити, що означає «дружній до засновників» капітал, і збалансувати джерело та вартість цього капіталу», — пише Блер Сільверберг, співзасновник і генеральний директор Hum Capital.

У гостьовій публікації TC+ він зважує відносні переваги активних і пасивних інвесторів, розбиває основи боргового фінансування стартапу та ділиться порадами «для засновників, які шукають кращого балансу капіталу та зовнішнього досвіду для свого бізнесу».

TechCrunch+ це наша програма членства, яка допомагає засновникам і командам стартапів випереджати зграю. Ви можете зареєструватися тут. Використовуйте код «DC» для знижки 15% на річну підписку!

Озираючись назад і дивлячись вперед

Ми зібрали найкраще з нашого покриття TC+ за рік американських гірок у криптовалюті. Недостатньо? Джекі надав нам пару додаткових, щоб вичавити більше м’якоті з криптового соку:

Рон подивився на прямий капітал, який домінував у топ-10 корпоративних угод злиття та поглинання цього року. Загальна сума угод склала майже 154 мільярди доларів. (Потрібна підписка TC+.)

Ребекка має деякі ідеї щодо того, що чекає на ринок мікромобільності у 2023 році — після, за її словами, «бурхливого» року.

Leave a Comment