Чи вартий аніме-серіал ажіотажу?

Лукізм має справу з подвійними стандартами краси, які закріпилися в нашій свідомості. Корейський аніме-серіал зосереджений навколо Пак Хьон Сока, старшокласника, зовнішній вигляд якого стає легкою здобиччю для хуліганів.

Серіал починається з кадру, на якому троє школярів знущаються над товстим студентом і змушують його імітувати собаку. Постійні переслідування змушують його бажати смерті. Але, не знаючи його, на нього чекає нове життя, або, можна сказати, нове тіло.

Одного чудового дня Хьон Сок прокидається в новому тілі й вирішує почати з ним нове життя.

У лукізмі головний герой може перемикатися між двома тілами. (Знімок екрана аніме-серіалу; авторство зображення – Netflix/ YouTube)

Лукізм і його погляд на стандарти краси

Ні для кого не секрет, що стандарти краси визначають більшу частину нашого життя. Проблеми зі зовнішнім виглядом є однією з найбільших проблем, які мучать дітей і підлітків, які навчаються в школі.

Згідно з дослідженням Kearney Cooke A і Tieger D, близько 50% 13-річних американських дівчат повідомили, що незадоволені своїм тілом. До 17 років ця кількість зросла майже до 80%.

Calzo JP, Masyn KE, Corliss HL, Scherer EA, Field AE та Austin SB виявили, що 25% дітей/підлітків чоловічої статі в США були стурбовані своєю худорлявістю та мускулистістю. Вони також висловили більше бажання мати підтягнуті та окреслені м’язи.

Корейське аніме, хоча і зберігає уроки веб-мультфільму, додає більше деталей і послідовності персонажам. Оповідання на вищому рівні занурює вас у складні ситуації, в які потрапляє головний герой. Оригінальний веб-мультфільм створив і проілюстрував Пак Те Чжун.

Лукізм показує нам, як премія краси впливає на наше життяі як, здавалося б, гарним людям легко в житті. Дослідження показують, що 65% людей до 18 років і 45% дорослих вірять в «ідеальне тіло».

Анімаційна адаптація показує випробування, з якими стикається головний герой, і містить кілька хороших бойовиків.

Аніме, присвячене фрагменту життя, має гарний початок і перетворюється на суворе. Перший сезон дотримується початкових розділів веб-мультфільму, на якому він заснований. Якщо будуть ще наступні сезони, ми можемо з нетерпінням чекати розвитку психології тих, хто вижив, і того, як знущання змінили їх.

Лукізм компактний набір коротких епізодів робить цей серіал із восьми епізодів приємним для перегляду. Це досить легко надолужити за вихідні.

Понад усе, Лукізм сподівається розпочати неприємні розмови про знущання та проблеми із зображенням тіла. Корейський серіал висвітлює тиск, з яким стикається сучасна молодь у повсякденному житті.

Залякування в аніме

Дослідження 2019 року, опубліковане в Journal of Adolescent Health, підкреслило, що серед 15 624 опитаних американських старшокласників 30% чоловіків повідомили про бажання набрати вагу з метою розвитку мускулатури.

В іншому дослідженні 80% дівчат-підлітків у Великій Британії визнали, що вони найбільше боялися того, що вони погладшають.

Дослідження цькування, проведене в 2004 році серед 5749 хлопчиків і дівчаток (11-16 років), показало, що діти шкільного віку з надмірною вагою частіше ставали жертвами та винуватцями булінгу ніж їхні однолітки з нормальною вагою.

Лукізм показує нам, що це правда з силою аніме, оскільки популярність аніме зростає в усьому світі. Станом на 2022 рік аніме дивляться від 90 до 100 мільйонів людей з усього світу.

Тільки в Америці 30% дорослих мають сприятливе враження про аніме.

Аніме-серіал намагається торкнутися гострої теми показуючи контраст між тими, кого не знущаються за зовнішність, і як знущання впливають на психіку жертв.

Однією з найбільш зворушливих частин аніме-серіалу є доброта Пак Хьон Со та його стосунки з матір’ю. Озброєний позитивним настроєм і добрим серцем, головний герой намагається з’ясувати своє життя серед багатьох небезпечних випробувань.

Оригінальний веб-мультфільм торкається деяких складних тем і на пізніх стадіях перетворюється на щось темніше. Але поки що Лукізм варто подивитися, якщо ви ще не спланували.

Leave a Comment