Чи варто акції AMC Entertainment купувати тут?



MarketBeat.com – MarketBeat

Найвідоміша у світі мережа кінотеатрів AMC Entertainment Holdings, Inc. (NYSE: AMC) акції впали (-67%) за рік, а її акції AMC Preferred Equity Units (NYSE: APE) впали більш ніж на 90%. Захоплення стоковими мемами 2021 року, серед яких є такі, як GameStop Corp. (NYSE: GME) разом із акціями AMC, це лише болісний спогад. Компанія не змогла отримати вигоду від короткого стиснення, щоб зменшити боргове навантаження.

Підвищення відсоткових ставок Комітетом з відкритих ринків Федеральної резервної системи США (FOMC) також не допомогло AMC, оскільки її відсотки за боргом, забезпеченим першим заставою, термін погашення якого погашається у 2026 році, зросли з 3,10% на початку року до 5,76% до кінця третього кварталу. .

У той час як повторне відкриття привело глядачів фільмів у його кінотеатри, керованих такими блокбастерами, як Бетмен і Чорний Адам від Warner Bros. Discovery, Inc. (NYSE: WBD) і Top Gun: Maverick від Paramount Global (NASDAQ: PARA)трафік все ще зменшився приблизно на третину порівняно з допандемічним рівнем. Компанія змогла розширити свою діяльність до 950 кінотеатрів із 10 500 екранами та планує випустити кредитну картку в першому кварталі 2023 року разом із лінійкою попкорну AMC, яка з’явиться на полицях продуктових магазинів.

Компанія стверджує, що до кінця року матиме позитивний грошовий потік із релізами блокбастерів у 4 кварталі 2022 року, які включають Аватар 2 і Чорна пантера: Ваканда назавжди від The Walt Disney Company (NYSE: DIS). Є надія, що цей досвід перевершить зручність потокового перегляду фільмів, тим більше, що вони починають транслюватися ще раніше.

Прокляття The Last Man Standing

Хоча для компаній, які вважаються «останньою людиною», існує ефект ореолу, але існує ризик застаріти, оскільки зазвичай існує причина, чому конкуренція зникла. Остання людина, яка стоїть на місці, — це статус, який зазвичай застосовують до компаній у галузі, що вмирає, як і Blockbuster Video. Netflix, Inc. (NASDAQ: NFLX) бачив майбутнє в потоковому відео, і це стало цвяхом у труну для Blockbuster.

Перехід на цифрову музику ліквідував музичний бізнес компакт-дисків і магазини звукозаписів. Перехід на цифрові рідери та планшети майже знищив книгарні та друковані газети. Пандемія COVID прискорила перехід до потокового перегляду фільмів, який назавжди поховав кінотеатри. Best Buy Co. Inc (NYSE: ДБЯ) остання людина, яка стоїть за побутову електроніку, але це спрацювало для них. Аналітики від Loop до Citigroup знизили цільову ціну AMC приблизно до 1 долара, а Credit Suisse встановив цільову ціну в 0,95 долара нещодавно, 31 жовтня 2022 року.

Q3 Затишшя перед бурею?

8 листопада 2022 року AMC опублікувала свої результати за третій фінансовий квартал 2022 року за вересень 2022 року. Компанія повідомила про збиток прибутку на акцію (EPS) у розмірі (-0,20 дол. США), за винятком одноразових статей, порівняно з консенсусними оцінками аналітиків щодо збитків. (-0,25 дол. США), перевершуючи оцінки на 0,05 дол.

Доходи зросли на 26,9% порівняно з аналогічним періодом минулого року до 968,4 мільйона доларів США, перевищивши консенсус-прогнози аналітиків у 960,97 мільйона доларів США. Компанія все ще мала 115 мільйонів доларів операційних збитків із загальним (-225 мільйонів доларів) квартальних збитків. Загальні збитки за 2022 рік склали 700 мільйонів доларів із (-750 мільйонів доларів) загальним спаленням готівки. Компанія завершила квартал із загальними активами в розмірі 905,2 мільйона доларів США, з яких 685 мільйонів доларів США включають готівку та їх еквіваленти. Наприкінці 2021 року компанія матиме 1,6 мільярда доларів.

Падіння мавп

AMC оголосила про дивіденди у вигляді паїв AMC Preferred Equity (APE), які почали торгувати 22 серпня 2022 року. Мета паїв APE полягала в тому, щоб продати їх на відкритому ринку, щоб зібрати готівку для погашення боргу без подальшого розмивання капіталу. запас.

Однак, оскільки це було в основному як поділ акцій, це технічно не розбавило акції, але точно знизило ціну. Передбачалося, що одиниці APE будуть використовуватися як валюта для залучення готівки, але Компанії не вдалося зібрати достатньо готівки, оскільки одиниці APE впали з максимуму в $10,50 22 серпня 2022 року до $0,73 16 грудня 2022 року. Акції AMC впали з $13,09 до $5,31 за той же період. Найбільше інвесторам завдає шкоди зниження цін, а не зменшення акцій.

Між тим, компанія майже не збирала грошей навіть для того, щоб вплинути на виплату відсотків за своїм величезним боргом у розмірі 12 мільярдів доларів США, що складається з 5,3 мільярда доларів США боргу, 4,43 мільярда доларів США у вигляді оренди та 2,6 мільярда доларів США іншого боргу. Є побоювання щодо збільшення капіталу в 2023 році, але ймовірність того, що акціонери схвалять більше розмивання акцій або ціни, є незначною.

Amazon на допомогу?

23 листопада 2022 року про це поширилися чутки Amazon.com Inc. (NASDAQ: AMZN) витратить 1 мільярд доларів на виробництво від 12 до 15 фільмів на рік для кінотеатрів, починаючи з 2023 року. Це має сенс через історію великих витрат на оригінальний контент, який включає майже 13 мільярдів доларів у 2021 році та 11 мільярдів доларів у 2020 році. Він також придбав культовий MGM Studios за 8,45 мільярда доларів.

Протягом багатьох років існували припущення та видавання бажаного за дійсне, що Amazon стане прославленим білим лицарем, який врятує AMC Entertainment від придбання. У Amazon дійсно є понад 58 мільярдів доларів готівкою, і додати ще 12 мільярдів доларів до 164 мільярдів доларів довгострокового боргу було б краплею в море. Його прагнення до випуску театральних кінофільмів підтримує чутки про те, що AMC може стати надійним каналом розповсюдження, який можна додати до його екосистеми. Час на боці Amazon, оскільки чим довше компанія чекає, тим дешевше буде придбання, якби це сталося.

Чи варто акції AMC Entertainment купувати тут?

Тест на велике подвійне дно

Щотижневі свічкові графіки вказують на критичне подвійне дно для акцій AMC близько 5 доларів. Останній стрибок до 9,15 долара 1 грудня 2022 року впав (-43%) до мінімуму в 5,13 долара за два тижні. Продажі з податковими збитками неминучі до кінця року, оскільки інвестори коригують портфелі відповідно до втрат. Акції AMC знову наближаються до коливальних мінімумів, які трималися в квітні 2021 року та жовтні 2022 року. Тижневий 20-періодний експоненціальний ковзний середній (MA) продовжує падати на рівні 7,63 долара, а потім тижневий 50-періодний опір на 9,19 долара. Щотижневий стохастик зупиняється на 20-смузі, щоб або повернутися вниз, або сформувати міні-пуп назад. Тижневий мінімум ринкової структури (MSL) спрацьовує при прориві через 6,80 дол. Обсяг був зі світлої сторони. Рівні підтримки відкату на пробі $5 становлять $4,52, $4,27, $3,27, $2,37, $1,98 і $1,30.

Leave a Comment