Чи вплинуть проблеми AMC на його орендодавця, EPR Properties?MarketBeat.com – MarketBeat

Сага про запаси мемів, що триває AMC Entertainment Holdings Inc (NYSE: AMC) захопив трейдерів протягом останніх двох років. Але його статки пов’язані з багатствами інших компаній, таких як маловідомий інвестиційний фонд нерухомості Властивості EPR (NYSE: EPR).

У 2022 році акції AMC впали на 82%.

АМЦ втрачає гроші з 2019 року. Ще до пандемії продажі квитків знижували відвідуваність. Вищі ціни на квитки та пільгові товари збільшили дохід і приховали той факт, що менше людей сиділо на місцях, їли попкорн і дивилися останній бойовик.

На початку цього року оператор театру Cineworld Group PLC (OTCMKTS: CNNWF)яка володіє мережею кінотеатрів Regal, подала заяву про банкрутство в Техаському суді відповідно до розділу 11. Подання, яке дозволяє компанії працювати під час реструктуризації боргу, було спробою скоротити її борговий тягар у 5 мільярдів доларів.

КУА перебуває в іншому становищі, але все одно становить ризик для акціонерів та бізнес-партнерів.

Однак, оскільки це стало акцією мемів, AMC могла залучити гроші на публічних ринках. У результаті йому вдалося врятуватися від банкрутства, але зрештою він зіткнувся зі знайомою проблемою: для ефективного ведення бізнесу витрати мають бути меншими за дохід. Це важко для компаній, які керують капіталомісткими фізичними підприємствами в галузі, що занепадає.

Зниження зростання доходів

Дохід AMC за рік зростає, хоча темпи зниження, як ви можете побачити, використовуючи дані про прибутки компанії MarketBeat. Річні темпи зростання доходів у 2021 році було легко порівняти з 2020 роком, але це вже не так. За останній квартал дохід зріс на 27%, порівняно з три- та чотиризначними цифрами за останні п’ять кварталів.

Продажі квитків різко впали після Дня праці, але з настанням святкового сезону кінотеатрів ще невідомо, чи зможе AMC отримати солідний прибуток у порівнянні з минулим роком. На жаль, є потенційно погані новини: довгоочікуваний «Аватар: Шлях води» не виправдав очікувань.

Дані аналітиків, зібрані MarketBeat, показують рейтинг «тримати» акції з цільовою ціною в $3,72, зниження на 26,19%.

У понеділок AMC оголосила, що залучила 162 мільйони доларів, продавши 125,9 мільйона привілейованих акцій.

Незважаючи на те, що компанія офіційно зберігає прогноз, що бізнес 2023 року випередить цьогорічний, компанія все ще загрузла в боргах, що є попереджувальним сигналом для таких компаній, як EPR.

ЕПР називає себе «експериментальним REIT» завдяки своїй зосередженості на спортивних, розважальних і культурних об’єктах, на відміну від типових офісних будівель і REIT із самостійним зберіганням.

AMC є основним орендарем

Найважливішим орендарем REIT є AMC, чиє боргове навантаження та зменшення доходу, ймовірно, викликають деяку тривогу у керівництва EPR та значущих акціонерів.

Так сталося, що Cineworld також є частиною холдингу EPR. Театри становлять 41% холдингів EPR, що означає, що REIT ставиться до цього бізнесу неймовірно серйозно. Повідомляється, що AMC є найбільшим орендарем EPR за доходами.

Коли Cineworld оголосив про своє банкрутство, рейтинг облігацій Fitch звернувся до статусу EPR. У ньому сказано: «Fitch Ratings вважає, що EPR Properties (EPR) зберігає достатню пом’якшення в межах нашої чутливості рейтингу, щоб протистояти потенційним наслідкам нещодавнього оголошення Cineworld про банкрутство (без рейтингу), третього за величиною орендаря EPR, Regal Entertainment Group ( Regal; без рейтингу), що становило 13,5% доходу від оренди станом на 30 червня 2022 року».

Fitch заявило, що не вірить, що відвідуваність кінотеатрів відновиться на рівні до пандемії, але висловило впевненість, що «театри залишатимуться важливою частиною графіків показу фільмів».

Fitch зберегло рейтинг EPR на рівні BBB-, що ставить його на нижню межу інвестиційного рівня.

Ціна акцій EPR трималася відносно добре цього року, впавши лише на 10,54% з початку року. Як REIT, він має додаткову привабливість через перехідний дохід для інвесторів, перевагу на падінні ринку.

Для EPR вихід із потенційного зниження доходів від оренди кінотеатрів передбачав би більшу залежність від інших форм нерухомості. Компанія вже рухається в цьому напрямку. Його другим за розміром орендарем є Topgolf, і під час конференції за третій квартал EPR повідомила, що нещодавно закрила нерухомість у Каліфорнії, яку вона має намір розвинути як курорт, і нерухомість у Колорадо, щоб розширити існуючу альтернативу.

Leave a Comment