Чи збільшить партнерство WhatsApp прибутки MercadoLibre?MarketBeat.com – MarketBeat

Латиноамериканський спеціаліст з електронної комерції MercadoLibre Inc. (NASDAQ: MELI) лише в 2022 році знизився, і нове партнерство може збільшити акції.

Раніше цього місяця фінансовий директор аргентинської компанії повідомив Reuters, що MercadoLibre почне обробляти бізнес-платежі для користувачів WhatsApp.

WhatsApp, належить Meta Platforms Inc. (NASDAQ: META)пропонує безкоштовні мультиплатформенні можливості обміну повідомленнями. Не дуже відомий у США, але популярний у всьому світі серед членів родини, друзів і ділових партнерів, які живуть у різних країнах.

У той час як користувачі вже давно мають доступ до функціональних можливостей, включаючи текстові повідомлення, голосові та відеодзвінки, обробка платежів стане новою функцією.

Фінансовий директор MercadoLibre Педро Арнт сказав Reuters, що дві компанії тестують обробку платежів у Бразилії. «Це може стати для нас можливістю ефективно використовувати WhatsApp для збільшення продажів і кращих контактів з клієнтами», — сказав Арнт.

«Безперебійне оформлення замовлення»

В публікація в блозі компаніїWhatsApp звернувся до бразильської ініціативи, сказавши: «Зрештою, ми хочемо, щоб люди могли здійснювати безпечні платежі прямо з чату за допомогою своєї кредитної або дебетової картки. Нещодавно ми запустили цей досвід в Індії, і ми раді протестувати його в Бразилії з багатьма платіжними партнерами. Цей безпроблемний досвід оплати змінить правила гри для людей і компаній, які хочуть купувати та продавати в WhatsApp без необхідності переходити на веб-сайт, відкривати інший додаток або платити особисто».

WhatsApp пропонує платіж у програмі в Індії з 2020 року. Тестування в Бразилії почалося в листопаді.

MercadoLibre став публічним у 2007 році. У перші роки вважався еквівалентом eBay Inc. (NASDAQ: EBAY) або Amazon.com Inc. (NASDAQ: AMZN).

З тих пір компанія розширила свої операційні можливості і тепер включає підрозділ кредитування та внутрішні операції з доставки. Він також запускає рекламну платформу, яка надає оголошення, що дозволяє користувачам перераховувати користувачів транспортних засобів, суден, літаків, нерухомості та послуг за межами платформи Marketplace.

За останній квартал MercadoLibre повідомила про понад 88 мільйонів унікальних користувачів, які працюють у 18 країнах.

Значні прибутки та зростання доходу

Незважаючи на низькі показники курсу акцій цього року, зростання продажів і прибутків було життєво важливим в останні квартали. Дані аналітиків MarketBeat для MercadoLibre показують рейтинг «помірна покупка» акцій із цільовою ціною 1317 доларів США, що представляє потенційний потенціал зростання на 51,27%. Лінія тренду, що з’єднує ряд останніх цінових мінімумів, ілюструє, як ця ціна може бути досягнута до середини 2023 року.

Після останнього звіту про прибутки компанії 3 листопада Citigroup знизила цільову ціну з 1150 доларів США до 1050 доларів США. Тим не менш, це все ще відображає оптимізм щодо потенційного зростання на 23,34%.

Показник зростання доходу MercadoLibre за три роки становить 74%. Продажі зросли від 45% до 111% за останні вісім кварталів.

Результати були більш нестабільними: у 2018, 2019 та 2020 роках були збитки. Минулого року компанія повернулася до прибутковості, заробивши 1,67 долара на акцію. Цього року аналітики очікують, що компанія заробить 8,47 доларів на акцію, що на 407% більше, а наступного року планується зростання ще на 63% до 13,78 доларів на акцію.

Нещодавно ця цифра була переглянута вгору, але не обов’язково тому, що аналітики оцінили потенціал партнерства WhatsApp.

Чи допоможе партнерство WhatsApp збільшити прибутки MercadoLibres?

Пропущені перегляди доходів

Дані про прибутки зібрано MarketBeat показати MercadoLibre відсутні перегляди прибутку за останні три квартали. Крім того, в одному з цих кварталів він втратив найкращі перегляди.

Графік MercadoLibre показує базу першого етапу, яка почалася в середині серпня. Наразі він скорегувався на 31%, хоча він працює вже п’ятий тиждень поспіль. Акції впали на 10,69% за останній місяць і на 7,76% за останні три місяці.

Поки що акції тримаються вище свого попереднього мінімуму в 600,68 доларів у середині червня. Однак станом на середину сесії в середу акції торгувалися нижче короткострокових і довгострокових ковзних середніх. Це означає, що акції все ще потребують зростання, що може зробити їх менш ризикованим кандидатом на інвестиції.

Як правило, краще зосередитися на акціях, які починають рости, а не загрузнути в корекції.

Leave a Comment