Чи можна придбати акції Carvana за 5 доларів за акцію?

Повідомляється, що інтернет-магазин вживаних автомобілів Carvana (CVNA) намагається реструктуризувати свій борг. Торгуючись нижче 5 доларів, чи заслуговують акції на місце у вашому портфелі зараз? Читайте далі, щоб дізнатися….shutterstock.com – StockNews

Інтернет-магазин Carvana Co.,CVNA) керує платформою електронної комерції для купівлі та продажу вживаних автомобілів у Сполучених Штатах. Платформа компанії дозволяє клієнтам досліджувати, перевіряти, отримувати фінансування та купувати автомобіль.

Відповідно до Bloomberg Law, CVNA розмовляє з юристами та інвестиційними банкірами щодо варіантів управління борговим навантаженням після зіткнення з падінням цін на вживані автомобілі, що підняло проблеми з платоспроможністю. Крім того, високі витрати призвели до того, що минулого місяця компанія скоротила 1500 співробітників, або 8% робочої сили.

Акції впали на 98,1% з початку року та на 82,7% за останні шість місяців, закривши останню торгову сесію на рівні 4,32 долара. За останній місяць він знизився на 38,7%. Він торгується нижче свого 50-денного ковзного середнього в $10,22 і 200-денного ковзного середнього в $41,38.

Ось фактори, які можуть вплинути на ефективність CVNA у найближчі місяці:

Поганий підсумок

У третьому фінансовому кварталі, який закінчився 30 вересня, чисті продажі та операційні доходи CVNA скоротилися на 2,7% порівняно з аналогічним періодом минулого року до 3,39 мільярда доларів. Чисті збитки, пов’язані з CVNA, зросли на 784,4% порівняно з кварталом попереднього року до 283 мільйонів доларів. Чистий збиток на акцію звичайних акцій класу А збільшився на 602,6% порівняно з минулим роком до 2,67 дол.

Слабка рентабельність

12-місячний трейлінг CVNA загальний прибуток маржа 10,81% на 69,6% нижча, ніж у середньому по галузі 35,58%. Його рентабельність EBITDA за останні 12 місяців і рентабельність чистого прибутку становлять від’ємні 6,32% і 5,99% у порівнянні із середніми значеннями по галузі 11,11% і 5,14% відповідно.

Його ROCE, ROTC і ROTA за останні 12 місяців становлять від’ємні 264,04%, 10,77% і 9,04% у порівнянні з відповідними середніми показниками по галузі 12,93%, 6,59% і 4,45%.

Похмурі оцінки аналітиків

Консенсусна оцінка прибутку на акцію в мінус 2,14 дол. США за квартал, що закінчився груднем 2022 року, свідчить про падіння на 109,8% порівняно з аналогічним періодом минулого року. Так само консенсусна оцінка доходу за той самий квартал у 3,20 мільярда доларів США відображає зниження на 14,7% порівняно з періодом попереднього року.

Крім того, CVNA не досягла консенсусних оцінок прибутку на акцію в усіх чотирьох останніх кварталах. Оцінка вуличного прибутку на акцію на 2022 фінансовий рік у мінус 10,07 дол. США відображає зниження на 517,8% порівняно з минулим роком.

Рейтинги POWR відображають похмурі перспективи

CVNA Рейтинги POWR відображають похмурі перспективи компанії. Акції мають загальний рейтинг F, що прирівнюється до сильного продажу в нашій системі рейтингу. Рейтинги POWR розраховуються з урахуванням 118 різних факторів, кожен з яких зважений до оптимального ступеня.

Наша власна рейтингова система також оцінює кожну акцію на основі восьми окремих категорій. CVNA має ступінь стабільності F, що відповідає його п’ятирічній бета-версії 2,31.

Акції також мають оцінку F за настрої та якість, що відповідає похмурим оцінкам аналітиків і низькій прибутковості.

У 58-му складі Інтернет галузі, вона займає останнє місце. Галузь має рейтинг F.

Натисніть тут щоб переглянути додаткові рейтинги POWR для CVNA (зростання, вартість і імпульс).

Перегляньте всі найкращі акції в Інтернет-індустрії тут.

Нижня лінія

CVNA зараз стикається з борговим тягарем, який може перешкодити діяльності компанії. Крім того, його похмурий сценарій прибутковості викликає занепокоєння. З аналітиками зниження рейтингу акцій нещодавно CVNA краще уникати.

Як Carvana Co. (CVNA) протиставляється своїм аналогам?

Незважаючи на те, що CVNA має загальний рейтинг POWR F, можна подумати про аналогів у галузі, Travelzoo (ТЗОО), trivago NV (TRVG) і Yelp Inc. (YELP), які мають загальний рейтинг B (Купити).


Акції CVNA подешевшали на $0,14 (-3,24%) на преринкових торгах у четвер. З початку року CVNA знизився на -98,14% порівняно з зростанням еталонного індексу S&P 500 на -17,36% за той самий період.


Про автора: Анушка Дутта

Анушка — аналітик, інтерес до розуміння впливу ширших економічних змін на фінансові ринки спонукав її продовжити кар’єру в галузі інвестиційних досліджень.

більше…

Пошта Чи можна придбати акції Carvana за 5 доларів за акцію? вперше з’явився на StockNews.com

Leave a Comment