Чи є інвестиційні фонди нерухомості гарною кар’єрою у 2023 році?

Робота з нерухомістю часто вважається прибутковою кар’єрою. Але вам не обов’язково купувати та продавати нерухомість, щоб приєднатися до цієї галузі як професіонал. Ви можете увійти до інвестиційної компанії нерухомості (REIT) або стати інвестором REIT.

Продовжуйте читати, щоб отримати інформацію, яку вам потрібно взяти до уваги, щоб вирішити, чи інвестиційні фонди нерухомості є хорошим шляхом кар’єри для таких професіоналів, як ви.

Пояснення інвестиційних фондів нерухомості

Інвестиційний траст у нерухомість або REIT – це група фондів або цінних паперів для нерухомості. Керуючі компанії REIT контролюють придбання, продаж і диверсифікацію нерухомості.

Думайте про REIT подібно до взаємного або біржового фонду (ETF). У пайовому фонді кілька акцій або цінних паперів об’єднуються в групу. Тоді інвестори зможуть придбати акції взаємного фонду, а не окремі акції самого фонду.

Подібним чином, за допомогою інвестиційного трасту в нерухомість інвестори можуть придбати часткову власність або акції трасту, отримуючи таким чином фінансову вигоду від одночасного інвестування в кілька об’єктів нерухомості чи інших цінних паперів.

Через REITs інвестори можуть інвестувати в частину проектів у сфері нерухомості чи власності та отримувати прибуток. Більшість інвестиційних фондів у нерухомість — це колекції таких об’єктів нерухомості, як лікарні, торгові центри, квартири та інші великі об’єкти нерухомості, а не будинки для однієї родини, хоча це лише іноді вірно.

пов’язані: Найстабільніша REIT для купівлі під час рецесії

Інвестиційні трасти в нерухомість часто привабливі для інвесторів, оскільки вони не вимагають від цих інвесторів самостійного фінансування, купівлі чи управління будь-якою нерухомістю. Натомість компанії REIT та їхні працівники займаються всіма деталями.

Чим займається компанія REIT?

Компанія REIT купує нерухомість і цінні папери для своїх клієнтів. Він стежить за ринком, продає нерухомість, коли це необхідно, і продовжує нарощувати зібраний траст і портфелі під своїм контролем для фінансового процвітання своїх клієнтів.

Компанія REIT схожа на менеджера взаємного фонду. Вони піклуються про щоденний моніторинг властивостей інвестицій своїх клієнтів, а також щомісяця виплачують цим клієнтам дивіденди.

REITs більш детально

Лише деякі компанії, які інвестують у нерухомість, кваліфікуються як REIT.

Щоб компанія була законним REIT, вона повинна:

 • Інвестуйте 75% або більше своїх загальних активів у нерухомість і державні облігації США за готівку.
 • Отримувати 75% або більше свого валового доходу від відсотків по іпотеці, продажу нерухомості або орендних платежів.
 • Виплачувати щонайменше 90% свого оподатковуваного доходу як дивіденди акціонерам кожного фінансового року.
 • Бути оподатковуваною корпорацією.
 • Керуватися опікунською радою або директорами.
 • Мати щонайменше 100 акціонерів або більше після першого року діяльності.
 • Мати не більше 50% акцій у власності п’яти або менше осіб.

пов’язані: 3 REITs, які можуть стати основою вашого портфоліо

Чи REITs виплачують інвесторам дивіденди?

Так, це частково робить їх такими бажаними для інвесторів. І приватні, і диверсифіковані REIT виплачують щомісячні дивіденди своїм акціонерам та інвесторам. Цей щомісячний дохід надходить від орендної плати та іпотечних платежів від людей, які володіють нерухомістю в REIT.

Більшість REIT мають середню норму прибутку близько 10,5%, подібну до норми прибутку від оренди, яку орендодавці можуть очікувати в перші роки роботи. Однак, на відміну від орендодавців, інвесторам REIT не потрібно витрачати багато часу та грошей на підтримку та управління нерухомістю.

Зауважте, що менеджери REIT або компанії збирають невелику комісію з нарахованої іпотеки та орендної плати як вартість своїх послуг. Це те, що платять працівникам інвестиційних фондів нерухомості, їхнім менеджерам та іншим спеціалістам.

Отже, чи варто вступати в інвестиційні фонди нерухомості?

Це залежить від ваших кар’єрних амбіцій і перспектив. Управління REIT є складною та навіть потенційно ризикованою сферою для багатьох.

Якщо ви потрапите в REIT, вам часто доведеться починати з низу і просуватися до вершини, тому ваша зарплата може бути не винятковою в перші роки вашої кар’єри. Проте потенційні винагороди від продовження цієї кар’єри протягом кількох років можуть бути досить привабливими.

Вам слід розглянути можливість роботи в інвестиційних фондах нерухомості, якщо:

 • Ви вже зацікавлені в інвестуванні в нерухомість. Приєднання до компанії REIT може бути найкращим способом дізнатися про цю унікальну інвестиційну сферу та про те, як найкраще працювати в ній.
 • Ви зацікавлені в придбанні нерухомості та дізнаєтеся більше про ринок нерухомості.
 • У вас сильні управлінські навички.
 • Ви спокійно ставитеся до певного рівня ризику — звичайно, не для себе, а для своїх клієнтів.

Що ви будете робити в компанії REIT?

Це залежить від вашої точної посади та обов’язків.

Для більшості представників галузі REIT кар’єрний шлях починається з отримання посади в штаб-квартирі компанії REIT. Ви можете почати з основного обслуговування або секретарської роботи, але поступово дізнавайтеся більше про те, як REIT-компанія вибирає свої активи, спілкується зі своїми клієнтами та рекламує свої послуги для залучення нових клієнтів.

Інвестиції в нерухомість довіряють кар’єрі

Є кілька потенційних шляхів кар’єри, якими ви можете займатися в будь-якій галузі REIT. Ось лише кілька прикладів.

пов’язані: Найкраща професія для вашого типу особистості (інфографіка)

Керуючий майном

Ви можете працювати менеджером нерухомості. Багато компаній REIT співпрацюють зі сторонніми компаніями з управління майном. Коротше кажучи, менеджери нерухомості обслуговують нерухомість, що здається в оренду, як-от житлові комплекси або кілька будинків в одному районі.

Якщо ви працюєте в компанії з управління майном, ви, можливо, з часом зможете працювати в REIT. Крім того, якщо ви працюєте в REIT, ви можете працювати менеджером майна для цього трасту. У цьому випадку траст опікується різноманітним орендованим майном, яке він підтримує та наглядає від імені своїх клієнтів.

Керуючий активами

Ви також можете продовжити кар’єру менеджера активів. Менеджери активів REIT вирішують, яку нерухомість вони повинні придбати та скільки боргів їм потрібно взяти у вигляді позик або інших фінансових угод для придбання цієї нерухомості.

Менеджери активів також контролюють усі аспекти володіння та експлуатації нерухомості та забезпечують відповідність витрат на нерухомість прогнозам. Ця посада менеджера середнього рівня вимагає великого досвіду в сфері нерухомості, інвестування тощо.

Керівник розвитку

Керівники розвитку є головними керівниками цих фондів. Таким чином, вони мають великий вплив на те, яку нерухомість купує REIT, його цілі щодо прибутку та боргу та як розвивається фонд.

Керівники розвитку визначають можливості для придбання нової нерухомості для клієнтів фонду, щоб покращити фінансовий добробут усіх учасників.

Ця посада добре оплачується і є чудовою сходинкою до керівних посад в інших компаніях індустрії інвестицій у нерухомість. Однак розраховуйте набути багато досвіду на арені REIT, перш ніж отримати кваліфікацію на цю посаду.

Аналітик з придбання

Аналітики із закупівель ближче до посади керівника початкового або середнього рівня, ніж керівники відділу розвитку. Тим не менш, вони критичні.

Аналітики придбання REIT планують, реалізують, координують і визначають об’єкти, які має придбати фонд, на який вони працюють. Наприклад, вони можуть знайти привабливий житловий комплекс, який потребує нових інвесторів, а потім порекомендувати компанії REIT придбати його для подальшої диверсифікації портфеля.

пов’язані: 3 REITs для купівлі та утримання в довгостроковій перспективі

Через це аналітикам із придбання потрібні навички та досвід у галузі інвестицій у нерухомість. Їм потрібно знати, як розпізнавати та розуміти ринкові тенденції, виявляти наявні об’єкти та знати, скільки об’єктів варто.

Також корисно мати контакти в галузі нерухомості чи інвестицій, перш ніж подавати заявку на ці посади в REIT. Наприклад, якщо ви дружите з місцевими ріелторами, ви можете отримати ранню інформацію про перспективні об’єкти нерухомості або нові оголошення від своїх друзів, що дозволить вам рекомендувати об’єкти нерухомості вашій компанії REIT або швидше, ніж іншим аналітикам.

Резюме

Зрештою, вам може сподобатися працювати в компанії REIT, якщо ви любите інвестиції, нерухомість, аналіз тощо. Якщо ви досягнете успіху в цій галузі, ви також будете отримувати досить справедливу зарплату.

Перевіряти Інші ресурси підприємця і посібники сьогодні, щоб дізнатися більше про нерухомість, інвестиції та пов’язані теми.

Leave a Comment