Чи OnePlus хороший бренд?

Майже 15 років тому перший iPhone з’явився на горизонті в 2007 році і змінив гру. Майже через сім років після дебюту iPhone з’явився ще один смартфон, який тепер став синонімом доступної якості. Смартфони OnePlus мають високоякісний дизайн і низьку ціну, що робить їх доступними для більшості людей.

До 2019 року, майже через п’ять років після запуску, OnePlus став лідером сегмента смартфонів. Зараз китайський бренд урізноманітнив свою лінійку продуктів, пропонуючи людям все, від годинників до телевізорів, за доступними цінами.

Ходять чутки, що до 2030 року 6G зробить смартфони застарілими, оскільки інші мобільні пристрої переважатимуть ринок.

OnePlus став улюбленим серед користувачів Android. (Смартфон OnePlus і коробка з ним; авторство зображення – user1462590383/Pixabay)

Розквіт OnePlus

На ринку, де домінують Apple і Samsung, OnePlus зумів завоювати собі ім’я завдяки лінійці смартфонів. Станом на 2022 рік чистий капітал компанії становив близько 1,5 мільярда доларів. У США станом на 2 квартал 2022 року на ринку смартфонів домінує Apple, яка має кілька компаній, з часткою ринку 48%. Згідно з даними, Samsung має 30%, за ним слід Lenovo з 9% і OnePlus з 1%. державний діяч.

телефони

Піт Лау та Карл Пей заснували компанію в 2013 році, і оскільки вони мали доступ до інфраструктури Oppo, вони могли дешево випускати телефони OnePlus.

Смартфони OnePlus перевершили очікування та пропонують флагманський досвід за середньою ціною. Це був початок того, що одного дня буде названо «Історією успіху OnePlus». Компанія стала популярною в усьому світі та створила репутацію завдяки своїм модним, але надійним пристроям.

Годинники

Розвиваючи цей імпульс, компанія випустила OnePlus Watch у березні 2021 року. Реакція на смарт-годинник допомогла компанії оцінити ринковий попит і працювати над проблемними областями. Після тривалої перерви вони випустили OnePlus Nord Watch у жовтні 2022 року.

Nord Watch, один із найкращих розумних годинників, який володіє чудовими функціями нового покоління, забезпечив OnePlus міцну позицію в спільноті хронометражу та фітнесу.

Smart TV

У вересні 2018 року компанія оголосила, що виходить на ринок Smart TV із власним асортиментом. Про це заявив генеральний директор Піт Лау Business Insider що компанія в першу чергу зосередиться на якості зображення та якості звуку.

Протягом багатьох років компанія випустила перший OnePlus TV, а потім OnePlus TV Q1 і Q1 Pro. Компанія також випустила доступну лінійку OnePlus TV серії Y і TV Unus.

Для організації, яка не має попереднього досвіду в телевізійному сегменті, її підрозділи майже завжди були розпродані під час швидкого розпродажу. Індія є великим ринком для OnePlus Smart TV, продано понад 1 мільйон одиниць.

Плани на майбутнє

Зараз компанія працює над випуском своєї першої механічної клавіатури. Бренд чекає важка боротьба, оскільки ринок насичений досвідченими гравцями, але враховує відгуки клієнтів, щоб створити продукт, який заслуговує на увагу.

Менеджер з маркетингу продуктів китайської фірми в публікації спільноти припустив, що клавіатура може мати розкладку MacBook, тобто може не бути цифрової клавіатури.

Фірма оголосила, що проведе захід у Китаї 17 грудня, щоб відсвяткувати свою дев’яту річницю. На афіші події є слоган «Новий напрямок, нова дія, нове майбутнє», хоча жодних інших подробиць не повідомляється.

Хоча тизер OnePlus 11 з’явився на Weibo, очікується, що пристрій не буде доступним до початку 2023 року.

Бренд OnePlus

Хоча OnePlus на початку заперечувала свою зв’язок з Oppo, сьогодні загальноприйнятою новиною є те, що компанія повністю належить Oppo.

Також очевидно, що компанії вдалося навчитися на помилках, які вона допустила як Oppo, враховуючи той факт, що обидва засновники раніше були пов’язані з брендом до створення OnePlus.

Співзасновники взяли до уваги відгуки та скарги клієнтів перед тим, як запустити технологічну компанію, і продовжували це робити протягом багатьох років.

Їхня ідеологія «Ніколи не погоджуйся» є свідченням їхньої віри в те, що ніхто не повинен погоджуватися на неякісні речі. Вони працювали над тим, щоб зробити хороші технології доступними для всіх, починаючи зі смартфонів.

Брендингу OnePlus також сприяло тактичне розміщення продуктів і дуже успішне партнерство зі знаменитостями та впливовими людьми. Бренд також співпрацював у зйомках телесеріалів, щоб продемонструвати, наскільки хороші їхні продукти.

Кажуть, доказ у пудингу. Ну, ось він і в продукті. Кожного разу, коли продукт виявився неефективним, компанія поверталася до вітальні, щоб вивчити відгуки клієнтів. І саме це невпинне прагнення до досконалості в поєднанні з готовністю змінюватись допомогло компанії просунутися на вершину.

Отже, якщо вам цікаво, чи OnePlus є хорошим брендом, відповідь – так. Не тому, що вони мають найкращі технології чи вони дешевші за інші бренди, а тому, що вони завжди готові прислухатися до своїх клієнтів.

Leave a Comment