Чому високоефективна культура має вирішальне значення для успіху бізнесу в 2023 році

Думки висловив Підприємець дописувачі свої.

Розпочавши бізнес-планування на 2023 рік, бізнес-лідери встановлюють пріоритети на наступний рік і далі. Для деяких фокус може підкреслювати продуктивність або відмінювати певні переваги, як-от гнучкий графік роботи.

Культура високої продуктивності підвищує продуктивність, приносячи більші прибутки та щасливіших працівників, покращуючи утримання талантів і продовжуючи цикл зростання. Наріжним каменем зростання у 2023 році має стати створення або підтримка культури високої ефективності для всіх компаній. Утримуватися або забувати про культуру у 2023 році – помилка, оскільки вона відіграє вирішальну роль у діяльності компанії.

За темою: як створити робочу культуру, яка може пережити будь-що

Розуміння важливості високопродуктивної культури

Культура високої продуктивності дозволяє організації досягати успіху та розвиватися. Така структура вигідна для бізнесу і для кожного співробітника. Не кожна високопродуктивна культура виглядатиме однаково, однак кожна організація з високопродуктивною культурою цінує працівників і заслуговує на їхню довіру.

Співробітники можуть прийти на роботу частково за зарплату, але дані свідчать про те, що вони жадають сенсу від роботи та є більш продуктивними, коли отримують його. Як і всі, працівники хочуть відчувати мету та місію у своєму повсякденному житті, і отримувати задоволення від роботи є цілком природним.

Найкращі культури впроваджують свою місію в досвід співробітників, щодня шануючи та розвиваючи ці цінності. Ці культури також пропонують своїм співробітникам цікаві та захоплюючі проекти, які стимулюють їхнє почуття приналежності до організації. Недавнє опитування McKinsey показало, що працівники з будь-яким рівнем доходу вважають, що мати цікаву роботу так само важливо, як і солідний дохід.

Пов’язане: Як розробити бачення компанії та цінності, які приймуть працівники

Працівники відчувають задоволення від цілеспрямованої роботи. На жаль, багато роботодавців ігнорують культуру, зосереджуючись на прибутках. У такому робочому середовищі працівники потребують роз’яснення та спілкування. В опитуванні Gallup лише четверо з 10 співробітників погодилися, що вони знають, що означає їхня компанія та що відрізняє її від конкурентів. Навіть для організацій, які часто формулюють свої цінності, керівництво може погано сприйматися, якщо працівники не бачать зв’язку між цінностями та діями організації.

Коли лідери хвилюються щодо майбутнього свого бізнесу, може виникнути спокуса ігнорувати культуру за рахунок прибутку. Насправді культура стає ще важливішою в часи економічної невизначеності. У ці моменти співробітники звертатимуться до керівництва, щоб задати тон. Без культури, яка сприятиме взаємодії та співпраці, працівники можуть втратити продуктивність через стрес і конфлікти.

За темою: чому цілеспрямовані підприємці зосереджуються на більшій картині

Як побудувати високопродуктивну культуру

Щоб побудувати високоефективну культуру, спочатку зрозумійте, як функціонує ваша культура. Працівники зазвичай найкраще розуміють культуру, просто оцінюючи свій власний рівень задоволеності. Їхній щоденний досвід, як правило, визначається більше колегами та керівниками, ніж керівництвом компанії. Лідерам, які не працюють із керівниками на першому місці щодня, ймовірно, доведеться поговорити зі співробітниками, щоб зрозуміти їхній досвід.

Ознаки неефективної культури можуть включати низьке утримання працівників, низьку продуктивність і часті конфлікти на робочому місці. Не кожен працівник буде задоволений, навіть у найефективніших культурах, але незмінно незадоволені працівники відображають серйозні проблеми. Прямі приватні розмови між співробітниками та відділом кадрів можуть запропонувати розуміння. Якщо працівники, здається, не бажають говорити відверто, вкрай необхідний зворотній зв’язок за допомогою опитувань може дати спосіб відстежити покращення.

Після збору інформації про досвід співробітників відділ кадрів може підготувати звіт з оцінкою культури в її поточному стані. Сильні культури повинні чітко розуміти, яка політика сприяє культурі та як її продовжувати. Це допоможе зберегти цивілізацію перед обличчям майбутніх труднощів у бізнесі чи зміни керівництва.

З іншого боку, культури, що борються, повинні визначити найбільш негативні фактори своєї культури, щоб почати змінюватися. Високоефективна культура відрізняється сильними лідерами, активно залученими співробітниками, постійним розвитком робочої сили, міцною комунікацією та здатністю до адаптації. Якщо співробітники незаангажовані, з’ясуйте, чи можуть цьому сприяти незбалансоване робоче навантаження, мікроменеджмент, брак гнучкості чи відсутність довіри.

Під час цього процесу працівники також відчувають, що їхній внесок щиро вітається, що й повинно бути. Психологічно працівники, які звикли до токсичної культури, можуть боятися висловлювати свої справжні думки, головним чином, якщо їхні перші керівники раніше брали участь у словесних образах чи образах. Зміцніть цю довіру, взявши на себе відповідальність визнати, що культура не відповідає вимогам, і захистити співробітників, які висловлюють свої занепокоєння, від помсти.

Кожен рівень керівництва, від керівників до керівників, відіграє важливу роль у відновленні культури компанії. Позитивне бачення, викладене вгорі, має бути дієвим. Коли бачення має більш відчутні атрибути через структуру та процеси, кожен рівень керівництва може забезпечити необхідне навчання та легко донести ці цілі до того, як вони втілюються в структуру компанії.

Високоефективна культура часто розглядається як необов’язкова. Це не може бути далі від істини. Високоефективна культура є основою організації, що забезпечує міцну основу для зростання бізнесу. З переходом у 2023 рік культура повинна стати центральною частиною кожної успішної бізнес-стратегії.

Leave a Comment