Чому ви повинні винагороджувати надзвичайних співробітників за чудову роботу – Enterprise Podcast Network

На сучасному нестабільному ринку праці роботодавці стикаються з багатьма проблемами, пов’язаними з покращенням практики найму та утримання працівників. Після пандемії COVID-19 працівники Сполучених Штатів висловили свої почуття щодо того, що їм потрібно, щоб залишитися в компанії — визнання очолює їхній список.

про 34% американських працівників відчувають себе недооціненими на роботі — це повинно викликати тривогу у роботодавців, які намагаються заповнити посади. Співробітники хочуть працювати десь, де їх цінують.

Ось чотири причини, чому ви повинні винагороджувати своїх співробітників за їхню роботу, і способи, якими ви можете запровадити визнання співробітників у своїй компанії.

Джерело: Unsplash

1. Підвищує мотивацію

Визнання видатних працівників дає їм відчуття, що їх цінують. Співробітники, які вважають, що їхні таланти та навички впливають на компанію, як правило, почуваються мотивованими та більш продуктивними.

Мотивовані співробітники постійно прагнуть ставити та досягати нових цілей, щоразу підвищуючи їх. Часто невелика мотивація підвищує ефективність і призводить до меншої кількості помилок, забезпечуючи виконання завдань вчасно та точно.

Як власник бізнесу ви також отримаєте переваги вмотивованого працівника. Наприклад, мотивований працівник, який добре працює, зазвичай приносить більшу віддачу. Вони також більш схильні пропонувати свою думку та відгуки для покращення робочих процесів.

Ви можете продемонструвати своїм співробітникам, що цінуєте їх, пропонуючи щоквартальні бонуси за результати, коли вони досягають певної цілі. Грошове заохочення є чудовим способом забезпечити безперервну високу продуктивність і задоволеність співробітників.

Підкреслити їхню ефективність для інших — ще один спосіб змусити своїх співробітників відчути, що їх цінують. Укажіть особливі навички, які вони використовували для завершення проекту, або підкресліть, як вони продемонстрували відмінне обслуговування клієнтів. Компанія, яка визнає особисті досягнення та відзначає перемоги більше мотивуватиме співробітників.

2. Підвищує впевненість

Співробітники відчувають зростаючий тиск, щоб уникнути помилок на робочому місці — це часто сприяє розвитку перфекціоністських рис. На жаль, нещасні випадки — вірний спосіб розбити працівників.

Винагородження ваших співробітників, коли вони добре працюють, додає їм необхідної впевненості. Коли співробітники бачать, у чому їх сильні сторони, і відчувають, що їх цінують за неймовірну роботу, вони мають більше почуття власної гідності й, ймовірно, використають ці навички в майбутньому.

Іноді співробітників потрібно додатково переконати, що вони знають, що вони роблять, тому що, як правило, відсутність самоповаги залишає їх невпевненими щодо того, належать вони до команди чи ні.

Впевнений працівник також буде більш самодостатнім, здатним самостійно вирішувати проблеми та шукати відповіді на запитання.

3. Покращує культуру на робочому місці

Культура робочого місця має вирішальне значення для щасливого офісного середовища — важливим компонентом культури робочого місця є стосунки між членами команди. Як власник бізнесу, ваше завдання — створити згуртовану групу працьовитих працівників.

Покращуючи культуру свого робочого місця, ви одночасно будуєте командну роботу та співпрацю. Один із способів досягти цього — визнавати та цінувати окремих співробітників.

Важливо відзначити, що начальники – це лише деякі люди, які можуть винагороджувати працівників. Позитивні відгуки від колег значною мірою сприятимуть формуванню культури на робочому місці.

Фактично, заохочуючи колег відзначати внесок один одного значно покращить офісну екосистему. У цій ситуації підійде створення онлайн-форми для співробітників для подання кандидатів.

4. Збільшує утримання

Звичайно, визнання співробітників робить працівників щасливішими та пишаються тим, що вони є частиною компанії. Таким чином, винагорода надзвичайних працівників за їхні зусилля є вірним способом утримати найкращих виконавців.

Крім того, визнання робочого місця, яке цінує свій персонал, створить більший пул претендентів на відкриті вакансії.

Компанії, які не визнають своїх працьовитих працівників, зазнали наслідків під час Великої відставки. Ви можете уникнути попадання в ту саму пастку, встановивши систему оцінки співробітників.

Винагороджуйте співробітників за добре виконану роботу

Кожна людина хоче відчувати, як її боси та колеги цінують, головним чином тому, що багато хто асоціює свою роботу з більшим почуттям мети та власної гідності. Винагороджуйте своїх співробітників за все, що вони роблять, і ви побачите, що вони працюватимуть ще більше, щоб досягти відмінних результатів.


Елеонора є редактором Дизайнерський журнал. Елеонор була креативним директором і час від часу писала блог у відомому агентстві цифрового маркетингу, перш ніж у 2018 році сама собі очолювала. Вона живе у Філадельфії зі своїм чоловіком і собакою Беаром.

Leave a Comment