Чому ви повинні працювати в компанії, яка цінує різноманітність та інклюзивність

Населення США, і, як наслідок, робоча сила країни, стає дедалі різноманітнішим. За даними Бюро статистики праці, прогнозується, що частка білої робочої сили скоротиться з 84% у 1994 році до 77% у 2024 році, тоді як кількість працездатного населення зросте з 15% до 23%.

У сучасному робочому світі «різноманітність та інклюзивність» — це те, що стоїть на передньому краї багатьох корпоративних заяв про місію та цінності, і це було посилено безпрецедентними рухами за соціальну справедливість, які охопили світ у 2020 році.

Величезний пріоритет

Це також величезний пріоритет для шукачів роботи. Близько 78% працівників технологічної індустрії поділилися тим, що ініціативи різноманітності, справедливості та інклюзії (DEI) дуже важливі для них, коли вони приймають чи ні пропозицію про роботу. Для темношкірих, корінних і кольорових людей (BIPOC) це число зростає до 88%.

Але що насправді означають різноманітність і інклюзивність на робочому місці? Різноманітність стосується політичних переконань, раси, культури, сексуальної орієнтації, релігії, класової та/або гендерної ідентичності. А інклюзивність означає, що кожен у різноманітній суміші відчуває себе причетним, цінним, поважаним, справедливим ставленням і вкоріненим у культуру компанії.

По суті, різноманітність та інклюзія — це розмова про переписування прихованих упереджень — викорінення їх скрізь, де вони існують, і кидання виклику ідеї, що різне означає неповноцінне. Загальна мета різноманітних і інклюзивних практик полягає в тому, щоб створити робочу силу, яка відображає наявний ринок праці з рівноправним представленням усіх груп талантів і не виключаючи нікого через їхні відмінності.

Крім того, що це моральний імператив, інклюзивне робоче місце має фінансові переваги та переваги продуктивності для всіх учасників. Ориентація на роботодавця, який підтримує ініціативи DEI, цілком може стати способом розвитку та успішності вашої кар’єри у 2023 році. І ось чому:

Різноманітність викликає інновації

Усі хочуть працювати в інноваційній організації, яка є лідером у своїй галузі. Як правило, це компанії, які можуть передбачати ринкові тенденції, збої в галузі та технологічні зміни, процвітати в умовах цих змін і надавати своїм співробітникам можливість робити те саме.

Дослідження Harvard Business Review у 2018 році показало, що компанії із загальною різноманітністю вище середнього мали на 19% вищі доходи від інновацій. І неважко уявити чому. Різноманітній групі людей буде легше придумати винахідливі рішення проблем, ніж групі, яка має подібний життєвий досвід.

Організації, які віддають перевагу ініціативам DEI, завжди будуть більш ефективними та адаптивними. Справжня креативність розвивається там, де стикаються різні світогляди та навички, а підвищення креативності, у свою чергу, веде до більшої кількості інновацій.

Варто відзначити інклюзивних роботодавців у VentureBeat Job Board, як-от Netflix (з поточними відкритими посадами), бізнес-модель яких базується на концепції, згідно з якою краще представлення на екрані починається з представництва в офісі. Netflix твердо вірить, що компанія працює краще, якщо працівники мають різне походження та якщо для них створюється середовище, в якому вони залучені та приналежні.

Посилення м’яких навичок

І в освітньому, і в професійному середовищі культурне розмаїття приносить користь кожному. Це прокладає шлях до більшої емпатії та співчуття, поглибленого навчання та підходить до світу з різних точок зору.

Культурне різноманіття робочого середовища дає людям можливість розвивати свої навички спілкування, зокрема їхню допитливість і здатність до адаптації. Розуміння справжнього значення різноманітності та інклюзії позитивно впливає на всіх працівників, незалежно від того, чи належать вони самі до груп меншин.

Культурне розмаїття сприяє формуванню у людей сміливості з розумним емоційним судженням і навиками командної роботи, щоб сприяти кращій культурі на робочому місці. Зверніть увагу на такі прогресивні компанії, як Ripple (з чудовими можливостями для посад інженерів-програмістів у Нью-Йорку та Сан-Франциско), які надають перевагу інклюзивному робочому середовищу для спільної роботи як політиці.

Ripple вважає, що для того, щоб ви могли виконувати свою роботу якнайкраще та процвітати, компанія повинна забезпечити простір, де незалежно від раси, етнічної приналежності, статі, походження чи культури вони ідентифікують себе, кожен працівник є шанованою, цінною та уповноваженою частиною команда.

DEI зміцнює довіру

Роботодавець, який цінує різноманітність та інклюзивність, активно створюватиме культуру, яка буде відкритою та гостинною для всіх. Інструменти та програми DEI дають працівникам можливість залишатися собою на роботі без страху, створюючи відчуття причетності, що перетворюється на позитивні результати в багатьох сферах організації.

Як наслідок, працівники не відчувають, що їм потрібно «притворюватися», щоб відповідати чи приховувати матеріальні аспекти того, ким вони є, або те, що для них важливо, щоб відчувати себе причетними, дозволяючи їм процвітати як справжні сутності. Крім того, справедливе середовище сприяє почуттю взаємної довіри та поваги на робочому місці.

Якщо ви прагнете працювати в компанії, де вас поважатимуть, розумітимуть і цінуватимуть, не дивіться далі, ніж численні вакансії, які зараз пропонуються в eClerx. З вакансіями, доступними по всій території США від Нью-Йорка до Солт-Лейк-Сіті та Далласа для початку, eClerx — це глобальна компанія з прогресивним серцебиттям.

Він особливо пишається своїм інклюзивним культурним розмаїттям — думок і людей. eClerx також має чудовий шлях із залученням співробітників, досягнутим завдяки відданості доступу до ресурсів, постійному навчанню, тренінгу та наставництву.

Якщо цінності вашого поточного роботодавця не збігаються з вашими, то настав час гарненько переглянути альтернативи на 2023 рік. Ваша перша зупинка – це дошка вакансій VentureBeat, де ви можете переглянути сотні відкритих вакансій прямо зараз.

Місія VentureBeat має стати цифровою міською площею для тих, хто приймає технічні рішення, щоб отримати знання про трансформаційні корпоративні технології та транзакції. Відкрийте для себе наші брифінги.

Leave a Comment