Чому відплата корисна для вас і вашого бізнесу

Думки висловив Підприємець дописувачі свої.

Це найвимогливіша пора року. Підприємців легко перевантажити під час свят. Підприємства, які базуються на продуктах, займаються продажами та збільшують обсяги, але навіть тихі компанії часто проводять цей сезон, працюючи над стратегіями масштабної картини. Додайте до цього: дефіцит персоналу та особисті зобов’язання. Багато підприємців, з якими я працюю, мають складну сімейну динаміку, посилену тиском відпустки та святковим стресом.

Ви можете бути здивовані моєю порадою щодо покращення свого психічного здоров’я цього сезону. Підприємці, подумайте про те, щоб зробити ще більше — але для інших. Додайте «віддачу» до свого святкового контрольного списку або новорічних обіцянок. Сприймайте це як подарунок собі.

За темою: як віддача громаді допомагає людям і підприємствам

Справа для повернення

Підприємці вміють багато в чому; ми не відомі тим, що дбаємо про своє психічне здоров’я. І шанси не на нашу користь.

Як демографічна група, підприємці набагато частіше схильні до депресії. Холодніша погода, короткі дні та святкова суєта можуть посилити ці проблеми. Якщо ви запускаєте стартап на ранній стадії, ви можете підключити його до сходу сонця та вимкнути після заходу сонця.

Деякі з моїх клієнтів стали підприємцями, щоб зайнятися роботою, уникнути складних особистих ситуацій або отримати незалежність — навіть уникнути неблагополучних сімейних моделей. Часто легше дотримуватись цих кордонів без почуття провини, викликаного відпусткою. Тепер ваші робочі зобов’язання можуть бути оскаржені друзями та родиною, відповівши: «Але це ж Різдво!» З іншого боку, прагнення до незалежності може супроводжуватися самотністю.

Дослідники виявили, що служіння може допомогти зменшити стрес. Благодійність корисна для вашого фізичного та психічного здоров’я. Дослідження показують, що «просоціальні витрати», включно з пожертвуваннями на благодійність, пов’язані з підвищенням рівня щастя, тоді як покупка нових речей – ні. Що більш відчутно, благодійність пов’язана зі зниженням кров’яного тиску, зниженням рівня депресії та підвищенням самооцінки. Цей «підйом помічника» може бути спричинений хімічними речовинами мозку, які сприяють гарному самопочуттю, що вивільняються під час добрих справ, зокрема серотоніном і окситоцином, що з’єднує стосунки. Люди за своєю природою є соціальними істотами, і волонтерство сприяє зміцненню людських стосунків. З цієї та інших причин групові волонтерські заходи також чудово підходять для побудови команди.

Як знайти свою справу (і залучити свій бізнес)

Окрім того, що ви можете зробити світ кращим і покращити ваше здоров’я, ваші просоціальні інвестиції окупляться більше, якщо ваша компанія залучиться. Приголомшливі 82% покупців хочуть, щоб бренди відповідали їхнім цінностям. Відплата може забезпечити клієнтів і підвищити лояльність серед молодих працівників, які шукають роботу з більшою метою.

Щоб краще інтегрувати бренд, подумайте про справу, яка доповнює вашу основну пропозицію. Наприклад, технічна компанія може провести безкоштовний семінар із кодування або навіть простий посібник із Facebook чи смартфона в центрі для літніх людей. Обов’язково вирушайте на ці прогулянки в робочі дні (вважайте, що це чудова альтернатива айсбрейкам і вимушеним розвагам командних відступів).

Іноді акт служіння означає узгодження вашої унікальної спеціальності з вашою спільнотою, а іноді він більш вільно прив’язаний до вашої роботи. Багато моїх клієнтів є самостійними підприємцями, які віддають перевагу волонтерству для більш особистих справ. Один клієнт, Кріс, є членом правління кількох некомерційних організацій, щоб надати поради щодо бюджету та допомогти встановити стратегічні цілі. Його бізнес-експертиза є корисною для невеликих благодійних організацій, які часто не мають достатньо персоналу та ресурсів. Хоча його компанія не бере участі в цьому, він використовує свої навички.

Коли я випустив свою книгу про горе та втрату, я спрямував свою пристрасть до циркового мистецтва на презентацію. Я влаштував циркове шоу в своєму рідному місті Міннеаполіс на користь місцевого відділення NAMI, Національного альянсу з психічних захворювань, на честь мого покійного брата. Наша спільнота артистів запропонувала безкоштовні квитки до місцевої циркової організації BIPOC Vivid Black Paint і Міннесотського відділення Motherless Daughters, групи підтримки жінок і дівчат, які втратили матерів.

За темою: 4 способи, як компанії можуть розвивати культуру віддачі

Для підприємців альтруїзм означає критичне мислення про те, хто має бути в кімнаті, а кого часто не вистачає. У нас є навички та ресурси, щоб долати перешкоди та відкривати двері. Для багатьох це набуває форми наставництва, викладання семінарів з підприємництва в громадських організаціях або участі в шкільних презентаціях. Або, можливо, ви б віддали перевагу відірватися від бізнесу, а потім віддаватися справі, яка підживлює особисту пристрасть до мистецтва чи збереження навколишнього середовища.

Я не можу сказати вам, що для вас є найбільш значущим, але я можу порадити вам зробити це звичкою. Подумайте про те, щоб ваші сезонні подарунки були більш ніж щорічною традицією чи новорічною обіцянкою. Вам не обов’язково ставати зовсім новою людиною в січні, але ви можете робити регулярні пожертви або волонтерити свій час щокварталу. Повернення ваших інвестицій – веселі свята та кращий настрій цілий рік.

Leave a Comment