Чому відставання збільшується

У цей момент ви, мабуть, помітили, що ціни майже на все зросли. Від процентних ставок до газу та їжі. Вплив інфляції на економіку бачать і відчувають багато. CNBC повідомляє, що базова інфляція підскочила до найвищого рівня з 1982 року. Інфляція також вплинула на витрати страхових компаній на ведення бізнесу, збільшуючи витрати на операції та претензії, що призвело до підвищення ставок.

Щоб підтримувати адекватність ставок, страховики постійно переглядають тенденції для внесення відповідних коригувань. Страховики також намагаються скоротити внутрішні витрати, використовуючи технологію для зниження цінових ризиків і покращення андеррайтингу, оптимізуючи процеси за допомогою автоматизації, а іноді змушені вживати більш рішучих заходів для зменшення витрат. Незважаючи на вжиття цих заходів, для підтримки бізнесу та протидії інфляції багато страхових компаній також прагнуть підвищити ставки.

Ще одним рушієм зміни страхових премій є клієнти, які вносять зміни до свого страхового полісу. Клієнти страхових компаній можуть зіткнутися зі змінами в профілях ризиків, таких як розвиток свого бізнесу, придбання нової будівлі та наймання нових співробітників. Ці зміни можуть призвести до того, що клієнту доведеться оновити ліміти та/або франшизи через зміни вразливості або ризику. Ці зміни у вашому профілі ризику зрештою вплинуть на премію, яку стягує ваша страхова компанія.

Важливо зазначити, що підвищення ставок не відбувається у вакуумі, і страховики не можуть підвищувати ставки без ретельного розгляду та схвалення з боку державних департаментів страхування. Використання незалежних тарифних бюро інформує страховиків про статистичні та актуарні дані на страховому ринку. Ці джерела надають таку необхідну інформацію для страховиків про те, де розмістити бізнес, збільшити чи зменшити витрати та ставки. Кожна страхова компанія зобов’язана надавати актуарні дані для підтвердження змін ставок і повинна пройти процедуру схвалення від штату до введення змін у ставки.

Coterie Insurance докладає всіх зусиль, щоб підтримувати конкурентоспроможні, доступні та прості страхові продукти. Це включає збереження існуючих тарифів за останні три роки. Залишатися вірними своїй зосередженості на швидкості, простоті та сервісі було нелегко, але ми зробили все можливе, щоб залишатися вірними цим цінностям.

Компанія Coterie також вжила заходів для зменшення витрат на андеррайтинг, запровадивши інтелектуальний андеррайтинг на основі даних із використанням SimplyBind Experience. Ці заходи в поєднанні з нашою безперебійною автоматизованою користувальницькою системою та невеликим переглядом тарифів гарантують, що ми маємо хороші можливості витримати будь-яку економічну невизначеність попереду.

Leave a Comment