Чому Ганс Тунг з GGV Capital погоджується з тим, що 2023 рік буде «роком падіння» • TechCrunch

З понад 9 мільярдами доларів Що стосується активів під управлінням, GGV Capital є одним із найбільших і найвидатніших гравців венчурного капіталу. Ця 22-річна фірма інвестує в стартапи від початкових етапів до зростання в різних секторах, включаючи споживачів, Інтернет, підприємства/хмарні технології та фінтех.

Цей рік був одним із найскладніших у світі стартапів за останній час, оскільки він змусив інвесторів і засновників адаптуватися до кардинально іншого ринку, ніж у 2021 році.

Щоб краще зрозуміти позицію GGV у складному венчурному середовищі, я поспілкувався з керуючим партнером Хансом Тунгом, щоб дізнатися його думки про стан інвестування сьогодні, чому він вважає, що «ще багато великих фінтех-компаній ще належить створити» і що підвищення внизу “це не кінець світу”.

«Це не кінець світу, якщо ви підняли раунд. Єдине, що має значення, це те, щоб у вас був хороший результат». Ганс Тунг з GGV

Директор Робін Лі також приєдналася до розмови, поділившись, чому вона вважає, що вбудовані фінансові технології відіграватимуть вирішальну роль у фінансових послугах у найближчі роки.

Будучи інвестором понад два десятиліття, Тунг підтримував такі компанії, як публічний гігант BNPL Affirm, фінтех-компанії з нерухомості Divvy Homes, IDwall, Karat, Rupeek, мексиканські Stori та Turtlemint. Побачивши кілька циклів, Танг, мабуть, менш наляканий нинішнім спадом, ніж деякі інші венчурні інвестори. Лі очолював Karat Financial і Novo.

[Editor’s note: This interview has been edited for clarity and brevity.]

Робін Лі та Ганс Тунг із GGV. Кредити зображення: GGV Capital

Яким був цей рік для вас як для активного фінтех-інвестора?

Тунг: Ми не намагаємося зафіксувати ринок. Тож минулого року ми не інвестували надмірно. Було багато внутрішнього поштовху від того, щоб йти в ногу з іншими. Я думаю, що це спрацювало добре, оскільки цього року у нас залишилося багато сухого порошку та більше часу для обдумування. У нас також є час подвоїти наше існуюче портфоліо. Тим не менш, цього року ми, ймовірно, уповільнили темпи інвестування в наш глобальний портфель приблизно на 50% порівняно з минулим роком.

Leave a Comment