Чому маршрут SPAC має сенс для Getaround • TechCrunch

Маршрут SPAC лістинг на публічних ринках був неймовірно популярним у 2020 і 2021 роках, але багато компаній, які вийшли на цей шлях, не досягли успіху після виходу на біржу. То чому ринок прокату автомобілів для споживачів Getaround вирішив вийти на біржу, об’єднавшись із компанією, що випускає чисті чеки?

Щоб відповісти на це питання, нам потрібно зробити крок назад і поглянути на ширшу картину.

Оглядаючись заднім числом, бум SPAC у 2020-2021 роках не зміг суттєво зменшити зростання відставання від єдинорога. У 2022 році єдинороги продовжували карбуватися швидше, ніж злиття та поглинання, і публічні пропозиції могли перетворити їх неліквідний капітал на ліквідний капітал. Настав важкий час для стартапів з високими цінами: традиційний вихід на публічні ринки — шановна публічна пропозиція — залишається закритою, потенційні покупці прагнуть скоротити витрати замість того, щоб шукати авантюри зі своїм балансом, а результати SPAC виявилися жахливими. .


Біржа досліджує стартапи, ринки та гроші.

Читайте його щоранку на TechCrunch+ або отримуйте інформаційний бюлетень The Exchange щосуботи.


За даними інсайдерів SPAC, вартість компаній, які нещодавно об’єдналися з компаніями без чеків, різко впала. Комбінації SPAC вартістю від 300 до 2 мільярдів доларів у проформі власного капіталу зменшилися приблизно на 71% у середньому з 2009 року, щоб вибрати точку даних. Менші комбінації порожніх чеків знизилися ще більше за той самий проміжок часу, тоді як більші угоди показали трохи кращі результати.

Leave a Comment