Чому провалилося так багато технологічних IPO?

Привіт,

Виявляється, у любові Ілона Маска до свободи слова є обмеження.

Чи знаєте ви, що @elonjet, обліковий запис у Twitter студента коледжу з Флориди Джека Суїні, використовувався для відстеження приватного літака мільярдера? Суїні зібрав понад півмільйона підписників, відстежуючи місцезнаходження літака за допомогою загальнодоступних даних польоту.

Але це вже кінець. Лише через кілька днів після того, як Суїні звинуватив Twitter у тіньовому забороні облікового запису, його роботу призупинили назавжди. Як не дивно, у Маска було твітнув минулого місяця заявив, що він не заборонить @elonjet, незважаючи на «прямий ризик особистої безпеки» через його «прихильність свободі слова».

Тим часом edtech unicorn Unacademy хоче протистояти LinkedIn зі своїм новим продуктом NextLevel. Співзасновник і генеральний директор Гаурав Мунджал взявся за це Twitter для оголошення що платформа буде запущена наступного тижня. NextLevel допоможе користувачам «розкрити» нові можливості працевлаштування, не враховуючи, який коледж вони відвідували «і чи ви взагалі навчалися в одному», додав він.

Нарешті, ознайомтеся з найдивнішими рекордами Гіннесса, досягнутими цього року. Одна людина фактично встановила рекорд «найдовшої подорожі на гарбузовому човні (веслування)». 60-річний Дуейн Хансен заліз у видовбаний гарбуз і проплив на ньому 37,5 миль.

І це навіть не найдивніше у списку.

У сьогоднішньому інформаційному бюлетені ми поговоримо про

 • Чому провалилося так багато технологічних IPO?
 • Рішення EV для електронної комерції
 • Що далі на годиннику Пебл?

Ось ваші дрібниці на сьогодні: штаб-квартиру якої компанії називають «космічним кораблем»?


Інвестиції

Чому провалилося так багато технологічних IPO?

За словами технологічного підприємця Канвала Рекхі, причиною падіння нових технологічних блоків є завищені оцінки на приватних ринках. Член-засновник The Indus Entrepreneurs (TiE) і співзасновник Inventus Capital Partners наголосив на необхідності створення надійних і прибуткових компаній на полях Всесвітнього саміту TiE 2022.

Особистий прийом:

 • Канвал сказав, що інвестори, зокрема SoftBank і Tiger Global, відповідальні за завищені оцінки.
 • Він сказав, що стартапам в Індії не потрібно хвилюватися про зиму фінансування, однак екосистема повинна підготуватися до додаткових виправлень.
 • Kanwal зобов’язався інвестувати 20 крор рупій у створення Центру сільського підприємництва та стартапів Kanwal Rekhi у Телангані.

Канвал Рекхі


Стартап

Рішення EV для електронної комерції

Двоколісні електромобілі (EV) — це майбутнє електронної комерції, і Zen Mobility запропонувала рішення, яке оптимізує доставку та допоможе компаніям заощадити гроші. Введіть Micro Pod — щось середнє між двоколісним і триколісним вантажівкою, яка може перевозити втричі більше вантажу, ніж звичайний двоколісний автомобіль.

Оптимізована мобільність:

 • Micro Pod може пробігти 100 кілометрів на одному заряді та коштує від 2 до 2,5 лакх рупій.
 • Zen Mobility інвестувала близько 2 мільйонів доларів у його розробку та запуск. Він запускає пілотні проекти з такими компаніями, як Amazon, Bigbasketі Flipkart.
 • Наступна ітерація Micro Pod буде виготовлена ​​з вуглецевого волокна, яке зможе витримувати лежачі поліцейські та повільно руйнуватися порівняно зі стандартною металевою рамою.
Дзен мобільність

Інтерв’ю

Що далі на годиннику Пебл?

Бренд аксесуарів для стилю життя Pebble розпочався дев’ять років тому з асортименту зарядних пристроїв і блоків живлення та виріс до понад 100 SKU. Але співзасновник Комал Агарвал зараз дивиться на простір розумних переносних пристроїв з баченням зайняти лідерство на індійському ринку з розумними окулярами та каблучками та домашнім аудіосистемою.

Маркери росту:

 • У 2022 році компанія Pebble зросла на 150% і очікує, що цей імпульс збережеться в 2023 році.
 • Бренд майже в 6 разів перевищив очікуваний попит, ніж Дівалі та Дуссехра.
 • Комал каже, що найбільшою рушійною силою для компанії була диференціація продуктів — з точки зору якості технологічних інновацій.
Розумні каблучки, окуляри наступні на годиннику Pebble

Новини та оновлення

 • Вибоїсті дороги: генеральний директор Binance Чанпен Чжао попередив своїх колег, що попереду будуть важкі місяці, і сказав, що фірма подолає поточні виклики, оскільки криптомільярдер намагається заспокоїти занепокоєння щодо фінансового стану компанії.
 • Посуха: Згідно з новими дослідженнями, цього року кошти, зібрані компаніями, які пройшли лістинг у Лондоні, впали більш ніж на 90%. Аналітики кажуть, що ринок охолонув через слабкі прогнози економічного зростання, зростання процентних ставок і настороженість щодо показників британських компаній.
 • Переваги: ​​Аналіз звільнених працівників, проведений Revelio Labs, показав, що 72% технічних працівників, звільнених цього року, знайшли нову роботу протягом трьох місяців. Що ще більш дивно, трохи більше половини з них отримали посади, які насправді платять більше, ніж вони заробляли на втрачених роботах.

Штаб-квартиру якої компанії називають «космічним кораблем»?

Відповідь: Apple. Розташоване в Купертіно, штат Каліфорнія, будівля має круглий скребковий дизайн і також називається «Кільцем».


Ми будемо раді почути від вас! Щоб повідомити нам, що вам сподобалося, а що не сподобалося в нашій розсилці, надішліть листа на nslfeedback@yourstory.com.

Якщо ви ще не отримуєте цю розсилку на свою поштову скриньку, зареєструватися тут. Щодо попередніх випусків YourStory Buzz, ви можете переглянути наш Сторінка Daily Capsule тут.