Шакіл О’Ніл буде ведучим спеціального новорічного свята у VR

Думки висловив Підприємець дописувачі свої.

Відставна суперзірка НБА Шакіл О’Ніл провів гарний 2022 рік, і він планує завершити його надзвичайно веселим способом: провести вечірку у віртуальній реальності (VR) з друзями та шанувальниками напередодні Нового року.Meta Horizon Worlds

В інтерв’ю з Нішель Тернер з ET О’Ніл обговорив свою втрату ваги на 40 фунтів, свої плани скинути ще принаймні 20 і свою майбутню спеціальну акцію.

Шак сказав, що результати аналізів крові підштовхнули його до рішення схуднути. Він виявив, що тести викликають достатню тривогу, щоб спонукати до прийняття «чистої» дієти — плану харчування, в якому наголошується на цільній, необробленій їжі для підтримки загального здоров’я та, можливо, сприяння втраті ваги. В результаті він схуд на 40 фунтів.

«Мені потрібно втратити ще близько 20, — сказав він Тернеру, — але це вражає». О’Ніл продовжив, сказавши, що збирається “по-справжньому витончитись і зробити рекламу нижньої білизни з моїми синами”. Триразовий MVP фіналу НБА заявив, що планує досягти своєї кінцевої мети до того моменту, коли йому виповниться 51 рік 6 березня 2023 року.

Що стосується його планів напередодні Нового року, О’Ніл є ведучим The Shaq’tacular Spectacular: передноворічний VR-концерт. Мета рекламує Шак’такуляр як «епічне святкування Нового року, організоване Шакілом О’Нілом (він же DJ DIESEL)», на якому Шак буде вести ді-джей-сет, а також епічні виступи Cardi B, Ludacris, Lil Yachty, Killer Mike і WHIPPED CREAM! У шоу також будуть присутні Роб Гронковскі та Камілла Костек».

У своєму виступі на ET О’Ніл, плідний інвестор із часткою в 50 брендах у багатьох галузях, детально розповів, чому він захопився ідеєю святкувати Новий рік у VR. Виявляється, він ентузіаст віртуальної реальності:

«Окуляри віртуальної реальності, які ви купуєте в Best Buy, я одягнув їх одного разу о 12 годині, а коли зняв, була 3 ранку», — згадує О’Ніл. “Я грав у стрілялки та в усі ці ігри. У мене була одна з американськими гірками. Я сиджу в своїй кімнаті, і я, як маленька дитина, бо ти знаєш, що моя велика ** не може поміститися на американські гірки, тому я катався на них приблизно 100 разів».

Шак заспокоїв усіх, хто боявся втратити задоволення. «Не хвилюйтеся, якщо ви не зможете переглянути його, коли почнеться вечірка, — сказав він, — оскільки шоу триватиме впродовж вечора, і ви можете приєднатися до нього в будь-який час».

Спектакль Shaq’tacularбуде доступний для шанувальників у Meta Quest, Facebook, Instagram і через Messenger Дивіться разом функція, яка починається 31 грудня о 18:30 за східним стандартним часом.

Leave a Comment