Шеф-кухар Джо Ісідорі з Arthur & Sons NY Italian про пошук свого автентичного голосу

Винос:

Автентичність має найбільший сенс – Джо Ісідорі беззастережно «нью-йоркський італієць». Однак так було не завжди. Розбудовуючи свій бренд, він знайшов свій голос після того, як «скинув броню» того, ким, на його думку, мав бути, і зробив те, що було найбільш доцільним: був собою.

Досягнення балансу за допомогою соціальних мереж – Батько Джо Ісідорі Артур мав величезний вплив на нього як людину і ресторатора. Один із уроків, які він засвоїв від свого батька, полягає в тому, що, незважаючи на те, як важко вести ресторанний бізнес, потрібно піклуватися про себе та свою родину. На щастя, цифрова ера соціальних медіа дозволила присутності Джо зростати без того, щоб він проводив кожну хвилину неспання в різних ресторанах.

Бути самим собою робить вас куленепробивним – Знайти свій голос допоміг Джо Ісідорі побудувати бездоганну імперію та всесвітнє портфоліо ресторанів. Коли його запитують, як він це зробив, його пораду власникам ресторанів-початківців можна застосувати універсально: відмовтеся від BS і подолайте себе.

***

Шеф-кухар Джо Ісідорі дізнався секрет життя, який з тих пір його запам’ятав: «Припиніть і виключіть BS».

Завдяки довірі до своєї автентичності в Інтернеті, ресторатор, відзначений зіркою Мішлена, і засновник Arthur & Sons у Нью-Йорку створив глобальний бренд і розширив харчову імперію.

Для Джо Ісідорі ключем до всього цього була автентичність.

«І врешті-решт все буде про одне. Це буде про автентичність. Це італійська кухня Нью-Йорка», — пристрасно пояснює Ісідорі про свою їжу ведучому подкасту Шону П. Волчефу з CaliBBQ Media. «Це означає, що він має таке ставлення, він має той смак, він має таку автентичність».

Після смерті свого батька Артура (або Арті), який надихнув його на професію шеф-кухаря та власника бізнесу, Ісідорі внутрішньо шукав щастя. Цей пошук матеріалізувався у триб’ют-ресторані під назвою Black Tap, який згадував про його дитинство, коли він щовівторка вживав чізбургер і молочний коктейль з батьком.

Незважаючи на те, що популярність Black Tap швидко зростала, вона різко зросла, коли він представив Crazy Shakes після побажань своєї дружини.

Незважаючи на всесвітнє визнання в Інтернеті за його декадентський, зашкалюваний, Ісідорі знову виявив, що йому важко знайти свій голос.

«День, коли я створив Black Tap, залишився в пам’яті про мого батька. І, на жаль, цей спогад зник, і Black Tap став чимось іншим. Він був затьмарений молочним коктейлем. Його затьмарила всесвітня слава». він каже про досвід. «Я вирішив, що просто скину броню, викину все це. І я просто збирався бути самим собою, і ось що я зробив. І таким був план гри».

Цей ігровий план підняв імперію Джо Ісідорі навіть на нові висоти. Його нью-йоркський італійський ресторан Arthur & Sons накопичив кількість підписників в Instagram, у яких є багато підписників, заснованих виключно на тому, що Ісідорі є самим собою і повністю демонструє свій справжній досвід.

На щастя, вплив соціальних медіа на сьогоднішній ринок також звільнив його для більшої присутності в житті своєї сім’ї та забезпечив рівновагу, якої він раніше не відчував.

«Мій батько зняв сорочку зі спини. Він працював над собою. Він робив людей щасливими. Він не робив нічого, крім того, що приносив радість у життя людей і багато ресторанів. Наприкінці дня, коли я його поховав, у нього було 265 доларів. у нього в кишені дві пачки Marlboro і ці лотерейні квитки». каже Джо Ісідорі.

«Що зробили соціальні медіа, що я роблю як шеф-кухар і таке інше; я більше не живу і не помираю в своїх ресторанах, але я переконуюсь, щоб вести свій бізнес відповідно, я стежу, щоб усі були задоволені, і я стежу, щоб вони продовжували приходити Соціальні мережі дозволяють мені це робити, тому що вони все ще відчувають мене через соціальні мережі, навіть якщо я не в їдальні з ними».

Прагнення стати кращим походили від батька Ісідорі. Він був людиною з народу, і люди його за це любили. Щодо Джо Ісідорі, хлопчика, який почав готувати, слухаючи Wu-Tang Clan, він згодом зрозумів, що мав на увазі його тато під словами «куряче м’ясо оплачує рахунки».

Виріжте БС. Будь собою.

***

ПРО РЕСТОРАННИЙ ВПЛИВНИК:

Restaurant Influencers пропонує вам Toast, потужна система торгівлі та управління ресторанами, яка допомагає ресторанам покращити роботу, збільшити продажі та створити кращий досвід для гостей.

Тост — підтримка успішних ресторанів. Дізнайтеся більше про Toast.

Restaurant Influencers також підтримує AtmosphereTV – TV to Enhance Your Business. Спробуйте AtmosphereTV.

Leave a Comment