Ще занадто рано купувати запаси КоляMarketBeat.com – MarketBeat

Як і інші універмаги, Корпорація Коля (NYSE: KSS) сподівається, що довіра споживачів підвищиться під час сезону святкових покупок. З іншого боку, Федеральна резервна система не хотіла б, щоб американці стали більш позитивними щодо економічного середовища. Це створює ризик зростання інфляції в той час, коли голова Пауелл і компанія намагаються її стримати.

Роздрібним торговцям та інвесторам залишається розшифровувати, коли хороші новини справді хороші для фондового ринку — чи це просто ще одна причина для вогнегасника ФРС підняти ставки.

Яскравим прикладом є останнє дослідження настроїв Мічиганського університету. Краще, ніж очікувалося, значення 59,1 показало, що настрій споживачів покращився. Підвищення цін сповільнюється, а подарункових пропозицій багато.

Це має означати, що Kohl’s чекає сильний четвертий квартал, який перенесеться на 2023 рік, чи не так? Не так швидко.

Компанії досі потрібно вирішити кілька проблем, які виходять за межі довіри споживачів. Незважаючи на те, що його акції знову впали на кілька доларів від 52-тижневого мінімуму, інвесторам поки що не слід завантажувати кошик для покупок.

Як Коля виступив у третій чверті?

Є причина, чому потворний різдвяний светр знижується на 50%. Прибутки Kohl скоротилися на такий самий відсоток у третьому кварталі.

Керівництво визнало, що інфляція продовжує сильно вдаряти. Стикаючись із повсюди вищими цінами, домогосподарства середнього класу в рубці Коля просто не витрачають стільки. Вони купують менше товарів і переходять на більш дешеві бренди.

У певному сенсі, торгівля вниз є позитивом. Приблизно одна третина продажів Kohl припадає на приватні торгові марки та ексклюзивні товари, які зазвичай мають вищу маржу. Ці бренди перевершують національні бренди другий квартал поспіль.

На жаль, цього було недостатньо, щоб підвищити підсумковий результат через зростаючу структуру витрат Коля. Коли ви керуєте торговельними площами площею понад 82 мільйони квадратних футів, які переважно розташовані в торгових центрах, оренда, комунальні послуги, заробітна плата та інші витрати можуть збільшитися. Поряд зі збільшенням витрат на транспортування та рекламну діяльність, валовий прибуток у третьому кварталі знизився з 39,9% до 37,3%.

З якими ще зустрічними вітрами стикається Коля?

Шматок пирога роздрібних продажів Коля зменшувався роками. Ефект Amazon і поява інших онлайн-магазинів ускладнили актуальність універмагу. Враховуючи прискорений перехід до електронної комерції, спричинений пандемією, боротьба Коля стала ще крутішою.

Так, у Kohl’s є онлайн-вітрина, і за останні пару років вона вдосконалилася. Проблема полягає в тому, що цифрові продажі повертаються назад, тоді як інші традиційні рітейлери мають потужний цифровий ріст, який компенсує слабкість фізичних продажів. Цифрові продажі Коля в минулому кварталі впали на 8%, що є значним результатом, оскільки вони становили майже 30% від загального обсягу продажів.

Склад продажів також є проблемою в цій економіці. Оскільки споживачі витрачають більше на продукти та інші товари першої необхідності, залишається мало місця для покупок на власний розсуд. Для Kohl’s це рецепт провалу, враховуючи, що приблизно половина всіх продажів припадає на одяг, а ще одна п’ята — на товари для дому. Не дивлячись на нудистські колонії, одяг, мабуть, необхідний, але коли бюджети обмежені, наявні гардероби змушені пройти зайву милю.

Ще одним важливим знаком питання є лідерство. Генеральний директор Мішель Гасс залишає Kohl’s для Levi Strauss, де вона, як очікується, з часом займе ту саму посаду. Це створило порожнечу, яку ще належить заповнити, і атмосферу невизначеності навколо стратегії нової команди лідерів. Те, як новий генеральний директор взаємодіє з інвестором-активістом Macellum Advisors, є ще однією великою невизначеністю.

Які оцінки Уолл-стріт для Kohl’s?

Несподівані зміни в управлінні та важкий економічний клімат спонукали Kohl’s скасувати свої плани на четвертий квартал і весь рік. Ніколи не втішний крок, особливо враховуючи важливість періоду святкових покупок. Можливо, споживачі завойовують довіру, але акціонери Kohl точно ні.

У четвертому кварталі Уолл-стріт прогнозує зниження доходів четвертий квартал поспіль. Консенсус-оцінки на наступні три квартали передбачають зростання гусячих яєць, тобто зростання 0%. Річні продажі ще не повернулися до рівня до COVID-19, тому відсутність прогнозованого зростання є особливо неприємною — і це означає подальшу втрату частки ринку для амазонок світу.

Може здатися, що відстаючий коефіцієнт P/E у 6x ставить Kohl’s на ринок, але це пастка цінності. Інфляція витрат, світський перехід до електронної комерції та тимчасовий генеральний директор на чолі створюють багато невизначеності. Оцінка там, де вона є, тому що інвестиція Коля несе масу ризику. Продажі ледве зрушилися з рівня 2019 року, тому те, що акції коливаються біля свого пандемічного мінімуму, цілком логічно.

Правління Коля розглядало можливість продажу в липні 2022 року, але вирішило, що уповільнення роздрібної торгівлі та зростання процентних ставок не додадуться. З тих пір акції пішли вбік, оскільки ринок очікує наступного потенційного каталізатора. Не схоже, що злиття та поглинання найближчим часом прийдуть на допомогу, тому Коля, ймовірно, буде «покажи мені» історією повороту, яка триватиме більше двох років.

Leave a Comment