«Щоб оцінити мистецтво в Індії, потрібно зробити багато роботи» – Венді Аманда Коутінью, куратор

Запущений у 2014 році, PhotoSparks є щотижневою функцією від Ваша історія, з фотографіями, які відзначають дух творчості та інновацій. У попередніх публікаціях 670 ми описували мистецький фестиваль, галерея мультфільмів. фестиваль світової музики, телеком експо, ярмарок проса, виставка зміни клімату, конференція дикої природи, фестиваль стартапів, дівалі ранголі, і джазовий фестиваль.

У Музеї Гоа нещодавно пройшла місячна виставка під назвою 0832, відзначаючи творчий дух діаспори Гоа (див. Частину I нашого висвітлення тут). Також в музеї відбулася виставка дитячої творчості, Мій власний світ.

У цьому фоторепортажі ми представляємо найяскравіші моменти з цих виставок, а також інші експоновані роботи в музеї та його саду. Дивіться наше попереднє висвітлення Фестиваль доступного мистецтва Гоа тут, а також фоторепортажі про видання 2022 та 2019 років Фестиваль мистецтв Serendipity.

«Гоа має величезний потенціал, який потрібно використовувати в мистецтві. Ці тенденції потребують подальшого формування, щоб митці та мистецька сцена разом могли реалізувати свій справжній потенціал», – пояснює куратор виставки Венді Аманда Коутіньо в чаті з ВашаІсторія.

«Нам також потрібно увічнити більше подій, пов’язаних із мистецтвом, у школах, коледжах, галереях і відкритих просторах. Це має стати частиною нашого повсякденного життя», – додає вона. Вона сподівається на більшу репрезентацію художників Гоа завдяки зростанню кількості мистецьких ініціатив у Гоа.

1

Кореляція між міграційними рухами Гоа та формуванням ідентичності є невід’ємною частиною 0832 виставка. Міграційні хвилі Гоа почалися з Бомбея, а потім Пуни та Калькутти. Потім вони поширилися в Карачі, Східній Африці, Бірмі, країнах Перської затоки, Канаді та Великобританії. Їхня творчість відображена в ряді культурних сфер.

«Щоб оцінити мистецтво в Індії, потрібно багато попрацювати», — наголошує Венді. Для початку потрібно серйозніше поставитися до мистецької освіти.

«Окрім навчання, для студентів має бути обов’язковим відвідування музеїв і галерей. Якщо ми зможемо викликати у дітей здатність оцінювати мистецтво з раннього віку, це сприятиме симпатії майбутніх поколінь», – додає вона.

2

Пандемія була важким часом для багатьох мистецьких виставок, але мистецька спільнота відновилася. «Перерва через пандемію допомогла мені сформулювати кілька ідей, які я можу колись реалізувати, займаючись кураторством», — каже Венді.

Вона щойно звільнилася з Chemould Prescott Road у січні 2020 року та мала річну перерву, перш ніж у січні 2021 року продовжила працювати в 1X1 Art Gallery в Дубаї.

«Я спожив багато контенту; Я читаю багато наукових робіт і книг. Я також пам’ятаю, як дивилася документальні фільми, фільми та серіали», – згадує вона.

4

«Будучи частиною сфери мистецтва, я зобов’язаний допомогти людям отримати доступ до мистецтва та створити зв’язок», – додає вона.

«Я сподіваюся, завдяки моїй кураторській діяльності я зможу наблизити людей до мистецтва», — підписує Венді.

Тепер, що маємо ви зробили сьогодні паузу у своєму насиченому графіку та знайшли нові шляхи застосування своєї творчості?

5
3
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21

(Усі фотографії були зроблені Маданмоханом Рао на місці в музеї.)

Дивіться також кишеню YourStory «Прислів’я та цитати для підприємців: світ натхнення для стартапів» доступні як програми для пристроїв Apple і Android.