щоденний огляд (28 грудня 2022 р.)

Додаток Myplan8 запущено, щоб поінформувати мільйони індійців про їхній вуглецевий слід

Трекер викидів вуглекислого газу Myplan8 запущено, щоб надати розуміння вуглецевого сліду, спричиненого нашим повсякденним способом життя, регулярними подорожами та звичками споживання їжі.

Людина може дізнатися про свій вуглецевий слід через Myplan8, відповівши на кілька простих запитань у програмі.

Він також пропонує компенсацію вуглецю через підібраних і перевірених партнерів по компенсації.

Додаток дає можливість заробити до 100 балів за реєстрацію та за кожне виконання активності. Він також надає користувачам електронний вуглецевий баланс, який щомісяця надсилатиметься на поштову скриньку для відстеження.

У партнерстві з індійським банком компанія також запустить першу картку Bharat Green Money Card™ до березня. Вуглецевий слід людини автоматично відстежуватиметься у зв’язку з його транзакцією за допомогою зеленої картки Myplan8.

Делі-NCR є столицею цифрових платежів Індії, йдеться у звіті Paytm

One97 Communications Limited (OCL), яка володіє фінтех-компанією Paytm, у середу оголосила про випуск Paytm 2022 Recap, який висвітлює тенденції транзакцій, здійснених через Paytm за останній рік. Paytm UPI є одним із найпопулярніших способів оплати для індійців із надшвидкими та безпечними платежами.

У звіті компанії показано, що Делі-NCR став столицею цифрових платежів в Індії, тоді як Катпаді в Тамілнаді є найшвидше зростаючим містом для цифрових платежів із зростанням у 7 разів у 2022 році. Ченнаї та Трічі в Тамілнаді мають найвищий відсоток офлайн-платежів за їжу та напої, тоді як Амрітсар бачив найбільші витрати на здоров’я та догляд за допомогою Paytm. Тим часом,

У Нойді та Нагпурі спостерігався найвищий відсоток витрат через Paytm на мікропродавців або вуличних продавців. Найшвидше розвиваються міста на північному сході для трансакцій UPI – Лохіт в Аруначал-Прадеш, Південний Сіккім і Раніпул, а також Гувахаті, Дібругарх, Джорхат і Камруп в Ассамі.

Paytm продовжує зміцнювати своє лідерство в офлайн-платежах: понад 5,5 мільйонів продавців зараз оплачують підписки на платіжні пристрої.

ETO Motors співпрацює з DMRC для встановлення електромобілів, керованих жінками, на станціях метро

ETO Motors у вівторок повідомила, що компанія співпрацює з Delhi Metro Rail Corporation (DMRC) для розміщення електричних рикш з жіночим керуванням на станціях метро в столиці.

ETO Motors повідомила, що перший набір із 36 електромобілів був відправлений на станції метро Azadpur у вівторок у присутності представників компанії та DMRC.

Він додасть ще 100 електромобілів і розробить паркувальні та зарядні центри на станціях метро Kalkaji, Uttam Nagar, Dwarka і Majlis Park, йдеться в повідомленні.

У рамках партнерства з DMRC електромобілі, вироблені ETO Motors, будуть мати лише жінок-водіїв.

Паван Чавалі, керуючий директор ETO Motors, розповів PTI, що компанія навчила безробітних жінок водити електромобілі.

«Ми збираємося поетапно розгортати більше електронних автомобілів на інших станціях метро в Делі». Що стосується бізнес-моделі, то він сказав, що електромобілі будуть надаватися жінкам-водіям за щоденну оренду близько 400 рупій. Вони можуть взяти електромобіль в оренду в центрі, розробленому на станції метро, ​​сказав Чавалі.

Згідно з угодою, жінкам-водіям дозволяється курсувати на електроавтомобілях в радіусі до 7 км, сказав він.