Щотижня 🔥 25: Чого трильйонні компанії можуть навчити ваш стартап | за довідником підприємця | грудень 2022 р

Ласкаво просимо до чергового випуску нашої розсилки! Щотижня ви отримуватимете практичні поради щодо запуску просто на свою поштову скриньку.

У випуску цього тижня ми обговорюємо

  1. Чого стартапи можуть навчитися в трильйонних компаній.
  2. Основні принципи відкриття бізнесу.

Давай зробимо це.

Створення компанії з 15 чи 1,5 мільйона осіб? Прочитай це

Кількість співробітників Amazon зросла з 1 до 1,5 мільйона. Стартап, який створила Люсі Ротвелл, збільшився з 1 до 15 співробітників. Незважаючи на те, що ці дві подорожі здаються кілометрами одна від одної, є уроки, які змінюють правила гри, які можна застосувати незалежно від того, створюєте ви компанію на мільйони чи трильйони доларів, зокрема:

  1. Невдача є нормою для курсу — Ви не можете сховатися від ‘Високий ризик; вища винагорода’ спектра, але ви повинні прийняти свідоме стратегічне рішення про те, де ви знаходитесь на цьому спектрі.
  2. Знайте, коли вводити інновації, а не копіювати — Мільйонам людей прийшли в голову фантастичні ідеї в цьому світі, а мільйони інших повторили ці ідеї, щоб розробити ще кращі. Успішні стартапи знають, коли що робити.
  3. Поспішайте наймати на свій страх і ризик — Можливо, ви не можете конкурувати з великими компаніями за зарплатою, але ви можете запропонувати те, чого корпорації часто не можуть. Не поспішайте та знайдіть потрібних людей.
  4. Знайте, коли будувати, а коли купувати — дізнайтеся різницю між основною компетенціею та товаром, визначте справжню цінність вашого продукту, заробіть на ньому та доручіть решту аутсорсингу.

👉 Детальніше тут: Шановний стартап, люблю компанію на трильйони доларів

🎙️ Від біженця до збору понад 100 мільйонів доларів🎙️

Цього тижня на групі до нас приєднався Ллоєд Лобо, співзасновник Boast.AI і Traction.

Boast.AI зібрав понад 100 мільйонів доларів, а Ллоєд сидить у раді директорів після того, як раніше був президентом. Traction — це спільнота підприємців, яка налічує 100 000 осіб.

Створення подібних організацій, коли він виріс у зоні бойових дій, де йому доводилося проїжджати через те, що місцеві жителі називали долиною смерті, щоб дістатися до магазинів, — це не що інше, як дивовижне.

Слухати/дивитися: Щастя проти успіху від біженця, який зібрав понад 100 мільйонів доларів

Основні принципи відкриття бізнесу (і збереження курсу)

Розпочати бізнес може бути надзвичайно важко. Келлі Рівз може підтвердити це — вона заснувала п’ять компаній. У кожного були свої труднощі та нагороди, але є спільні моменти, які вона застосовує щоразу:

  • Крок 1: створіть — Коли ринки падають, є чудова можливість обслуговувати ці ринки. Його знищили. Ви можете взяти участь у процесі відновлення. Тіла завжди потрібні — починайте будувати.
  • Крок 2: продайте це — Почніть оприлюднювати інформацію за 21 день до запуску (вам знадобиться довша смуга, якщо ви створюєте аудиторію з нуля), і поступово нарощуйте публікації та електронні листи, які збільшуються в міру наближення до запуску.
  • Крок 3: Продайте — За ціною нижче 999 доларів ви можете вибрати цільову сторінку з посиланням для оплати (або платформу, яка це надає). Для чогось вищого плануйте дзвінки з продажу.

І пам’ятайте, що вам не обов’язково повністю випікати торт, щоб його продати. Можна продати, потім спекти. Якщо ви отримуєте інтерес, починайте будувати. Якщо він не вийде, можливо, ви продаєте те, що нікому не потрібно.

👉 Пориньте глибше тут: 3 ключові кроки до відкриття успішного бізнесу

Солодкі твіти: версія чат-бота AI

Leave a Comment