Що для вас є мірилом успіху? 3 способи вимірювання успіху

Думки висловив Підприємець дописувачі свої.

2022 рік був диким. Коли я згадую цей час минулого року, мені здається, що минуло ціле життя і цілий бізнес-цикл. У грудні 2021 року економіка була бурхливою, інвестиції стрімко зростали, а прогнози доходів на 2022 рік були амбітними.

Але оскільки цей рік закінчується, як і багато з вас, я оцінюю рік, який закінчився зовсім не так, як він почався. І оскільки я керую компанією-стартапом, я думаю про дохід на кінець року. Але я також думаю про те, як я вимірюю успіх наприкінці дуже бурхливого року та що означає побудувати компанію для довгострокового зростання та стійкості.

Це давня практика переглядати щорічні досягнення, аналізувати виклики та аналізувати засвоєні уроки, щоб інформувати про сфери зростання на наступний рік. Але наприкінці 2022 року особливо важливо розглянути, як виглядає успіх. Це короткостроковий дохід за рахунок усього іншого? Або є інші способи подумати про успіх і виміряти його? 2022 рік дав мені кілька уроків з цього приводу, і я хотів би поділитися трьома з них і закликати інших власників бізнесу подумати про міри їхнього успіху.

За темою: Посібник для підприємців із створення успішного бізнесу

Урок 1: Святкуйте перемоги

Цей рік став американськими гірками для мого бізнесу, і я чув те саме від багатьох інших підприємців. І хоча легко помітити «падіння» та вразити ці розчарування, перебування на американських гірках також означає, що були «підйоми». Вирішально шукати їх, коли ви оцінюєте свій успіх, щоб ви також шукали місця у своєму бізнесі, щоб подвоїти та реінвестувати.

Я увійшов у 2022 рік із великими очікуваннями. Згідно з традиційними показниками успіху, ми завершили 2021 рік на високому рівні: дохід за наш перший повний рік зріс понад 400%, і було відчуття, що ми досягнемо того невловимого зростання хокейної ключки й ніколи не озиратимемось назад. Ми підписували партнерські угоди з відомими організаціями та державними установами.

Ми з моїм співзасновником також вирішили продати капітал, щоб залучити капітал для фінансування нашого подальшого розвитку. Оголошення, яке ми отримали за допомогою платформи краудфандингу, привернуло увагу Деймонда Джона, і в березні він порекомендував нашу компанію своїй мережі Angels + Entrepreneurs Network. Ми завершили інвестиційний раунд 30 квітня, трохи не досягнувши нашої мети. Ще одна чудова перемога за будь-яким показником!

Маючи фінансування, ми починаємо інвестувати в три ключові сфери: розробку технологій, оплату праці нашої команди, яка працювала за низьку або нульову зарплату з моменту запуску, і розвиток нашої навчальної програми з електронної комерції HER-Commerce™.

Весь цей час ми ставали помітнішими, наші продажі через електронну комерцію зростали, і ми привертали увагу стратегічних партнерів, які поділяли нашу місію підтримувати бізнес, яким володіють жінки, і сприяти економічній рівності. Нам було що святкувати, і одна з наших основних цінностей як компанії — помічати й святкувати, коли ми маємо перемогу. Тому що побудова бізнесу є важко.

За темою: Поїздка на американських гірках: злети та падіння створення стартапу в непевні часи

Урок 2. Знайте, коли робити поворот і на чому зосереджуватися

Ми займаємося електронною комерцією безпосередньо для споживачів для підприємств, якими володіють жінки, і це правда, що для роздрібної торгівлі перший квартал року завжди повільний. Ви можете думати про це як про святкове похмілля. Електронна комерція не захищена від цієї недуги, і WMarketplace зазнав явного сезонного уповільнення зростання доходів. Але, враховуючи іншу діяльність у бізнесі, це не викликало великого занепокоєння. ще.

Оскільки весна переходила в літо, попит на нашу навчальну програму HER-Commerce™ залишався високим, але кошти на підтримку COVID-19, які раніше фінансувалися багатьма компаніями-учасницями, випаровувались. Це значно вплинуло на наші прогнози надходжень на 2022 рік.

Приблизно в той самий час ставало дедалі очевиднішим, що технологія, яку ми так потребували та яку ми планували, має бути більш стабільною для розгортання, і що процес із нашим постачальником зіткнувся зі значними проблемами. Потрібні були затримки, більше інвестицій і часу.

Потім з’явилися дедалі похмуріші економічні новини, які налякали деяких наших найвідоміших інвесторів. Менш ніж через два тижні після того, як ми завершили наш раунд фінансування, вони почали просити нас зосередитися на тому, щоб стати прибутковими або повернути їхні гроші, а не виконувати план інвестування в людей і технології для розвитку бізнесу. Американські гірки-стартапи відчували себе дуже «збитими».

Щоб зменшити витрати та зосередитися на кожному наявному потоці доходу, ми проаналізували кожну бізнес-деталь. Було ретельно перевірено кожну статтю витрат і прибутків. Ми повторно спрогнозували дохід, переглянули маркетингові плани, опитали клієнтів і скинули очікування партнерів. Ми скрізь скорочуємо витрати.

Деякі з цих рішень були неймовірно важкими, включаючи глибоке скорочення зарплати нашій відданій команді, яку всього кілька місяців тому ми так раділи почати виплачувати. Ми відмовилися від ініціатив і впровадження бізнес-процесів, які ми визначили для прискорення нашого зростання, але відійшли від командної уваги та обмежених ресурсів. У нас було багато безсонних ночей.

Усі ознаки вказували на необхідність зосередитися на наших сильних сторонах, використати те, що ми досягли успіху, і не відволікатися на речі, які ми не контролюємо. Ми розробили детальні плани виконання для наших найприбутковіших джерел доходу та зосередили команду на більш вузькому наборі результатів. Ця глибока зосередженість уже окупається завдяки стабільному портфелю нових доходів, що розвиваються на 2023 рік.

Я зробив висновок наприкінці року: хоча цей процес іноді був нестерпним і включав багато важких розмов і довгі години обчислення цифр і планування, він того вартий. Наша інтенсивна зосередженість на наших існуючих джерелах доходу зробила нас більш ефективними та згуртованими як команда. Ми рухаємося вперед у 2023 рік із твердим, здійсненним планом.

За темою: як зрозуміти, коли здаватися, коли повертатися, а коли наполягати

Урок 3: Визначте справжні міри успіху

Як і більшість підприємців, я нетерплячий. Я хочу, щоб все рухалося швидко і завжди вперед і вгору. Бажаю завжди бути на «горі» американських гірок! Але коли грудень закінчується, і я згадую минулий рік, це не через вузьку призму короткострокових доходів будь-якою ціною. Натомість мій об’єктив став ширшим і глибшим, включивши вимірювання успіху в зважених кроках до побудови стійкого, довгострокового бізнесу.

Реальність така, що не кожен рік є «переможним». Дехто будує роки. У той час, коли багато підприємств, великих і малих, борються (а деякі пропадають), а економічна ситуація непередбачувана, ми платоспроможні та маємо список успіхів, які зазвичай не відображаються на тому знаменитому доході від хокейної ключки діаграма:

  1. П’ятеро з шести членів нашої команди-засновників досі працюють майже за безцінь сім днів на тиждень, щоб розвивати наш бізнес і місію.
  2. Ми залучили неймовірну спільноту компаній, власниками яких є жінки, які є партнерами, співпрацюють і покладаються на нас у підтримці свого економічного зростання.
  3. Комерційні та державні організації публічно підтримали нашу місію та бізнес за допомогою можливостей спільного брендингу та спонсорства та надання нам голосу під час заходів.
  4. Ми створили фундамент для довгострокового стабільного бізнесу, який сприятиме розширенню економічних можливостей жінок.
  5. Ми розвиваємо глибоку стійкість, щоб грамотно керувати складними ситуаціями та зосереджуємось на важливих аспектах бізнесу.

2022 рік був складним. Ми не досягли деяких показників ефективності бізнесу та не досягли агресивних цілей зростання. Але з новим об’єктивом, який інтенсивно зосереджується на ефективності, розбудові потужної системи та команди та визнанні перемог, показники, які ми встановили минулого року, можуть бути не найкращим показником нашого довгострокового успіху в бізнесі. Через американські гірки злетів і падінь, які нам довелося пройти цього року, наш бізнес у багатьох відношеннях став сильнішим, ніж будь-коли, навіть якщо ви не можете це легко відобразити на діаграмі.

Як ви оцінюєте свій успіх у 2022 році?

Leave a Comment