Що означає автоквітучий бур’ян?

При вирощуванні бур’янів необхідно враховувати багато факторів. Є температура, вологість, вологість і світло. Після вегетаційного періоду виробники повинні встановити легкий графік, щоб допомогти рослині рости та розвивати квіти. Однак це не однаково для всіх видів бур’янів.

Автоквітуче насіння канабісу дає рослини, які самостійно зацвітають через 2-4 тижні вегетативного росту. Як виробнику, вам не потрібно турбуватися про легкий графік, тому що насіння бур’янів здатне ініціювати та підтримувати свою фазу цвітіння.

Деякі штами залежать від певного періоду зміни світла та темряви. Наприклад, щоб вони перейшли від вегетативної фази до цвітіння, їм потрібно 12 годин світла і 12 годин темряви. З насінням бур’янів з автоцвітінням все це вам не потрібно.

Ось чому вони сьогодні в моді разом із фемінізованими насінням. У цій статті розглядатиметься насіння автоквітучого, його переваги та те, чи варте воно додаткової ціни.

Як працює насіння автоцвітіння?

Рослини, яким для цвітіння потрібне світло, називають рослинами фотоперіоду. Вони не тільки потребують світла, але й можуть цвісти за певних умов освітлення та протягом певного фотоперіоду. Цей період визначається кількістю годин, які вони проводять на світлі, і кількістю годин, які вони проводять у темряві.

Щоб ці рослини зацвіли рано та прискорили їх ріст, кімнатні квітникарі зазвичай встановлюють для них суворий світловий період 12/12. Тобто 12 годин на світлі, 12 годин у повній темряві. Вирощування автоквітучого насіння — це зовсім інша гра. Селекціонери генетично сконструювали ці штами, щоб вони не залежали від світла, виключаючи строгий графік 12/12 світла.

Коли автоквітучі рослини досягають певного розміру, вони автоматично починають цвісти. Вони готові до збору врожаю через десять тижнів, і виробники можуть негайно розпочати інший раунд вирощування, оскільки цвітіння зазвичай починається лише через два-чотири тижні після посадки.

Переваги автоквітучого насіння канабісу

Автоквітуче насіння має так багато переваг. Окрім того факту, що жорсткий графік освітлення вимкнено і час збору врожаю настає швидше, ось деякі інші переваги, на які варто звернути увагу:

 • Вони більш стійкі до перепадів температур і холоду;
 • Можна вирощувати у відкритому і закритому грунті цілий рік;
 • Збір врожаю своєчасний і надійний;
 • Менше клопоту та швидке зростання;
 • Розмір рослини невеликий, тому це легше керувати та заохочує циркуляцію повітря;
 • Ви насолоджуєтеся більшим урожаєм за сезон, ніж з фотоперіодичними рослинами;
 • Вони непомітні для вирощування, оскільки вони не стають дуже високими;
 • Автоквітучі рослини канабісу можуть переносити будь-які форми витоку світла, будь то різкі манжети або низькі кімнатні світильники;
 • Висока стійкість до змін погоди;
 • Вони можуть краще протистояти зараженню шкідниками та хворобами, ніж інші сорти;
 • Вони також можуть процвітати на різних типах ґрунтів і не надто вимогливі до поживних речовин;
 • Вони пропонують більш високий рівень CBD;
 • Це відмінний стартовий засіб для новачків;
 • Вирощування автоквітучих рослин не вимагає великих витрат;
 • Їх не потрібно транспортувати в середовище для вирощування.

Недоліки автоквітучого насіння канабісу

Ніщо в житті не ідеальне; те саме можна сказати і про автоквітуче насіння. Незважаючи на безмежні переваги, вони мають кілька істотних недоліків:

 • Урожай часто, а врожаї невеликі;
 • Штами мають нижчий вміст ТГК;
 • Завдяки генній інженерії вони не дають якісних клонів;
 • Вони розмножуються і не встигають відновитися.

Як виростити автоквітуче насіння канабісу?

Незважаючи на те, що автоквітучі рослини витривалі, це не означає, що виробник повинен недбало поводитися з їх насінням і приділяти йому мало уваги. Як і будь-яка інша рослина, вирощування автоквітучого насіння вимагає зусиль, уваги та терпіння. Тільки так можна отримати якісний результат.

Як виробник, ви хочете почати з вибору кімнатних або відкритих посадок; або добре; це залежить від ваших цілей і уподобань. Ви можете висаджувати в приміщенні в будь-який час року, за умови, що для ваших рослин буде достатньо світла. Якщо ви хочете посадити на відкритому повітрі, це може бути навесні, коли достатньо природного світла.

Автоквітуче насіння працює незалежно та може забезпечувати поживними речовинами, тож вам, як виробнику, не потрібно додавати поживні речовини у вигляді добрив або гною до середовища для вирощування.

Квіти починають рости в перші два-чотири тижні після посадки, тому немає часу і необхідності пересаджувати. Переконайтеся, що ви висадили насіння в середовище з достатнім простором для зручного вирощування. Переконайтеся, що середовище також має достатньо дренажних отворів для транспортування достатньої кількості кисню.

Висновок

Автоквітуче насіння дивовижне. Вони дають виробникам свіжу перспективу та додаткову перевагу для вирощування канабісу в домашніх умовах. Індустрія канабісу зростає, і люди шукають швидші та зручніші способи, за допомогою яких виробники можуть отримати найбільші врожаї за найкоротший час.

Оскільки все більше людей почнуть бачити потенціал в насінні конопель, що розквітає, буде проводитися більше досліджень і створюватимуться кращі сорти. Як новачок, ви повинні випробувати якомога більше сортів, щоб отримати досвід і краще вирощувати свій бур’ян вдома.


Leave a Comment