Що підійде вам у 2023 році?

Bank of America та Chase пропонують чудові продукти перевірки бізнесу для шанувальників традиційного банківського обслуговування. Окрім кількох варіантів облікових записів, які відповідають потребам вашого бізнесу, вони пропонують низку бізнес-послуг, які можуть допомогти вашій компанії розвиватися та процвітати.

Вибір між одним із двох рахунків Bank of America і трьома рахунками Chase зводиться до кількості ваших щомісячних транзакцій, суми готівки, що вноситься щомісяця, і вашої можливості звільнитися від щомісячної комісії. Усі п’ять чудові, але кожен дещо відрізняється, щоб відповідати різним потребам бізнесу. Крім того, Chase пропонує бонус за реєстрацію в розмірі 300 доларів США, коли ви відкриваєте банківський рахунок, а Bank of America пропонує бонус від 100 до 500 доларів США.

Ось п’ять банківських поточних рахунків Bank of America та Chase (у порядку від найменшої кількості безкоштовних щомісячних транзакцій і лімітів безкоштовних готівкових вкладів до найбільшої):

Bank of America проти Chase: швидке порівняння

*Неможливо, якщо виконуються місячні умови; зазначені в розділах Витрати
**Транзакції стосуються зняття з каси та депозитів, зроблених за допомогою паперових чеків.
***Також стягується комісія стороннього оператора.

Коли використовувати кожен банк

Ось чотири сценарії, коли вам слід вибрати бізнес-рахунок Bank of America проти Chase:

 1. Вам потрібно відвідати фізичне відділення, і Bank of America розташований найближче до вашого бізнесу.
 2. Ви бажаєте вищі ліміти депозиту готівкою за аналогічну щомісячну плату: Основний бізнес-рахунок Bank of America, Business Advantage Fundamentals Banking, має ліміт готівкового депозиту в розмірі 7500 доларів США та стягує щомісячну комісію в розмірі 16 доларів США. Chase стягує нижчу щомісячну плату в розмірі 15 доларів США, але має обмеження на депозит готівкою в 5000 доларів США.
 3. Вам потрібен розрахунковий рахунок базового або середнього рівня в традиційному банку: Плата Bank of America за рахунки нижчого рівня в середньому нижча, ніж у Chase.
 4. Вам потрібні дешевші комісії за овердрафт: Chase стягує комісію за овердрафт у розмірі 34 долари. У разі перевищення кредиту на рахунку Bank of America вам потрібно буде сплатити лише 10 доларів США.

Ось чотири випадки, коли вам варто вибрати розрахунковий рахунок компанії Chase vs Bank of America:

 1. Вам потрібно відвідати фізичне відділення, і Chase найближче до вашого бізнесу.
 2. Ви шукаєте банк із повним набором послуг, який пропонує різноманітні послуги, щоб допомогти вашому бізнесу на всіх етапах його розвитку: Завдяки бізнес-пропозиціям Chase ми вибрали його як найкращий банк для малого бізнесу.
 3. Ви маєте високі середньомісячні залишки, велику кількість транзакцій і готівкових депозитів щомісяця або часто надсилаєте вихідні банківські перекази: Висококласний рахунок Chase, Platinum Business Checking, є однією з причин, чому Chase займає перше місце в нашому списку найкращих поточних рахунків малого бізнесу.
 4. Ви регулярно користуєтеся банкоматами поза мережею: Bank of America стягує плату в розмірі 2,50 доларів США за трансакцію для банкоматів поза мережею, а також комісії сторонніх операторів банкоматів. Рахунки вищого рівня Chase, Performance Business Checking і Platinum Business Checking, не стягують комісій за транзакції банкоматів поза мережею.

Коли використовувати альтернативу

Іноді ні Bank of America, ні Chase не є найкращим вибором для вашого бізнесу. Ви повинні розглянути альтернативу, коли:

 • Ви часто знімаєте гроші в банкоматах поза мережею: Хоча два верхніх рівня облікових записів Chase не стягують плату за зняття коштів у банкоматах поза мережею, ви сплачуєте комісії третім особам з усіх п’яти облікових записів. Novo є хорошим варіантом, оскільки він повертає всі комісії банкоматів наприкінці місяця.
 • Вам потрібен поточний рахунок із відсотками: жоден із перелічених тут поточних рахунків не приносить відсотків. Bluevine є чудовою альтернативою, оскільки вона має високий відсотковий дохід за кваліфікованими депозитами.
 • Ви хочете повернути готівку за покупки дебетовою карткою: Oxygen — це чудове цифрове банківське рішення, яке пропонує до 5% повернення готівки за покупки дебетовою карткою в обраних роздрібних продавцях-партнерах.

Bank of America проти Chase: базові поточні рахунки для бізнесу

І Bank of America, і Chase пропонують базові поточні рахунки для малих і нових компаній. Крім того, обидва мають однакову щомісячну плату, від якої можна відмовитися. Якщо ви можете відмовитися від цього, банківський рахунок Bank of America Business Advantage Fundamentals Banking надає вам на 180 безкоштовних щомісячних транзакцій більше та безкоштовні готівкові депозити на 2500 доларів США щомісяця, ніж Chase’s Business Complete Checking.

Основні огляди поточних рахунків для бізнесу

Chase має одну велику перевагу на цьому рівні перевірки: мінімальний початковий депозит не потрібен. Він також має ще близько 700 фізичних місць і таку ж кількість банкоматів у своїй мережі. Обидва мають хорошу інтеграцію програмного забезпечення, жоден обліковий запис не є процентним і не пропонує резервних рахунків на цьому рівні.

Основні витрати на поточні рахунки для бізнесу

Від щомісячної комісії Chase трохи легше відмовитися, ніж Bank of America. Крім того, Bank of America пропонує 200 безкоштовних транзакцій щомісяця (до 20 для Chase) і дозволяє щомісяця безкоштовно вносити грошові депозити на суму $7500 (до $5000 для Chase).

Зразок базового бізнес-розрахункового рахунка

Як ви побачите в цьому сценарії, Bank of America все ще може бути менш дорогим варіантом для вашого бізнесу, навіть якщо ви не можете отримати відмову від його комісії.

* середня комісія банкомату від власника банкомату у 2022 році становила 3,14 дол. США згідно з дослідженням поточного рахунку та комісії за банкомати Bankrate за 2022 рік.

Припустімо, ваш бізнес має середньомісячний баланс 3000 доларів США, 100 щомісячних транзакцій, 6000 доларів США готівкових депозитів і п’ять комісій за трансакції банкоматів поза мережею. У цьому сценарії поточний рахунок Bank of America Business Advantage Fundamentals є доступнішим, ніж рахунок Chase Business Complete Banking.

Оскільки Bank of America має вищі ліміти для безкоштовних транзакцій і депозитів готівкою, ви б витратили приблизно на 20 доларів США менше, ніж якби робили банки в Chase. Якщо у вас не дуже мала кількість транзакцій щомісяця, Business Advantage Fundamental Banking від Bank of America майже завжди буде більш доступним варіантом, ніж Business Complete Checking від Chase.

Bank of America проти Chase: Чекові рахунки середнього та вищого рівнів

Оскільки Chase має три рахунки проти лише двох для Bank of America, ми порівнюємо рахунки обох компаній середнього рівня разом із рахунком високого рівня Chase Platinum Business Checking. Порівнюючи рахунки середнього рівня, Bank of America виходить на перше місце з більшою кількістю щомісячних транзакцій і вищим лімітом безкоштовних готівкових депозитів щомісяця.

Якщо ваша компанія має високі баланси, велику суму готівкових депозитів і часті вихідні банківські перекази, Chase’s Platinum Business Checking може стати рахунком для вашого бізнесу.

Огляд поточних рахунків середнього та вищого рівнів

Є кілька категорій, у яких Chase має перевагу перед Bank of America. Bank of America вимагає мінімальний початковий депозит у розмірі 100 доларів США, тоді як Chase цього не вимагає. Chase також пропонує субрахунки в облікових записах Performance та Platinum Business Checking. Обидва пропонують чудову інтеграцію програмного забезпечення.

Чейз має невелику перевагу за кількістю фізичних місць. Однак якщо фізичне місцезнаходження є вирішальним фактором, найбільше уваги матиме те, яка з двох компаній знаходиться ближче до вашого бізнесу.

Витрати на чекові рахунки середнього та вищого рівня

Chase’s Platinum Business Checking передбачає найбільшу щомісячну плату в розмірі 95 доларів США. Якщо у вас немає балансу, щоб отримати цю комісію, швидше за все, цей рахунок не підходить для потреб вашого бізнесу, якщо ви не надсилаєте часті вихідні банківські перекази. Platinum Business Checking оплачує ваші чотири найдорожчі банківські перекази на місяць, які в іншому випадку коштували б 35 доларів США кожен.

Між двома рахунками середнього рівня Bank of America пропонує ще 250 безкоштовних щомісячних транзакцій. Якщо ви обираєте між двома рахунками середнього рівня та не часто надсилаєте банківські перекази, вам слід вибрати перевірку відносин Bank of America Business Advantage замість Chase Performance Business Checking. Chase’s Performance Business Checking справді оплачує ваші два найдорожчі вихідні банківські перекази щомісяця.

Приклади сценаріїв чекових рахунків середнього та вищого рівнів

Сценарій 1: менша кількість транзакцій, готівкових депозитів і зняття коштів у банкоматах поза мережею

* середня комісія банкомату від власника банкомату у 2022 році становила 3,14 дол. США згідно з дослідженням поточного рахунку та комісії за банкомати Bankrate за 2022 рік.

**Банк Америки лише зазначає, що комісії за вихідні електронні перекази «різняються». У цьому прикладі ми використали ту саму комісію, що й за вихідні банківські перекази Chase, тобто 35 доларів США за кожну суму.

Якщо ви можете підтримувати мінімальний баланс у розмірі 35 000 доларів США, вибір між рахунками середнього рівня Bank of America і Chase залежить від того, якими банківськими послугами ви користуєтеся найчастіше. Порівняно з рахунком Business Advantage Relationship Checking Bank of America, Chase Performance Business Checking має нижчі комісії за готівкові депозити, комісії за банкомати поза мережею та вихідні банківські перекази. Однак Business Advantage Relationship Checking має значно вищий ліміт транзакцій.

Крім того, якщо ви не можете підтримувати мінімальний баланс у розмірі 35 000 доларів США або більше, щомісячна плата в розмірі 30 доларів США за Chase Performance Business Checking легко збільшить ваші загальні витрати. Чеки Chase Platinum Business Checking є хорошим варіантом, лише якщо ви можете підтримувати мінімальний баланс у 100 000 доларів США або більше. В іншому випадку вам доведеться сплачувати величезну щомісячну плату в розмірі 95 доларів США.

Сценарій 2: велика кількість транзакцій, банківських переказів і готівкових депозитів

* середня комісія банкомату від власника банкомату у 2022 році становила 3,14 дол. США згідно з дослідженням поточного рахунку та комісії за банкомати Bankrate за 2022 рік.

**Банк Америки лише зазначає, що комісії за вихідні електронні перекази «різняються». У цьому прикладі ми використали ту саму комісію, що й за вихідні банківські перекази Chase, тобто 35 доларів США за кожну суму.

Якщо у вас є достатньо високий місячний баланс, щоб відмовитися від щомісячної плати за перевірку Chase Platinum Business Checking, це найкращий вибір із цих трьох облікових записів. Це дає вам найбільшу суму безкоштовних грошових депозитів на місяць ($25 000) і до чотирьох ваших найдорожчих вихідних банківських переказів безкоштовно щомісяця. Якщо ви часто надсилаєте вихідні дроти, це може заощадити вам величезну суму грошей щомісяця на оплаті.

Нижня лінія

Порівнюючи два поточні рахунки банку Bank of America і три рахунки Chase, стає очевидним, що незалежно від того, який обліковий запис ви виберете, ви отримаєте підтримку відмінного звичайного банку. Безперечно, Bank of America має невелику перевагу над Chase, якщо порівнювати рахунки найнижчого рівня та рахунки середнього рівня. Однак Chase’s Platinum Business Checking виділяється як найкращий загалом, якщо ваш банк має високі середні залишки та велику суму готівкових депозитів.

Перш ніж вибрати рахунок, оцініть кількість транзакцій і суму готівки, що вноситься щомісяця. Обчисліть кількість щомісячних комісій з кожного облікового запису та виберіть той, який щомісяця буде найменш витратним для вашого бізнесу.

Leave a Comment