Що робить ідею чудовою? Ці 3 ключові елементи є відповіддю

Думки висловив Підприємець дописувачі свої.

Провівши багато років у світі спорту, я часто виявляю, що спортивні ідеї та бізнес-ідеї не такі вже й різні. У той час, коли я працював тренером у програмі лакросу серед дівчат, мене попросили допомогти команді, яка щойно провела серію важких ігор.

Моральний дух був низьким. Ми з моїм другом-тренером знали, що маємо влити в них енергію, тож придумали підбадьорення під назвою «Серце та суєта». Це виглядає так:

Тренери: Н-квадрат!

Гравці: Серце і суєта!

І повторювати, поки всі не накачаються.

Просто, правда? Ми започаткували цю маленьку радість, і раптом ці молоді дівчата — приблизно 12 років — загорілися. Команда грала так, як я ніколи раніше не бачив. Спів підбадьорив їх, і вони пройшли.

Вони виграли більш ніж одним способом.

Повернемося вперед до сьогоднішнього дня, і ця спів досі поділяється кожною командою, яка проходить програму з лакросу — яка розширилася до понад 400 дівчат, які грають у будь-який рік. Є турнір Heart and Hustle, футболки Heart and Hustle, а в останній рік у програмі я отримав намисто від групи гравців із літерою H2який представляє — як ви здогадалися — Heart and Hustle. Мене не перестає дивувати, що звичайне підбадьорення виросло з однієї команди та поширилося на всю організацію.

Яке це має відношення до бізнесу? все

Чудові ідеї керують світом. Але що робить ідею чудовою? Коли я згадую те захоплення, а потім свою нинішню кар’єру, то вважаю, що є три ключові елементи: справжнє бажання, спрямована енергія та сприйнятливі люди.

За темою: Автентичне лідерство: що це таке і чому це важливо?

Ви не можете підробити справжність

Скрізь є фальшиві наміри — і, повірте, вони не залишаються. Ми можемо інтуїтивно відчути, чи приходить ідея з автентичного місця.

Отримання ідеї дотримуватись починається з того, що ми не зосереджуємося на дотриманні, а на підживленні внутрішнього бажання бути корисним. Я переконаний, що саме тому так багато успішних компаній називають себе орієнтованими на людей або орієнтованими на людину, а потім доповнюють ці слова діями. Команда, яка справді хоче внести позитивні зміни у світ або дійсно цінує місію своєї компанії, за своєю суттю матиме більший вплив, ніж команда, яка підтримується лише незначними, половинчастими гаслами.

Зосередьтеся на своєму найкращому

Ми всі знаємо (і любимо) тих щасливих людей, які завжди виглядають веселими та оптимістичними. Можливо, ти один із них. Але хоча такий позитив може бути надзвичайно корисним для створення доброзичливої ​​робочої атмосфери, він не зробить і не зруйнує компанію.

Ви створюєте силу та рух, коли спрямовуєте свою позитивну енергію на найкращі проекти з найвищим пріоритетом. Розподіл вашої мотивації на занадто багато проектів залишає кожен проект без імпульсу, необхідного для справжнього впливу. Ця відповідальність часто лягає на керівництво. У вашої команди може бути 10 фантастичних проектів, які вони хотіли б придумати, але якщо ви реально маєте час лише на три, ви робите всім 10 проектам погану послугу, не спрямовуючи свою енергію. Виберіть свої найкращі проекти та вкладіть у них усе.

За темою: як створити команду, яка формує культуру вашої компанії

Створіть найкращу команду

Часто буває важко зрозуміти, коли член команди просто не підходить. Іноді це питання навичок, але часто це щось, що виходить за межі списку в резюме.

Член команди із середніми навичками, який поділяє ваше бачення, працюватиме набагато ефективніше, ніж той, хто має зразкові навички, але не дбає про це. Коли ви створюєте свою команду, шукайте потенційних клієнтів, які схиляються під час обговорення місії вашої компанії. Ці співробітники піднімуться після невдалої кампанії, повернуться до роботи та наступного разу спробують ще більше досягти спільних цілей. Такі люди часто є тими, хто придумує ідеї, які залишаються в силі.

Пов’язане: Як розробити ідеальний рецепт для переконливої ​​оповіді у ваших презентаціях

Немає рецепту

Частково те, що зачіпає ідеї, полягає в тому, що ідеальне поєднання обставин дозволяє всім цим трьом компонентам об’єднатися разом з іншими набагато більш туманними елементами, як-от терміни, ставлення спільноти та тенденції, — що є частиною причини, чому не всі ідеї стають актуальними. . Навіть хороші ідеї. Отже, що ви можете зробити, щоб переконатися, що ви отримуєте ідеї, які залишаються в живих? Зосередьтеся на елементах, якими ви можете керувати, і об’єднуйте їх якомога частіше.

Немає ідеальної дорожньої карти та, звичайно, інструкцій. Але зібрання найкращих людей разом, щоб поділитися своїми справжніми прагненнями до спільної мети, з цілеспрямованим фокусом, поставить вашу команду та ваш бізнес у найкраще місце для пробудження цих ідей, що змінюють світ. Як лідера, це найважливіша частина моєї роботи: створити найкращу атмосферу, яку я можу, і заохочувати творчість, іскру та вільний потік ідей. Для мене це серце і суєта.

Leave a Comment