Що таке бонусна амортизація? Як це працює та розраховується на 2022 рік і далі?

Бонусна амортизація — це негайне податкове вирахування, яке прискорює економію податків і робить актив, який ви ввели в експлуатацію, більш доступним. Ви також можете побачити це відрахування під назвою спеціальної надбавки, додаткового відрахування за перший рік або амортизації IRC §168 (k).

Загалом нові та вживані меблі та обладнання з терміном служби модифікованої системи прискореного відшкодування витрат (MACRS) менше 20 років підлягатимуть бонусній амортизації. Конгрес створив це відрахування як стимул для власників бізнесу купувати кваліфіковані активи та займатися підприємницькою діяльністю.

Бонусну амортизацію не слід плутати з амортизацією відповідно до розділу 179, яка дозволяє негайне вирахування вартості активу. Існують важливі відмінності між розділом 179 і бонусною амортизацією, включаючи тип майна, яке відповідає вимогам для кожного відрахування.

Калькулятор бонусної амортизації та як розрахувати бонусну амортизацію

Якщо ви нещодавно придбали нерухомість і хочете оцінити потенційні податкові вирахування, ви можете скористатися нашим калькулятором амортизації нижче.

Ви також можете розрахувати амортизацію бонусу вручну, виконавши ці три кроки.

  • Крок 1: Відніміть початкову вартість будь-яких витрат у розділі 179.
  • Крок 2: Зменшіть базу на відповідний відсоток будь-яких кредитів, які ви вимагали (наприклад, кредит на електроенергію).
  • крок 3: Помножте суму бонусу (100% для 2022 року) на вартість активу, що залишилася.

Продукт дасть суму бонусної амортизації, яку ви можете вимагати за податковий рік.

Власники бізнесу можуть вимагати 100% бонусної амортизації на майно, введене в експлуатацію до 2023 року. Для майна, введеного в експлуатацію після 2022 року, застосовується така бонусна норма амортизації:

Плюси та мінуси бонусної амортизації

Як вимагати бонусної амортизації

Якщо ви готові розпочати повернення та шукаєте найкраще податкове програмне забезпечення для використання, ви можете попрацювати над своїм поверненням у TaxAct, який розрахує суму бонусної амортизації, яку ви маєте сплатити за формою 4562 IRS. для кваліфікованого майна (окрім перерахованого майна) відображатиметься в частині II, рядок 1. Що стосується перерахованого майна, бонусна амортизація відображатиметься в частині V, рядок 25.

Перерахована власність це актив, який використовується як для особистого, так і для комерційного використання.

Залежно від структури вашого бізнесу сума амортизації бонусу, зазначена у формі 4562, буде перенесена в одну з таких форм у TaxAct:

Які активи підлягають бонусній амортизації

Бонусна амортизація застосовується до нового або вживаного кваліфікованого майна. Відповідно до вказівок IRS, кваліфікована комерційна власність – це власність MACRS з періодом відновлення 20 років або менше, комп’ютерне програмне забезпечення, що підлягає амортизації, власність водоканалу або кваліфікована покращена власність.

Для бонусної амортизації підпадає таке майно:

  • Офісні меблі: Включає столи, файли, сейфи, комунікаційне обладнання та подібні предмети
  • Інформаційні системи: Включає комп’ютери та периферійне обладнання, таке як пристрої для зчитування карток, принтери, проектори та дисководи, що використовуються для ведення звичайної комерційної діяльності.
  • Транспортні засоби: Включає легкові автомобілі, вантажівки, мікроавтобуси та навіть позашляховики; однак бонусна амортизація легкових автомобілів вагою 6000 фунтів або менше обмежена 8000 доларів США.

Давайте розглянемо кілька прикладів того, як бонусна амортизація може відбутися з майном MACRS.

приклад 1: У січні 2022 року Bob Builder придбав офісні меблі для своєї нової будівельної фірми. За меблі заплатили 500 доларів. Офісні меблі є власністю MACRS протягом семи років, і вони вимагають 100% бонусної амортизації. У них немає жодних інших застосовних кредитів чи відрахувань, тому вони можуть вимагати амортизаційних відрахувань у загальній сумі 500 доларів США під час подання податкової декларації за 2022 рік.

приклад 2: Ті самі факти, що й вище, за винятком того, що Bob Builder придбав офісні меблі та ввів їх у експлуатацію у 2023 році. Бонусна амортизація почне знижуватися на 20% після 31 грудня 2022 року. Бонусна амортизація Bob Builder у 2023 році становитиме 500 х 80% = 400 доларів США. Решта $100 вартості амортизуватиметься протягом 7 років відповідно до звичайних правил MACRS.

Максимізація бонусної амортизації за допомогою аналізу сегрегації витрат

Якщо ви є власником бізнесу, який володіє нерухомістю на 27 з половиною або 39 роками, наприклад, складом, офісною будівлею або орендованим житлом, ви можете подумати про виконання аналізу витрат. Дослідження розподілу вартості — це поглиблений аналіз вартості компонентів і пристосувань усередині будівель, які зазвичай виконуються кваліфікованою особою, наприклад інженером, оцінювачем або підрядником.

Відокремлюючи вартість нерухомості MACRS із коротшим терміном служби від вартості будівлі, ви можете вимагати додаткової амортизації окремих компонентів власності. Таким чином, будь-яке обладнання, меблі та приладдя, як-от система опалення, вентиляції та кондиціонування повітря (HVAC), у власності підлягатиме бонусній амортизації.

Під час дослідження компоненти, з яких складається будівля, будуть проаналізовані та нададуть період відновлення 5, 7 та 15 років. Це може бути чудовою стратегією, яка допоможе вам скористатися бонусними амортизаційними відрахуваннями, заощадити податки та збільшити грошовий потік.

Вибір вимагати 50-відсоткового бонусу амортизації або відмова

Хоча вам вигідно прискорити амортизацію, у вас є кілька варіантів вимагати бонусної амортизації.

1. Нічого не робіть і вимагайте 100% бонусної амортизації.

Не роблячи нічого, ви автоматично вимагатимете 100% бонусної амортизації за майно, яке ви ввели в експлуатацію протягом 2022 податкового року.

2. Додайте вибори для використання 50% бонусної амортизації.

У рамках вашої бізнес-стратегії ви можете вирішити вимагати 50% бонусної амортизації замість 100% бонусної амортизаційної відрахування. Ви можете зробити цей вибір, якщо ваша гранична податкова ставка надзвичайно низька для податкового року. Щоб вибрати 100% бонусну амортизацію, вам потрібно просто додати до податкової декларації заяву про те, що ви бажаєте вимагати 50% бонусної амортизації. Вибори мають проводитися окремо для кожного життя класу MACRS.

TaxAct автоматично додасть необхідні вибори, коли ви вкажете, що бажаєте вимагати 50% бонусної амортизації.

Назва: Вибори вимагати 50 відсотків спеціальної амортизаційної допомоги.
Ім’я: Боб Будівельник
Ідентифікаційний податковий номер: -000-00-0000
Додаток до форми 4562: Податковий рік, що закінчився 31 грудня 2022 р
Обрання 50% амортизаційних відрахувань: Я, Боб Будівельник, обираю 50-відсоткову амортизаційну компенсацію на всю кваліфіковану семирічну власність замість 100% спеціальної надбавки.


3. Додайте вибори, щоб не використовувати бонусну амортизацію.

Ви також можете відмовитися від вимагання бонусної амортизації та замість цього розрахувати амортизацію за звичайними правилами MACRS. Як і у випадку вибору 50% бонусної амортизації, вибір проводиться окремо для кожного класу активів. Наприклад, ви можете відмовитися від бонусної амортизації для п’ятирічного майна, але вимагати 100% бонусної амортизації для семирічного майна.

Якщо у вас є перенесені відрахування на благодійні послуги або перенесення кредиту на наступні періоди, ви можете вирішити відмовитися. Оскільки перенесення благодійних відрахувань та інші кредити обмежені вашим оподатковуваним доходом, ви можете вирішити не вимагати бонусної амортизації, щоб зберегти ваш поточний дохід достатньо високим, щоб повною мірою скористатися будь-якими перенесеними кредитами або кредитами, термін дії яких закінчується.

Якщо ви потрапили в будь-який із наведених вище сценаріїв, вам потрібно додати заяву про клас майна до своєчасно поданої податкової декларації, включаючи продовження. Давайте подивимося, як має виглядати ця передвиборча заява.

Назва: Вибір із спеціальної амортизаційної допомоги розділу 168(k) кодексу
Ім’я: Боб Будівельник
Ідентифікаційний податковий номер: -000-00-0000
Додаток до форми 4562: податковий рік, що закінчився 31 грудня 2022 р
Вибір: Я, Боб Будівельник, вибираю спеціальну 100% амортизаційну компенсацію для всього семирічного майна, введеного в експлуатацію протягом податкового 2022 року, яке інакше підпадає під спеціальну амортизаційну компенсацію відповідно до розділу 168 (k) кодексу.


Часті запитання (FAQ)

Чи тільки нове майно має право на бонусне відрахування амортизації?

Ні, Закон про зниження податків і робочі місця (TCJA) змінив це правило, і тепер ви можете вимагати бонусної амортизації для нової та вживаної власності, яка відповідає певним вимогам.

Що станеться з амортизацією бонусів після 1 січня 2023 року?

У 2023 році амортизація бонусів буде знижена зі 100% до 80%. Він продовжуватиме зменшуватися щороку, доки до 2027 року відрахування не становитиме 0%.

Чи можу я вибрати, на які активи вимагати бонусну амортизацію?

Ні, бонусна амортизація відбувається автоматично, але ви можете відмовитися від бонусної амортизації для всього класу активів. Однак ви не можете вибрати окремі активи для амортизації по-різному. Після вибору він застосовується до всіх активів того самого класу. Відмова від бонусної амортизації для одного класу активів не впливає на бонусну амортизацію для інших класів активів. Ви можете відмовитися від усієї семирічної нерухомості, але вимагати додаткової амортизації для всієї п’ятирічної власності.

Нижня лінія

Бонусна амортизація – це цінна податкова пільга, яку ви не хочете втратити. Це дозволяє вирахувати 100% вартості активу в поточному податковому році, 2022, на відміну від амортизації його вартості протягом терміну корисного використання.

Leave a Comment