Що таке електронний лист (+ типи та приклади)

Вибух електронної пошти (також відомий як e-blast) – це один електронний лист, надісланий кільком людям одночасно або на основі виклику, як-от вітальний лист для нових клієнтів. Це ефективний спосіб робити оголошення, просувати продажі та маркетингові кампанії та підвищувати присутність бренду. Найкраще те, що платформи електронного маркетингу роблять надсилання електронних листів простим і доступним навіть для початківців. У цій статті ми досліджуємо типи та приклади вибухів електронної пошти та способи їх використання.

Constant Contact — це найбільш зручний для початківців спосіб надсилати електронні листи, включно з автоматизованими електронними кампаніями. Тарифні плани починаються від 9,99 доларів США на місяць, і є сотні готових шаблонів, які спрощують розробку маркетингових кампаній електронною поштою.

Відвідайте постійний контакт

Типи електронних листів

Існує кілька різних типів електронних пристроїв, які можна використовувати для різних бізнес-цілей і завдань. Наприклад, багато компаній автоматизують надсилання вітальних листів новим клієнтам і передплатникам. Інформаційні бюлетені електронною поштою є одним із найпопулярніших маркетингових розсилок електронною поштою, і компанії використовують їх, щоб інформувати та залучати клієнтів, розсилати спеціальні пропозиції та підтримувати увагу своїх брендів.

Немає конкретної кількості людей, яким потрібно надіслати, щоб кампанія вважалася електронною: ви можете надіслати 10, 100, 1000 або 10 000 або більше людей одночасно. Відкрийте спадні пункти нижче, щоб дізнатися більше про найпоширеніші типи електронних вибухів і отримати приклади для натхнення:

Коли хтось підписується на оновлення електронною поштою від вашої компанії, в ідеалі вітальний лист має бути першим, що він отримує. Вітальні електронні листи встановлюють зв’язок із вашими клієнтами та є простим способом дати їм відчути, що ваша компанія їх приймає та цінує. Вони також є чудовою можливістю надати більше деталей про ваш бізнес, розширити пропозиції та заохотити клієнтів до подальших дій, наприклад відвідування вашого магазину чи блогу.

Приклад вітального листа від Airbnb (Джерело: Vero)


Коли ви пропонуєте обмежену в часі акцію, як-от сезонний розпродаж або знижку, електронний лист є чудовим способом поширити інформацію. Рекламні електронні листи надсилаються, щоб збільшити продажі та отримати дохід, і є важливою частиною будь-якої маркетингової стратегії електронної пошти на основі дозволу. Крім обмежених розпродажів і знижок, вони також використовуються для оголошення нових продуктів, що надходять у продаж, або для спонукання людей приєднатися до ваших майбутніх заходів.

Зразок рекламного листа від Everlane

Приклад рекламного листа від Everlane із знижкою на безкоштовну доставку (Джерело: Drip)


Інформаційні бюлетені електронною поштою є ще одним ефективним способом тримати клієнтів у курсі та залучати їх; фактично 70% компаній використовують це як частину своїх маркетингових стратегій. Багато компаній регулярно надсилають інформаційні бюлетені щотижня, раз на два тижні, щомісяця чи щокварталу. Окрім надання оновлень, інформаційні бюлетені електронною поштою зміцнюють лояльність клієнтів і допомагають зберегти ваш бренд у пам’яті, надаючи цінний вміст, наприклад блоги, посібники та інші ресурси.

Зразок електронної розсилки від Fit Small Business

Приклад електронної розсилки від Fit Small Business


Надсилайте повідомлення електронною поштою, щоб поділитися важливими новинами компанії, які можуть вплинути на ваших клієнтів, як-от нова лінійка продуктів, нове місце розташування магазину, значні зміни в процедурах чи ціноутворенні або інші актуальні оновлення. Оголошення відрізняються від рекламних електронних листів тим, що вони в основному існують для того, щоб надати інформацію, і не обов’язково очікується, що вони спричинять продажі, хоча вони також можуть містити заклик до дії.

Зразок електронної пошти оголошення від ELOQUII Design

Приклад електронного повідомлення від ELOQUII Design, яке інформує клієнтів про нове розташування магазину (Джерело: Mailigen)


E-blasts також можна використовувати для збору відгуків від клієнтів і передплатників, як правило, за допомогою пов’язаних онлайн-форм для опитування. Відгуки клієнтів можуть допомогти у прийнятті майбутніх бізнес-рішень, а e-blasts — це простий спосіб зв’язатися з клієнтами та отримати від них інформацію. Хорошою практикою є надсилання електронних листів із відгуками клієнтів один або два рази на рік, щоб регулярно відстежувати настрої клієнтів і вносити відповідні зміни.

Професійна порада: Щоб ще більше заохотити своїх клієнтів взяти участь у вашому опитуванні, запропонуйте їм додатковий стимул, наприклад спеціальний код знижки або подарункову картку.

Зразок електронного листа з опитуванням від Artifact Uprising

Приклад електронного листа з опитуванням від Artifact Uprising (Джерело: Essence of Email)


Інший спосіб підвищити впізнаваність бренду – це надсилання електронних листів про сезон або свята. Свята – це час для святкування, і відправка простих, але добре оформлених листівок електронною поштою – це простий спосіб зберегти позитивний імідж бренду та підтримати потенційних клієнтів. Якщо у вас є спеціальні святкові знижки, ви також можете повідомити своїх клієнтів у своєму святковому електронному листі.

Зразок святкового листа

Приклад святкового електронного листа (Джерело: Really Good Emails)


Що слід включити в електронні листи

Незалежно від того, який тип електронних листів ви надсилаєте, у кожному з них є певні елементи, які гарантують успіх: серед іншого чистий цільовий список контактів, релевантні зображення та чіткий заклик до дії (CTA). Щоб почати створювати ефективні маркетингові кампанії електронною поштою, використовуйте надійне програмне забезпечення для маркетингу електронною поштою, дотримуйтеся найкращих методів маркетингу електронною поштою та додайте такі компоненти:

  • Графіка або зображення: Візуальні елементи легко привертають увагу. Щоб електронні листи вашого бренду були візуально цікавими та інформативними, додайте зображення, які підтримують ваш текст.
  • Оптимізація для мобільних пристроїв: Оскільки багато людей читають електронні листи на мобільних пристроях, створюйте електронні листи розміром 100 кілобайт або менше, включаючи зображення. Якщо вони більші, вони можуть працювати повільно або навіть не відкриватися на пристрої клієнта. Більшість маркетингових платформ електронної пошти дають змогу переглядати свою електронну пошту так, як вона виглядатиме у настільному чи мобільному додатку, і обов’язково відкрийте свій електронний лист на обох типах пристроїв, перш ніж натискати «Надіслати».
  • Ефективна копія: Пишучи електронний лист, тримайте його коротким, чітким і зрозумілим. Використовуйте просту повсякденну мову, яка уникає галузевого жаргону, і переконайтеся, що ваша тема, основний текст і заклик до дії відповідають меті вашої електронної кампанії.
  • Заклик до дії: Кожен електронний лист, який ви надсилаєте, має мати конкретну мету, чи то продаж, чи збільшення трафіку на сайті. Ця мета перетворюється на основний заклик до дії (CTA), який ви включаєте у свої електронні листи, наприклад, посилання на кнопку до онлайн-магазину, публікацію в блозі або сторінку продукту. Заклики до дії спрямовують ваших клієнтів до їхніх наступних дій після прочитання вашого електронного листа та завжди мають бути чіткими та переконливими.
  • Чистий список контактів: Чистий список контактів має включати лише тих контактів, які дали вам дозвіл надсилати їм електронні листи. Деякі закони захищають одержувачів електронної пошти від небажаних електронних листів (таких як спам або небажана пошта), тому ви повинні надсилати електронні повідомлення лише тим, хто погодився отримувати електронні листи від вас, наприклад, через веб-форму. Дізнайтеся більше про маркетинг електронною поштою на основі дозволів у нашому посібнику.
  • Персоналізація електронної пошти: Персоналізовані електронні листи ефективніші за звичайні: 80% споживачів частіше купуватимуть у брендів, які персоналізують досвід. Це може бути так само просто, як додати ім’я вашого передплатника на початку повідомлення або вказати його місцезнаходження, що можна зробити за допомогою програмного забезпечення електронного маркетингу.
  • Ваша контактна інформація (плюс можливість відмови від підписки): Усі маркетингові електронні листи мають мати нижній колонтитул із вашою контактною інформацією та кнопкою чи посиланням, на яке одержувач може натиснути, щоб скасувати підписку. Більшість програмного забезпечення електронного маркетингу автоматично додає нижній колонтитул відповідно до законів про боротьбу зі спамом. Якщо у вас ні, або якщо ви створюєте новий шаблон електронної пошти з нуля, обов’язково додайте його в кінці електронної пошти.
  • Хороший дизайн: І, нарешті, хорошу електронну пошту доповнює гарний ефективний дизайн. Найкращі електронні вибухи мають переконливі копії, захоплюючі візуальні ефекти та переконливі CTA, і все це об’єднує чудовий дизайн. Найкращі маркетингові платформи електронної пошти, такі як Constant Contact, мають професійні шаблони, які спрощують створення добре продуманих електронних листів.
Приклад вибуху електронної пошти від Nogu

Приклад електронного листа з персоналізацією, привабливими копіями та візуальними елементами, CTA та повним підписом із посиланням для скасування підписки (Джерело: Nogu)

Шукаєте більше натхнення? Ознайомтеся з більш ніж двома десятками прикладів ділової електронної пошти та отримайте поради щодо того, як зробити маркетингові електронні листи ефективнішими.

Найкращі платформи для надсилання електронних повідомлень

Будь-який із постачальників у нашому посібнику щодо найкращого програмного забезпечення для електронного маркетингу стане чудовим вибором для надсилання електронних листів. Усі вони прості у використанні та доступні за ціною, і більшість із них мають додаткові інструменти для A/B-тестування, автоматизованих крапельних кампаній і ініційованих електронних листів, як-от повідомлення про залишення кошика.

Однак, якщо ви тільки починаєте маркетинг електронною поштою, ось три найкращі платформи, які варто розглянути:

Тепер, коли ви знаєте, що таке розсилка електронної пошти, дізнайтеся, як використовувати її як частину маркетингового плану електронної пошти на основі дозволу. Наш посібник містить кроки для підготовки вашої маркетингової кампанії електронною поштою, а також деталі для її налаштування на успіх.

Часті запитання (FAQ)

Як надсилати електронні листи?

Вибухи електронної пошти — це масові електронні листи, які надсилаються одночасно за допомогою програмного забезпечення електронного маркетингу, наприклад Constant Contact і SendX. Щоб надіслати їх, спочатку створіть свою кампанію в програмному забезпеченні за допомогою шаблону або з нуля за допомогою інструментів редагування за допомогою перетягування. Потім виберіть список, до якого ви хочете надіслати електронний лист, і натисніть «Надіслати» або заплануйте вихід електронного листа на певний час.

Чи законні вибухи електронної пошти?

Вибухи електронної пошти є законними, якщо ви дотримуєтеся вказівок, встановлених керівними органами. Наприклад, компанії в США повинні дотримуватися вказівок Закону CAN-SPAM. Маркетингові електронні листи не можуть вводити в оману та мають чітко вказувати, що електронний лист є рекламою. Для цього вкажіть назву та адресу своєї компанії та запропонуйте чіткий спосіб відмови. Ви також повинні видалити адреси електронної пошти зі своїх списків контактів, якщо хтось скасовує підписку або зв’язується з вашою компанією для запиту на видалення.

Загальний регламент захисту даних (GDPR) — це європейська юридична норма згоди, яка вимагає від компаній надсилати електронні листи лише тим, хто вирішив отримувати повідомлення електронною поштою. Хоча це стосується лише компаній, які ведуть бізнес із клієнтами Європейського Союзу (ЄС), деякі штати США мають власну версію. Багато компаній добровільно виконують вимоги, щоб зміцнити довіру своїх клієнтів, незалежно від того, чи підпадають вони під ці правила.

Коли найкраще надсилати електронний лист?

Найкращий час для надсилання електронних повідомлень залежить від типу вашого бізнесу (наприклад, бізнес-бізнес чи бізнес-споживач), вашої галузі, процесу продажу тощо. Статистика електронного маркетингу показує, що п’ятниця має найкращий рейтинг кліків, а вівторок – найкращий день для відкриття. Однак вам може знадобитися налаштувати день або час відповідно до вашої аудиторії, тому завжди тестуйте.

Нижня лінія

Розсилки електронною поштою є перевіреним способом для компаній підвищити впізнаваність бренду та залучити клієнтів. Електронні листи — це надійний спосіб підтримати вашу маркетингову стратегію, починаючи з реклами ваших рекламних промо і закінчуючи отриманням цінних відгуків. Використання найкращих інструментів маркетингу електронною поштою може спростити розробку, надсилання та відстеження кожного вибуху, забезпечуючи максимальний успіх ваших кампаній електронною поштою.

Якщо у вас великий і постійно зростаючий список, SendX — найкращий вибір для електронного маркетингу. Незалежно від вашого плану, ви отримаєте доступ до всіх функцій, які вони пропонують, включаючи цільові сторінки та розширені інструменти для автоматизації електронної пошти, крапельних кампаній тощо. Скористайтеся їхньою 14-денною безкоштовною пробною версією, щоб без ризику перевірити, чи підходить вона для вашого бізнесу.

Спробуйте SendX сьогодні

Leave a Comment