Що таке збільшення персоналу? 3 причини, чому це життєво важливо для вашого бізнесу

Думки висловив Підприємець дописувачі свої.

Набір та утримання виняткових талантів є складним завданням і займає багато часу, особливо коли компанії в технологічному просторі потребують досвідчених розробників та інженерів.

Крім того, заповнення прогалин через брак ресурсів або фахівців може бути складним і трудомістким водночас, особливо для високотехнологічних ролей, таких як розробники iOS або інженери машинного навчання, вимоги до яких зростали з часів великого відставка.

Ось тут і вступає в дію модель збільшення персоналу! У цій статті ми обговоримо концепцію нарощування персоналу, його зростаючий попит і чому підприємствам потрібно зосередитися на розширенні внутрішньої команди для швидкого найму.

За темою: 10 стратегій найму й утримання нових працівників

Збільшення персоналу

Збільшення персоналу – це тип моделі співпраці, коли підприємства, від стартапів до корпоративних підприємств, залучають таланти через кадрові агентства, щоб тимчасово працювати з ними, щоб швидко заповнити прогалини в кадрах.

Сьогодні збільшення персоналу стало основним напрямком, оскільки лише на глобальні послуги кадрового забезпечення ІТ витрачається майже 500 мільярдів доларів США щорічно.

Тепер компанії віддають перевагу партнерству з постачальниками послуг із збільшення персоналу, щоб підвищити компетентність своїх внутрішніх команд і прискорити процес розробки, а не витрачати тижні на пошук ідеальних кандидатів, проведення співбесід і складання короткого списку кандидатів, щоб заповнити прогалину в талантах.

За темою: 6 способів ефективної навігації в умовах ринкової турбулентності у світі ІТ

Чому збільшення штату стає все більш популярним?

Модель збільшення персоналу була успішною протягом останніх років завдяки таким трьом причинам:

1. Він підходить для гібридного робочого середовища

Люди, які бажають перейти на низькооплачувану віддалену роботу замість того, щоб продовжувати роботу на місці в попередніх умовах, вказують на те, що майбутнє за віддаленою роботою. Віддалена робота є новою нормою, особливо в секторах технологій і цифрової трансформації.

Послуги із збільшення персоналу відповідають потребам глобальної економіки, яка має перш за все віддалену роботу, і їй все ще потрібно підготуватися, щоб відмовитися від усіх переваг роботи на місці. За допомогою цього параметра компанії можуть розширити підтримку своїх внутрішніх команд, співпрацюючи з постачальниками послуг із збільшення персоналу, щоб задовольнити прогалини в кадрах і швидше дотримуватись термінів.

2. Низький ризик порівняно з іншими моделями аутсорсингу

Модель збільшення персоналу перемагає всі моделі аутсорсингу щодо гнучкості, доступності та якості. Порівняно з іншими моделями аутсорсингу, ризики, пов’язані зі збільшенням персоналу, від нуля до нуля через постійну співпрацю з внутрішніми командами.

Розширена команда або ресурс працює або як просто розширення внутрішніх команд, або під наглядом внутрішніх менеджерів. Безперервна співпраця та безперебійна інтеграція обох команд виключають будь-яку можливість помилок.

Таким чином, ризик, пов’язаний із цією моделлю, значно нижчий, ніж інші моделі аутсорсингу проектів, такі як офшори або керовані послуги.

3. Збільшення персоналу є гнучким для масштабування без шкоди для стабільності

Коли глобальна рецесія почала стукати в двері, результати агресивного найму та шалених витрат стали ставати все більш очевидними. Отже, більшість компаній або припинили, або принаймні значно скоротили витрати на масштабування.

Це явище не дало тисячам глобальних підприємців зробити всі ставки та агресивно інвестувати в масштабування свого бізнесу. Однак ситуація почала змінюватись, оскільки послуги з ІТ-персоналу та збільшення ресурсів стали основними.

Завдяки збільшенню штату ІТ-спеціалістів компанії більше не залишаються схильними до компромісів щодо стабільності, оскільки вони можуть розірвати контракти із зовнішніми командами, якщо справи почнуть погіршуватися.

Ця модель дозволяє підприємцям підживлювати свої бажання досягти експоненційного зростання та масштабованості, не турбуючись про звільнення постійних співробітників або (у гіршому випадку) підписку про банкрутство.

пов’язані: 6 способів ефективного подолання ринкової турбулентності у світі ІТ

Чому потрібно почати впроваджувати модель нарощування персоналу

Наведені нижче факти та цифри є яскравим доказом того, що модель збільшення персоналу існує:

1. Велика відставка і тривожний дзвінок

Культура тихого припинення куріння заважає робочому процесу організацій після епідемії. Навіть під час глобальної рецесії, коли такі компанії, як Meta та Amazon, змушені звільнити значну частину своєї робочої сили, культура тихого звільнення не припинилася.

Люди мовчки залишають свою добре оплачувану роботу через брак спокою, токсичне робоче середовище, різницю в оплаті праці чи з інших причин. Як підприємець, ви повинні бути готові мати справу з такими випадками у своїй організації.

Хоча ви маєте надавати пріоритет розвитку культури співпраці та заохочення, ви також повинні бути готові заповнити прогалини в талантах у випадку, якщо член команди звільняється за короткий термін, а не йти на компроміс із якістю ресурсів, щоб заповнити прогалини.

2. Виходьте за межі, щоб заповнити прогалини в талантах

Оншорні, офшорні та ближні ринки можуть надати більшу різноманітність ІТ-навичок і досвіду, які потрібні вашій компанії, залежно від вашого місцезнаходження. Завдяки послугам із збільшення персоналу ви можете отримати доступ до ширшого універсального фонду талантів, у тому числі з регіонів, які мають найкращі ІТ-таланти, таких як Європа та Азія.

Створення зовнішніх команд для подолання дефіциту талантів за допомогою послуг із збільшення персоналу також може допомогти вам заощадити час і витрати на створення спеціальних робочих місць і наймання висококваліфікованих команд.

3. Посилення кібератак

Оскільки компанії переходять на повністю віддалені та гібридні моделі роботи, вони стають схильними до кібератак і витоку даних. За даними Statista, кількість витоків даних у третьому кварталі 2022 року була найвищою за весь час: компанії повідомили про приблизно 15 мільйонів витоків даних.

Хоча компанії зараз створюють спеціальні мережеві групи для захисту конфіденційної інформації від хакерів і зловмисників, не всі з них можуть собі це дозволити. Таким чином, зрештою вони набирають мережевих інженерів за допомогою розширеної моделі штатного розкладу, щоб залишатися захищеними від потенційних кіберзагроз і витоків даних.

За темою: 4 найкращі методи під час вибору кадрового агентства

Останні думки

Використання збільшення персоналу для усунення нестачі кадрів замість аутсорсингу чи моделей керованих послуг дозволяє власникам бізнесу зберегти відповідальність за проект. Як власник бізнесу, ви можете вибрати талант, який вважаєте відповідним для цієї ролі, і зберегти владу над проектом, щоб досягти результатів.

Завдяки послугам з підбору персоналу ви не лише скорочуєте час і витрати на наймання персоналу, але й отримуєте доступ до глобального таланту висококваліфікованих розробників та інженерів, які працюють разом із вашими внутрішніми командами, щоб оптимізувати загальну компетенцію та підвищити продуктивність.

Leave a Comment