Що таке тихе припинення? – Засновник

Термін «тихий вихід» увійшов у псевдопрофесійний дух часу минулого року з джерела всього культурного прогресу та розбрату – TikTok.

З тих пір тихий відхід, безсумнівно, вставив у ваші стрічки новин, і LinkedIn слідкує за тим, як триває дискусія — або деконструкція — щодо майбутнього роботи.

Але що таке тиха відмова? І що ще важливіше, що тихий вихід означає для вас як засновника (або майбутнього засновника)?

Що означає тихе припинення?

Щоб зрозуміти, що таке тихе припинення, вам потрібно зрозуміти, чим це не є.

Незважаючи на те, що в ньому міститься слово «кинути», ця фраза не стосується звільнення з роботи. Це також не про те, щоб наполовину припиняти свою роботу чи продовжувати день із таким ставленням, як Джордж Костанца. Насправді, це більше про те, щоб розглядати свою роботу як допоміжного гравця в акторському складі вашого життя.

Тихо кинути роботу — це ефективна робота, виконання поставлених завдань, а потім закривання ноутбука о 17:00, щоб зарядити енергією своє життя поза роботою. Замість того, щоб робота була пріоритетом №1 у вашому житті, це радше засіб досягнення мети.

По суті, ця фраза є еволюцією або перефразуванням балансу між роботою та особистим життям.

До пандемії Covid-19 структура роботи, особливо в західному світі, не зазнала великих змін з 1950-х років. Комп’ютери замінили друкарські машинки, а кімнати загального користування узурпували кабіни, але система синхронізації фізичного розташування протягом встановленого періоду все ще була стандартною.

Потім за одну ніч все змінилося.

Діловий світ далекий від консенсусу щодо розуміння здорової та ефективної роботи. Однак нещодавнє дослідження McKinney показало, що 58% американських працівників можуть певною мірою працювати віддалено, тому тенденція не змінюється.

Але для багатьох молодих працівників, які раптово були кинуті в епоху бізнесу, коли ти відриваєшся від роботи, спокійно звільняєшся не тільки добре, але й необхідно.

Певним чином це явище є відповіддю на тиск, який ненавмисно чинить віддалена робота на професіоналів, які працюють у галузі, де основним інструментом є ноутбук або телефон.

І це має сенс. Чому ви повинні жертвувати додатковими годинами на дзвінок у Zoom або пропускати день народження своєї племінниці, щоб допомогти комусь іншому заробити?

Але якщо ви читаєте це, ви, ймовірно, не працюєте на когось іншого. Отже, що таке спокійна звільнення для такого, як ти?

Що це означає для підприємців?

Ви впізнаєте штамповані слова, які використовуються в культурі стартапів, — гринд, хастл, безкомпромісність, єдиноріг, руйнівник тощо.

Конотація підприємництва протилежна спокійному відходу.

Не вірите нам? Перегляньте наше ексклюзивне інтерв’ю із засновником LinkedIn Рейдом Хоффманом нижче, щоб дізнатися, чому він вважає, що баланс між роботою та особистим життям неможливий.

Отже, чи можуть підприємці тихо звільнитися?

Ні.

Якщо ви підприємець, ваш бізнес — це більше, ніж робота — це ви.

Ваш бізнес є відображенням вас самих, тому що інакше його не було б. Ось чому для підприємців тихо кинути роботу неможливо, тому що ви ніколи не зможете закрити свій ноутбук і залишити думати, жити та дихати своїм бізнесом.

Але це не означає, що ви і ваша команда повинні працювати, поки ви не впадете. На жаль, підприємницька спільнота природно прославляє засновників, які жертвують усім заради успіху. Якщо вам не байдужі ваші стосунки, хобі чи суспільство, вам потрібно знати свої межі. З ростом вашого бізнесу воно може змінюватись і припливати, але час і енергія, якими ви жертвуєте, мають крайню точку.

Навіть найкращі підприємці беруть відпустку.

Тож знайдіть наставника та прислухайтеся до вірних друзів, колег і порадників. Вони допоможуть вам усвідомити, коли у ваш бізнес вкрадається виснаження, щоб ви могли вжити заходів, щоб покращити себе. Здоровий засновник зазвичай означає здоровий бізнес.

Отже, як підприємець, ви не маєте природного бажання тихенько звільнитися. Але зміст цього терміну все ще стосується балансу вашого психічного та фізичного здоров’я та успіху вашого бізнесу.

Чи підходить тихий вихід для мого бізнесу?

Говорячи про ваш бізнес, якщо ви не кидаєте спокійно, а члени вашої команди, чи означає це, що ви приречені на поразку?

Тихе звільнення принесе користь вашому бізнесу, якщо ви створили культуру, зосереджену на балансі між роботою та особистим життям. Це означає, що ваші співробітники можуть відокремити свою роботу від найважливіших речей у своєму житті. І як ми дізналися, здорові люди, як правило, ведуть здоровий бізнес.

Контраргумент тихого звільнення полягає в тому, що це недобре для бізнесу, оскільки заохочує лінь і брак інновацій. Але, як і більшість речей у бізнесі та житті, забагато хорошого – це слизький шлях. Тихий звільнення може бути приводом для того, щоб не брати участі в зустрічах, не привносити нові ідеї в бізнес або вирішувати проблеми.

Ось екстремальні реакції на спокійну відмову:

 1. Тихо звільнитися погано для вашого бізнесу. Реакція: відстежуйте робочий час співробітників, стежте за роботою комп’ютера та проводите кілька реєстрацій на день із керівником.
 2. Тихе звільнення корисне для вашого бізнесу. Реакція: відстежуйте виконання завдань за допомогою інструменту робочого процесу, забезпечте гнучкий графік і дозвольте співробітникам займатися хобі в робочий час.

Ось чому так багато дискусій про тихе припинення. Якщо ви це дозволите, ваші працівники можуть бути здоровішими та щасливішими, але ви можете пожертвувати інноваціями. З іншого боку, якщо ви помститеся за спокійний звільнення, ви ризикуєте відштовхнути своїх співробітників або викликати вигорання у тих, кому це не байдуже.

Якщо ви помітили побічні ефекти тихого звільнення у вашому бізнесі, можливо, це ваша вина.

Тому, коли ваша команда лідерів або співзасновник запитує: «Що таке тихий відхід, і як ми можемо цьому зупинити?» ось питання, які можна відповісти:

 • Чи даємо ми можливості для зростання співробітникам (фінансового та професійного)?
 • За що ми нагороджуємо наших співробітників?
 • Як ми визначаємо хорошу роботу?
 • Нам потрібен більший чи менший нагляд за працівниками?
 • Ми запитуємо, як люди ставляться до їхньої роботи та подальших дій?
 • Чи ми подаємо поганий приклад балансу між роботою та особистим життям?
 • Ми наймаємо людей, які відповідають нашій місії, чи тут за оплату праці?
 • Чи ми прозорі щодо того, куди рухається бізнес?
 • Що важливіше – ідеї чи терміни?
 • Як ми можемо показати та сказати, що працівники важливі?

Тихе кидання може бути зараз модним, але це вказує на більш широке обговорення, яке існує довше, ніж TikTok.

Як виглядає здоровий спосіб життя на роботі для вас і ваших співробітників?

Як засновник, це залежить від вас.

Детальніше: Що таке Ікігай? Японська методологія, яка змінить ваш бізнес

Ти тихо кидаєш? Ось щось краще.

Ваші позаробочі години заповнені додатковими справами? Ви мрієте про логотипи під час зустрічей? Ваша обідня перерва присвячена дослідженню бізнес-ідей? Тоді ви готові припинити спокійно кидати палити та почати гучний вихід.

У засновнику ми знаємо все про те, як будувати свій власний шлях. Це перший крок у пошуку мети, а не прибутку, і роботи на вас, а не життя. Не працюй заради чужої мрії – будуй свою.

Натисніть тут, і ми покажемо вам, як.

Ексклюзивне безкоштовне навчання

Leave a Comment