Що таке хороший місячний пенсійний дохід для жінок-підприємців?

Якщо ви досягли успіху у своїх підприємницьких починаннях, у вас, ймовірно, є певні засоби доходу на пенсію, але зазвичай підприємцям, особливо жінкам-підприємцям, потрібно доповнити свій місячний пенсійний дохід, щоб зберегти свій спосіб життя.Два – два

Фінансові ризики вищі для жінок на пенсії через кілька факторів. Вони живуть довше за чоловіків і їхній заробіток протягом життя, як правило, менший, ніж у їхніх колег-чоловіків. Обидва ці фактори часто означають, що жінкам бракує активів, щоб профінансувати тривалий вихід на пенсію.

Якщо ви були підприємцем протягом більшої частини своєї трудової кар’єри, цілком ймовірно, що підприємницький свербіж у вас все ще залишиться після виходу на пенсію. Відкриття бізнесу на пенсії здається нелогічною, однак – ви повинні піти на пенсію. Але є багато бізнесів, які ви можете розпочати, які все одно забезпечать вам гнучкість і свободу, які має запропонувати вихід на пенсію.

Тут ми пропонуємо кілька ідей для підприємств, які можуть забезпечити хороший місячний пенсійний дохід для жінок-підприємців.

Фріланс

Безсумнівно, ви здобули цінні навички під час своєї підприємницької кар’єри. Ви можете працювати фрілансером у будь-якій кількості сфер, наприклад:

  • Написання
  • Редагування
  • Маркетинг у соціальних мережах
  • Дизайн сайту
  • Пошукова оптимізація
  • Графічний дизайн
  • Бухгалтерський облік
  • Комп’ютерне програмування

Це лише короткий перелік можливостей. Подумайте, які ваші конкретні навички, і будьте творчі. Що цінного ви могли б зробити іншим підприємствам?

Незалежно від ваших навичок, фріланс дозволяє вам гнучко вибирати проекти, які ви хочете, і працювати вдома у вільний час. Це також може бути досить прибутковим. Залежно від характеру роботи фрілансери можуть отримувати від 20 доларів на годину до понад 100 доларів на годину.

У 2022 році їх більше ніж 70 мільйонів фрілансерів у СШАі ця кількість, за прогнозами, зростатиме, тож підприємства явно користуються їхніми послугами. Насправді фрілансери роблять внесок приблизно 1,2 трильйона доларів в економіку США щорічно.

Консультації

Зазвичай консультанти допомагають підприємствам розробити стратегію для певного аспекту їхнього бізнесу. Це може бути загальна стратегія управління, операційна стратегія, фінансова стратегія, маркетингова стратегія або стратегія інформаційних технологій.

Ви, безсумнівно, отримали цінні знання про бізнес протягом своєї кар’єри, тому подумайте, які ваші найбільші переваги можуть бути цінними для власників бізнесу. Ви навіть можете подумати про співпрацю з бізнес-інкубатором, щоб надавати консультації для стартап-компаній.

Індустрія управлінського консалтингу в США розвивалася не по днях, а по годинах протягом останнього десятиліття, а вартість у 2022 році майже 330 мільярдів доларів. Консультації також дуже корисні – ви допомагаєте бізнесу розвиватися, що сприяє здоров’ю загальної економіки. Це також може заробити вам непоганий щомісячний дохід, погодинна ставка коливається від 50 до 100 доларів або більше.

Інвестиції в нерухомість

Нерухомість може принести вам відносно пасивний щомісячний дохід на пенсію. Ви можете придбати нерухомість для оренди для отримання постійного доходу або купити нерухомість для реконструкції та продажу з прибутком. У будь-якому випадку більшість роботи за вас можуть зробити інші.

Якщо ви орендуєте нерухомість, ви можете просто найняти керуючу компанію для виконання повсякденних завдань. Якщо ви купуєте нерухомість для реконструкції, роботу може виконати генеральний підрядник.

Обидва можуть бути дуже прибутковими, але різними способами. З варіантом оренди нерухомості зазвичай потрібно багато одиниць, щоб отримати значний щомісячний дохід, якщо ви фінансуєте нерухомість, але ви отримаєте податкові пільги та вигоду від довгострокового підвищення вартості вашого портфеля.

Якщо ви вирішите відремонтувати та перевернути будинки, ви отримаєте більший короткостроковий дохід, залежно від обсягу та часу на ремонт. Середня валовий прибуток від перекидання будинку в 2021 році склав 67 000 доларів СШАтож якщо ви швидко знайдете та відремонтуєте будинки, у вас з’являться непогані кошти на пенсію.

Купіть існуючий бізнес

Замість того, щоб починати бізнес з нуля, ви можете знайти існуючий бізнес для покупки. Якщо ви знайдете таку з керівною командою, ви можете відігравати досить пасивну роль у бізнесі та просто пожинати вигоду.

Однак вам слід шукати тип бізнесу, який вас цікавить і про який ви маєте певні знання, тому що вам все одно потрібно буде контролювати свою управлінську команду.

Якщо ви вирішите купити бізнес, обов’язково заручіться допомогою адвоката, щоб переконатися, що угода укладена належним чином і ваші інтереси захищені.

Купити франшизу

Подібно до покупки існуючого бізнесу, придбання франшизи значно полегшує початок роботи. Ви працюватимете з існуючим брендом і операційною стратегією, а також матимете підтримку, щоб розпочати роботу франшизи.

Після того, як це буде створено, ви можете найняти управлінську команду, щоб знову ж таки ви могли відігравати досить пасивну роль у бізнесі.

Список франшиз на вибір майже нескінченний, а ціни можуть сильно відрізнятися. Знову ж таки, ви повинні вибрати те, що вас цікавить і в чому ви певною мірою розбираєтеся, але переконайтеся, що ви зробили домашнє завдання та ретельно переглянули договір франшизи.

Франшизи роблять величезний внесок в економіку США, з економічною продуктивністю приблизно 827 мільярдів доларів США та налічує майже 8,5 мільйонів людей.

Франшиза може дати вам непоганий пенсійний дохід, і одне опитування показало, що це середній показник власник франшизи заробляє близько 80 000 доларів на рік.

Електронна комерція з Drop-shipping

Розпочати бізнес електронної комерції може здатися важким і дорогим, оскільки ви думаєте про весь інвентар, який вам доведеться придбати. Це не обов’язково має бути, якщо ви знайдете виробника чи постачальника, який пропонує дропшиппінг.

Дропшипінг означає, що коли клієнт розміщує замовлення через ваш магазин електронної комерції, ви розміщуєте замовлення постачальнику, який потім відправляє його безпосередньо клієнту. Це означає, що немає інвентарю для покупки та зберігання.

Ваше завдання полягає лише в тому, щоб підтримувати свій веб-сайт, продавати свої продукти, отримувати та розміщувати замовлення, що ви можете робити, не виходячи з дому.

Ви можете зробити це з будь-якою кількістю продуктів – просто шукайте те, що є унікальним, але має великий ринок і, бажано, хороший прибуток.

Онлайн освіта

Онлайн-навчання – це бурхлива галузь і ще один спосіб застосувати свої багаторічні знання. Існує багато онлайн-платформ, які дозволяють вам створювати та завантажувати власну навчальну програму та рекламувати свої курси вашій цільовій аудиторії.

Більшість онлайн-класів є самостійним навчанням, тож коли ваша навчальна програма буде онлайн, ви вирішуєте, скільки чи мало залучати. Ви можете відповідати на запитання електронною поштою або проводити сеанси Zoom, які студенти можуть відвідувати.

Глобальний ринок електронного навчання стабільно зростає протягом багатьох років і, як очікується, досягне розміром 400 мільярдів доларів до 2026 рокутому це чудовий час, щоб потрапити в галузь. А деякі онлайн-продавці класів повідомляють, що заробляють до 100 000 доларів на рік, що може профінансувати кілька хороших відпусток на пенсії.

Розплідник рослин

Якщо ви шукаєте бізнес, який буде трохи більше дзен, і у вас є двір і зелений великий палець, ви можете створити власний розплідник рослин удома. Ви можете вирощувати будь-що, від декоративних рослин і квітів до овочів, і продавати їх у садівничі центри або з власного невеликого кіоску.

Якщо ви дійсно амбітні, ви можете побудувати теплицю у своєму дворі, щоб мати рослини цілий рік. Ви навіть можете створити свою теплицю як міні-садовий центр і дозволити клієнтам заходити та переглядати.

Рівень прибутку на підприємствах високий, а початок роботи не вимагає великих витрат. Навіть будівництво теплиці можна зробити досить економно.

Прибуток галузі рослинництва та квітництва в США склав понад 17 мільярдів доларів у 2021 роцітож якщо ви можете заробити навіть невелику частку цього ринку у власному дворі, чому б не спробувати?

Репетиторство

Сьогодні діти стикаються з великим академічним тиском, що змушує багатьох батьків наймати приватних репетиторів. Онлайн-репетиторство навіть стає популярним і тепер є окремою індустрією понад 8 мільярдів доларів.

Якщо у вас є предмет, який ви чудово вивчаєте, і певний досвід викладання, ви можете навчати студентів у себе вдома або створити власний веб-сайт для онлайн-репетиторства.

Допомогти студентам у досягненні академічних цілей було б досить корисним підприємством, і зазвичай ви можете заробляти від 25 до 50 доларів за годину.

Планування заходів

На хвилі пандемії події відновлюються – весілля, корпоративні заходи, дні народження, що завгодно, люди готові повеселитися. Якщо ви один із тих людей, які процвітають у роботі з деталями, бізнес з планування подій міг би забезпечувати непоганий дохід на пенсії.

Щоб розпочати бізнес з планування заходів, потрібно зовсім небагато. Вам просто потрібно рекламувати свої послуги та налагодити зв’язки з постачальниками. Ви можете спеціалізуватися на певних типах подій або бути відкритими для всіх варіантів.

Індустрія планування заходів у США була варта понад 4 мільярди доларів у 2021 році незважаючи на тривалі наслідки COVID, і очікується, що він покаже хороші цифри на 2022 рік і далі.

Зазвичай організатор заходу отримує комісію від 15% до 20% від загальної вартості заходу, а середнє весілля коштує близько 20 000 доларів США, тож очевидно, що навіть планування однієї події на місяць дасть вам хороший дохід.

Ремесла

Привіт Etsy! Etsy — чудова платформа для любителів ремесел, як для тих, хто їх створює, так і для тих, хто їх купує. Якщо ви талановитий майстер, ви можете створити власний магазин Etsy, щоб продавати свої вироби. У 2021 році продавці Etsy згенерували майже 1,7 мільярда доларів доходутому це чудовий інструмент для продажів і набагато простіше, ніж налаштувати власний веб-сайт.

Популярні ремесла включають травлення скла та шкіряні вироби, а також оброблені вироби, але все залежить від ваших творчих талантів. Це трохи трудомістко, залежно від того, що ви робите, тому що вам також доведеться впоратися з пакуванням і транспортуванням ваших речей.

Але все ж, якщо рукоділля — ваше хобі і вам воно подобається, чому б не зробити це джерелом доходу на пенсії? Часто найкращий бізнес полягає в тому, щоб робити те, що вам подобається.

Догляд за домашніми тваринами

Якщо ви любитель домашніх тварин, ви можете заробити напрочуд багато грошей, будучи нянькою для домашніх тварин. Добова вартість догляду за твариною, яка включає лише один візит до тварини, становить близько 30 доларів, а ночівля з твариною коштує близько 75 доларів. Якщо ви створите хорошу клієнтуру, це може додати хороший щомісячний дохід.

Працюючі люди готові платити за догляд за домашніми тваринами, поки вони на роботі, а інші воліють поїхати у відпустку, залишивши догляд за домашніми тваринами няні, а не дорогому розпліднику. Справа в тому, що люди витрачають багато грошей на своїх домашніх улюбленців 150 мільярдів доларів у 2021 році лише на послуги тварин.

Ви навіть можете стати сертифікованим доглядачем домашніх тварин через Національна асоціація професійних доглядачів домашніх тварин щоб підвищити довіру клієнтів.

Це чудовий спосіб заробити гроші, не роблячи нічого надто трудомісткого чи трудомісткого, а якщо ви любите домашніх тварин, ви чудово проведете час.

Ліжко і сніданок

Для того, щоб розпочати роботу в готелі типу “ліжко та сніданок”, може знадобитися певна робота. Ви повинні знайти чудову нерухомість у бажаному місці, обставити її належним чином і обладнати свою кухню, щоб нагодувати кількох людей. Однак, як тільки ви це налаштуєте, ви можете приносити кілька сотень доларів за ніч під час напруженого сезону!

Якщо ви любите грати в ведучого, ви також знайдете це дуже приємним і зустрінете багато цікавих людей. Кожен день буде іншим, і ви забезпечите людям чудове місце для відпочинку.

Завдяки успіху таких сайтів, як Airbnb і VRBO, рекламувати свій готель типу “ліжко та сніданок” стало легше, ніж будь-коли.

На закриття

Вважається, що вихід на пенсію є чудовою частиною життя, і ви повинні мати розкіш бути фінансово забезпеченим. Як підприємець, ви знаєте, що потрібно для того, щоб розпочати бізнес і керувати ним, тому нове підприємство може бути повноцінним способом отримати хороший пенсійний дохід.

Виберіть те, що вам подобається, і те, що дає вам гнучкість і свободу насолоджуватися цією частиною вашого життя. Після всіх цих років наполегливої ​​праці ви цього заслужили!

Пост Що таке хороший місячний пенсійний дохід для жінок-підприємців? вперше з’явився на Due.

Leave a Comment