Що у вас на екрані? Ось додатки, які нам сподобалися у 2022 році

Якщо 2021 рік був присвячений Clubhouse та необхідності проводити більше часу в Інтернеті — завдяки пандемії, яка тримає нас удома, — у 2022 році люди відійшли від своїх пристроїв, бажаючи зануритися в якусь нормальність.

Це також відбилося на додатках, які стали вірусними. Наприклад, компанія BeReal хотіла, щоб користувачі були більш уважними до використання соціальних мереж, а також до фільтрів, які ми використовуємо в Інтернеті.

на ВашаІсторіями розглянули кілька програм у різних категоріях, включаючи соціальні мережі, сон і навіть астрологію. Деякі з них зробили нас більш продуктивними, а деякі принесли нам задоволення. Ось наші найкращі добірки.

1. BeReal

Додаток BeReal з’являється в той час, коли зростає обізнаність про функціонування соціальних мереж. Місія BeReal, яка є антитезою звичайних соціальних додатків, полягає в тому, щоб додати до каналів соціальних мереж реальності.

Авторство: YourStory Design

Програма, створена французькою компанією, щодня надсилає сповіщення у випадковий час, пропонуючи користувачам опублікувати зображення під час повсякденного життя. Це дає користувачам лише пару хвилин, щоб опублікувати фотографії за допомогою передньої та задньої камери, і ні, ви не можете завантажити фотографії з внутрішньої пам’яті.

Детальніше тут.

2. Розум Peers

Запущений однойменним стартапом SaaS у Делі, Mindpeers зосереджується на індивідуальній терапії, пропонуючи, серед інших послуг, запис на прийом, інструменти самодопомоги та веселі ігри.

Додаток також пропонує керовані дихальні вправи з візуальними елементами, щоденник у додатку тощо.

Детальніше тут.

3. IQ Dungeon

Хто не любить пазли? Увійдіть у гру, де ви рятуєте принцесу за допомогою свого мозку. Ось що таке IQ Dungeon. Програма, запущена в Google Play Store у лютому 2021 року, просить вас розгадати головоломки, щоб врятувати вашу принцесу.

IQ Dungeon

Авторство: YourStory Design

Звісно, ​​початкові рівні набагато легші, коли ви можете обійтися лише рухом певних речей на екрані. Але коли ви йдете далі, застосування кількох перестановок і комбінацій може допомогти вам подолати рівень.

Це ідеальне піднесення, яке вам знадобиться посеред повільного робочого дня.

Детальніше тут.

4. МОРКВИНА Погода

Якщо ви втомилися просто оновлювати програму погоди, щоб перевірити температуру на вулиці, CARROT на основі штучного інтелекту може стати гарною альтернативою, створеною для того, щоб насолоджуватися вашою індивідуальністю.

Додаток, випущений у 2018 році, доступний як у магазинах додатків Google, так і в Apple, але обидві операційні системи мають дуже різний досвід. CARROT Weather також використовує гейміфікацію, щоб надати вам додаткового ефекту під час перевірки погоди. Хоча це правда, що підписки Premium і Premium Ultra необхідні, щоб відчути весь потенціал, це може бути занадто дорогим для мас.

Детальніше тут.

5. AstroTalk

За останні два роки астрологічні програми користуються великим попитом, особливо серед мілленіалів і покоління Z.

Фактично, користувачі AstroTalk – це переважно вік від 18 до 45 років з усієї країни.

Команда AstroTalk

Команда AstroTalk

У якийсь момент стартап отримував 14 лакх рупій щодня завдяки невизначеності, викликаній пандемією.

Додаток пропонує безпосередню консультацію з астрологом, безкоштовний перегляд карт народження (кундлі), покупки та щоденний гороскоп, серед іншого. Але не так багато, щоб підтвердити заяви постачальників послуг, подібно до реальних астрологів. Це працює для одних людей і не працює для інших.

Детальніше тут.

6. Габітіка

Настав час для ваших новорічних обіцянок, але привіт, ви намагалися виробити звичку, але постійно терпите невдачі? Кажуть, це займає лише 21 день. Але чи це насправді? Звіти показують, що це може бути не так просто, як здається.

Habitica

Авторство: YourStory Design

Цього року я спробував Habitica, і мені вдалося сформувати кілька звичок. Подібно до книги, Сила звички Чарльзом Дахіггом, програма складається з трьох частин. Тригер або підказка допомагає вам звикнути до завдання, а потім налаштувати розпорядок дня. Нарешті, винагорода робить виконання завдання набагато веселішим. Останнє використовувалося багатьма компаніями, що займаються споживчими технологіями, і компаніями, які вже давно працюють, щоб сформувати звичку у клієнтів.

Детальніше тут.

7. Pzizz

Хороший сон надзвичайно недооцінюється, коли людина намагається досягти своїх цілей або навіть у повсякденному житті. Я, наприклад, не можу обійтися без семигодинного сну. Якщо я не отримую ці години, день просто здається нескінченним парадом завдань за завданнями, а не веселим.

Але Pzizz справді допоміг мені цього року. Додаток використовує пейзаж снів, який поєднує «психоакустику» з оповіданням, щоб заспокоїти розум. Серед користувачів – видатні особистості, зокрема письменниця Дж. К. Роулінг і гравець НБА (Національна баскетбольна асоціація) Рой Гібберт. Додаток відтворює аудіозапис із цитатами та спокійними звуками, які занурюють у глибокий сон.

Детальніше тут.