Що чекає на ринок електромобілів у 2023 році? • TechCrunch

Щоб щодня о 15:00 за тихоокеанським літнім часом отримувати добірку найбільших і найважливіших історій TechCrunch на вашу поштову скриньку, підписатися тут.

Вітаю вас, читачі. як Він прийшов і Крістін сказав вам минулого тижня, цього тижня Daily Crunch виглядатиме дещо інакше, оскільки вони обидва беруть відпустку. Але ви все одно отримаєте деякі ласі шматочки TC протягом цього зазвичай повільного тижня новин. Я також поділюся деякими з наших улюблених історій року від TC і TC+, тож почнемо! — Ні Крістін, ні Хадже

TechCrunch Топ 3

 • 2023 рік стане роком, коли електромобілі справді почнуть формуватися: «Завдяки політичним ініціативам урядів і мільярдам доларів інвестицій автовиробників ми можемо з упевненістю сказати, що індустрія електромобілів почала формуватися», Ребекка пише.
 • Ніякого «Наступного Twitter», — каже він: Девін пише, що це цілком нормально, якщо не буде заміни Твіттеру, який деякі з нас знали та з яким боролися: «Ілюзорний вибір поспішати до Наступного Твіттера має бути відкинутий. Twitter був більше, ніж продуктом: це був момент часу, нерафінований прояв цифрових можливостей, які, як і будь-який такий необроблений елемент, руйнували так само часто, як і створювали. Це було потрібно і цікаво, але ці безладні захоплення мають брудний кінець. Відтворити це зараз, маючи лише поверхневі уроки, було б все одно, що відбудувати зруйнований замок на тих самих рухливих пісках. Дивіться, як він тоне!»
 • «Вся справа в (браку) деталей»: Зак і Карлінаші доброзичливі місцеві репортери з кібербезпеки озирнулися на найжорстокіші витоки даних року.

Стартапи та VC

 • У вітряній турбіні: Гаррі пише, що робототехнічний стартап Aerones, який очищає та перевіряє вітрові турбіни, залучив 39 мільйонів доларів фінансування від невідомих інвесторів.
 • Багатогранний фінтех: Джакарта Akulaku залучила 200 мільйонів доларів. Fintech, який також працює на Філіппінах і в Малайзії, пропонує віртуальну кредитну картку та платформу для покупок у виплату, а також інвестиційну платформу та необанк, Катерина пише.
 • Погляд на гроші: Індійська фінансово-технологічна компанія Money View залучила 75 мільйонів доларів у новому раунді для розширення свого кредитного бізнесу та створення нових продуктів, Меніш пише.

Стартапи, що швидко розвиваються, мають почати знижувати ризики на шляху до IPO вже зараз

Кредити зображення: Річард Друрі (відкриється в новому вікні) / Getty Images

Це звучить нерозумно, але в цьому холодному середовищі збору коштів стартапам на пізніх стадіях необхідно розглянути можливість вийти на біржу.

«У той час як деякі компанії відкладають свої IPO, інші можуть наздоганяти і готуватися до того часу, коли відкритий ринок знову захоче інвестувати», — пише Карл Нідбала, операційний директор і співзасновник комерційного страхового брокера Founder Shield.

У детальній статті TC+ він розглядає, чому «розумні компанії знижують ризики на своєму публічному шляху», які сектори мають найкраще положення та, можливо, найпомітніші, які контрольні показники вказують, «що IPO у них у майбутньому».

Ще два і огляд назад:

 • Шість трендів кліматичних технологій: Більше інвесторів прагнуть потрапити в простір кліматичних технологій, і ми маємо деякі ідеї щодо того, куди вони вкладуть свої гроші, Тім звіти.
 • FOMO над належною обачністю: Кілька інвесторів розповідають про те, як цього року дещо постраждали практика належної перевірки та інвестування та як ми можемо вчитися на найбільших помилках. Домінік Мадорі і Рон мати більше.
 • Погляньте назад: Каран Бхасін розповідає про те, що 10 інвесторів думали про стартапи без/з низьким кодом у першому кварталі цього року. У першому кварталі 2023 року ми проведемо нове опитування без коду/низького коду, тож якщо ви інвестор, зацікавлений у просторі та бажаєте взяти участь, зв’яжіться з нами тут.

TechCrunch+ це наша програма членства, яка допомагає засновникам і командам стартапів випереджати зграю. Ви можете зареєструватися тут. Використовуйте код «DC» для знижки 15% на річну підписку!

Big Tech, Inc.

 • Боротьба в Індії: Amazon і Uber були одними з ряду компаній, наведених дослідницькою компанією Fairwork India, які створюють несправедливі умови праці для працівників концертів. Меніш має більше.
 • Балансувати: Якщо вам потрібен звіт про те, як ви взаємодієте з комп’ютером, Balance вас захищає та навіть може допомогти вам набути здорових звичок користування комп’ютером, якщо це те, що ви шукаєте в Новому році, Іван пише.
 • Що чекає на ШІ: Кайл а також одягнув капелюх прогнозування на вихідних, щоб повідомити нам усім, чого ми можемо очікувати на фронті ШІ у 2023 році.

Leave a Comment