Яке найкраще програмне забезпечення для віртуальних подій у 2022 році? – Enterprise Podcast Network

Віртуальні події можна порівняти з особистими подіями, за винятком того, що вони спонсоруються онлайн, а не в фіксованому місці. Люди все одно з’являються вчасно, слухають ведучих, насолоджуються артистами, спілкуються один з одним… За винятком онлайн-заходу, застосовуються всі стандартні деталі особистої події. Крім того, інформація про віртуальну подію часто документується та стає доступною для членів натовпу після завершення події.

Джерело: Unsplash

Що означає віртуальна подія?

Платформа віртуальних подій — це інструмент, який дозволяє імітувати атмосферу справжньої конференції чи виставки онлайн. Використовуючи таке програмне забезпечення, користувачі повинні мати можливість організовувати кількох спікерів як у прямому ефірі, так і в записаних сесіях і надавати учасникам можливість спілкуватися з організаторами заходу у фіксований час. Навіть коли учасники перебувають на відстані тисяч миль один від одного, програмне забезпечення для віртуальних зустрічей дозволяє невеликим групам спілкуватися особисто та віч-на-віч. Крім того, ці рішення зазвичай мали менше функцій і дозволів.

Оскільки вони надають організаторам різноманітні способи взаємодії з відвідувачами, такі як зони очікування, результати опитувань, запитання та відповіді, чат у реальному часі тощо, формати віртуальних подій унікальні. Наприклад, програмне забезпечення для віртуальних подій використовується для лекцій між невеликою кількістю доповідачів, і всі учасники знаходяться «в глядачах», з вимкненими відеокамерами та мікрофонами. Це контрастує з програмним забезпеченням для віртуальних зустрічей, яке розміщує всіх користувачів в одній «кімнаті».

Нижче наведено найкраще програмне забезпечення для віртуальних подій:

Великий маркер

Зручні функції BigMarker і популярна інтеграція змусили багатьох називати його «найкращою відеоплатформою для веб-трансляцій, самітів і віртуальних конференцій». BigMarker програмне забезпечення для віртуальних подій дає змогу проводити будь-який віртуальний захід, від скромної конференції на 1000 осіб до невеликої навчальної сесії веб-конференції.

Вам доступні стандартні інструменти взаємодії, такі як показ екрана, опитування, опитування та запис сеансу. Крім того, з дозволу власника події учасники можуть спілкуватися через чат і аудіо/візуальні засоби.

V Ярмарки

Серед найбільш інтерактивних цифрових подій, доступних на платформі vFairs. Приміщення для подій можна налаштувати та створювати реалістичне відчуття. Щоб створити у відвідувачів враження, що вони фізично присутні на події, вони також використовують анімовані аватари. Крім того, організації можуть використовувати будь-яке приміщення, яке їм подобається, налаштувати його відповідно до своїх уподобань і бренду, а також надати партнерам багато місця для реклами своїх продуктів.

Програмне забезпечення також включає різні доповнення та інтеграції, що дозволяє створити подію, яка точно відповідає вашим потребам.

Я підскочив

Hopin — це програмне забезпечення для віртуальних подій, яке дозволяє проводити вебінари та транслювати події. Тим не менш, він виділяється багатьма тактичними методами взаємодії з відвідувачами під час прийому, сцени, зустрічей, мереж і виставкових зон.

Hopin надає такі основні елементи, як чат, опитування та фірмові події, які можна налаштувати, але те, що відрізняє його від конкурентів, — це легкість використання його планувальника подій.

HeySummit

HeySummit — ідеальна платформа для віртуальних подій для професіоналів, які ухиляються від технологій. Він простий у використанні та має деякі варті уваги функції. Однак HeySummit має менше функцій, ніж інші варіанти. Цільова сторінка – це перший крок у HeySummit. Потім, натиснувши одну кнопку, користувачі можуть створювати динамічні сторінки, дозволяючи учасникам швидко вибирати зустрічі, які їх цікавлять, під час процесу реєстрації.

GoToWebinar

Ще однією популярною платформою для віртуальних подій, яка допоможе вам організувати, продати та провести успішну онлайн-подію, є GoToWebinar. Всупереч своїй назві, програмне забезпечення GoToWebinar дозволяє проводити масштабні віртуальні саміти та конференції для до 2000 учасників, а не лише короткі вебінари.

Ви також матимете доступ до ряду залучення інструменти, зокрема роздаткові матеріали, опитування аудиторії, спільний доступ до екрана, функції автоматизованого маркетингу електронною поштою, параметри індивідуального брендування тощо.

Висновок

Не дивно, що віртуальні заходи набули величезної популярності. Вони дозволяють компаніям спілкуватися з клієнтами, дотримуючись певних передових методів соціальної дистанції. Крім того, вони дозволяють швидко підвищити впізнаваність і авторитет бренду. Події, які є віртуальними або гібридними, вимагають абсолютно нового зводу правил та інструментарію. Це програмне забезпечення одночасно обслуговує полотно події та місце зібрання. Професіонали які володіють цими альтернативами, позиціонують свої компанії для майбутнього віртуальних і міжнародних справ.

Leave a Comment