Які плюси та мінуси віз E-2 та L-1A? • TechCrunch

Ось ще одне видання рубрики «Дорога Софі», яка відповідає на запитання, пов’язані з імміграцією, щодо роботи в технологічних компаніях.

«Ваші запитання мають життєво важливе значення для поширення знань, які дозволяють людям у всьому світі піднятися над кордонами та здійснити свої мрії», — каже Софі Алкорн, імміграційний адвокат Силіконової долини. «Незалежно від того, працюєте ви в відділі роботи з персоналом, засновником або шукаєте роботу в Кремнієвій долині, я хотів би відповісти на ваші запитання в своїй наступній колонці».

Учасники TechCrunch+ отримують доступ до щотижневих колонок «Дорога Софі»; скористайтеся промокодом ALCORN, щоб придбати річну або дворічну підписку зі знижкою 50%.


Шановна Софі,

Ми заснували стартап у Колумбії та думаємо про відкриття офісу продажів у США! Я переїду, а мій співзасновник продовжить керувати нашою інженерною командою з Колумбії.

Наразі я розглядаю як інвесторську візу E-2, так і виконавчу візу L-1A. Які плюси та мінуси кожного з них?

— Відважний колумбієць

Шановний мужній,

Який захоплюючий час і можливість для вас і вашої команди! Вітаємо з експансією в США та з усім зростанням, яке привело вас до цієї стадії. Ці візи є двома чудовими варіантами для засновників стартапів переїхати до Сполучених Штатів для розширення свого бізнесу.

Дозвольте мені почати з огляду як візи E-2 для договірних інвесторів, так і візи L-1A для керівників і менеджерів осіб, які переміщуються всередині компанії. Імміграційні служби ретельно перевіряють заявки на отримання візи для обох осіб, тому я рекомендую працювати з імміграційним адвокатом, щоб представити вагомі аргументи.

Віза E-2

Віза E-2 є чудовою можливістю для міжнародних засновників, чия рідна країна має угоду про торгівлю та комерцію зі США. Державний департамент США веде список країн-угод. Колумбія та понад 75 країн, включаючи Пакистан і Тайвань, входять до списку, але інші країни, такі як Китай та Індія, наразі не мають необхідних договорів. E-2 дозволяє міжнародним засновникам жити та працювати в Сполучених Штатах, одночасно інвестуючи значний капітал для створення тут бізнесу.

Збірне зображення адвоката з імміграційного права Софі Алкорн перед фоном із логотипом TechCrunch.

Кредити зображення: Джоанна Буняк / Софі Алкорн (відкриється в новому вікні)

Щоб засновник міг претендувати на отримання візи E-2 як інвестор або важливий працівник, принаймні половина американського бізнесу має належати особам або компаніям із країни, громадянином якої ви є. Це може стати складним для стартапів після кількох раундів розмивання з боку американських інвесторів. Однак, якщо ви створюєте дочірню компанію вже прибуткового колумбійського бізнесу і не плануєте залучати венчурний капітал у США, це може бути для вас неважкою проблемою. Поговоріть з юристом про вашу глобальну корпоративну структуру та ваші плани збору коштів, щоб підтвердити це.

Незважаючи на те, що вимоги E-2 не визначають конкретну мінімальну суму капіталу, який необхідно інвестувати в американську юридичну особу, імміграційні офіцери шукають великих авансових інвестицій в офісні приміщення, обладнання та інвентар, зазвичай у діапазоні 100 000 доларів США. Отримання попереднього посіву або раунду Серії А в США чи іншій країні може допомогти спростити цю частину вашої справи, але це не є абсолютно необхідним. Деяким засновникам вдалося отримати кваліфікацію E-2, навіть передавши цінну інтелектуальну власність своїй компанії в США.

Хоча E-2 не вимагає від американського бізнесу створення робочих місць у майбутньому, імміграційні чиновники можуть вважати його маргінальним без створення робочих місць, що не віщує нічого доброго для схвалення E-2. Уже наявність працівників у США або бізнес-план, який передбачає наймання в США, може допомогти в затвердженні вашого E-2.

Leave a Comment