Як боротися зі святковим уповільненням

Думки висловив Підприємець дописувачі свої.

Ви були схожі на мене, коли починали свій шлях підприємця? Ви дійдете приблизно до середини листопада і розчаруєтеся, бо, здавалося, весь імпульс зупинився. Вашим постачальникам потрібно більше часу для доставки. Ваші клієнти тижнями не відповідають на ваші дзвінки чи електронні листи, і в повітрі витає відчуття, що нічого не відбувається (звичайно, крім поточних покупок).

Уповільнення Різдвяного сезону почалося!

Це розлютило мене як молодого чоловіка, який намагався пробитися у світ бізнесу. Чому всі просто кидають інструменти на цілий рік?!

Існує загальне відчуття, що грудень – це списання, оскільки люди сповільнюються та дивляться на новий рік. Але про що це? Чому ми маємо цей колективний договір, і що ми можемо з цим зробити, як розчаровані «зловмисники»?

Перше, що потрібно визнати, це те, що це колективний договір — навіть Різдво є саме таким. Ми сприймаємо його як пору року, коли ми робимо перерву під час холодів. Зрештою, причина, чому ми всі беремо участь у традиційній поведінці приблизно в цей час, полягає в тому, що ми всі погодилися.

За темою: 6 способів зацікавити працівників у святковий сезон

Колективні договори

У нашому суспільстві все дійсно колективний договір. Більшість із нас погоджуються:

  • Робота
  • Платіть наші податки
  • Верховенство права
  • Дотримуватися результатів виборів (в основному!)
  • Беріть участь у традиціях і звичаях суспільства

Є чіткі причини, чому ми погоджуємося на ці речі. Наприклад, ми розуміємо, що за порушення закону будуть наслідки, але це все одно лише угода.

Ми всі є вільними агентами в межах нашої сфери. Якщо ви хочете повернутися додому, роздягніться і полийте себе гострим соусом… ви можете. Я б не радив, але ви можете.

Але в цьому (правда, смішному) прикладі, не роблячи цього, ви все одно дотримуєтеся колективної угоди про те, що ваша родина, ймовірно, вважатиме вас небезпечним для себе та інших, а також що це буде фізично неприємно.

Наша бізнес-практика така ж. Загалом ми погоджуємося з тим, що існують певні способи поведінки, наприклад, під час адаптації нового клієнта або під час проведення зустрічей. Договірні зобов’язання — це ще одна дуже буквальна угода, яку ми укладаємо з розумінням наслідків, якщо будь-яка зі сторін не виконає своїх зобов’язань.

Чому б різдвяний сезон уповільнився?

Це дійсно схоже на те, що люди вважають природним явищем. Як скельні утворення чи полярне сяйво. «Ну, зараз ми всі починаємо різдвяне сповільнення на роботі. Так буває, чи не так?»

Але це не так! Це річ лише тому, що ми так думаємо.

Правда полягає в тому, що вам не потрібно дотримуватися цього, якщо ви цього не хочете. Зрештою, це відносно нешкідлива угода. Замість того, щоб розчаровуватися, як раніше, подумайте про те, як ви можете пом’якшити вплив на свій бізнес, змінивши спосіб роботи.

За темою: як створити довіру та підтримувати високу мотивацію у вашій компанії

Використовуйте грудень, щоб зайнятися всіма справами, які відкладалися протягом решти року. Працюйте над своєю підготовленістю до наступного року, наприклад, звертаючись до клієнтів і запитуючи їх про відгуки. Або ви могли б оновити веб-сайт, про який ви нарікали з 2020 року.

Але ви можете використати час не лише для домашнього господарства, але й для роботи над собою!

Якщо ви помічаєте, що стрес, пов’язаний з веденням бізнесу, добирається до вас, зараз саме час поцікавитися цим і дізнатися, що ви можете з цим зробити. Почніть використовувати практики уважності у своїй щоденній рутині. Навчіться слухати те, що вам говорять ваш розум і тіло.

Докладніше: 5 порад щодо обміну текстовими повідомленнями для бізнесу, щоб досягти успіху в 2023 році

Якщо ви перебуваєте на тому нестабільному етапі володіння бізнесом, коли ви намагаєтесь зосередитися на зростанні, але вам також потрібно виконувати роботу, зараз саме час сісти та визначити, як це виправити. Складіть разом дорожню карту на наступний рік, якої ви зможете (і головне: будете) слідувати.

Легко сприймати різдвяні свята як вітер до кінцевого пункту призначення, але є щось з іншого боку! І було б краще, якби ви підготувалися до цього. Вийди з «новорічних воріт», розмахнувшись, і ти пройдеш марш на своїх конкурентів. Крім того, ваші існуючі та потенційні клієнти побачать цю енергію, і яку її частинку!

Головна правда про те, що різдвяний сезон уповільнюється, полягає в тому, що вам не потрібно брати участь. Інші можуть підписати цей колективний договір, якщо захочуть, але ви можете використати його на свою користь, просто переосмисливши ситуацію.

Всіх зі святом.

Leave a Comment