Як використовувати віртуальні тури для підвищення продажів нерухомості

Думки висловив Підприємець дописувачі свої.

Ми в останній місяць 2022 року, і ми не тільки вступаємо в новий рік, але ми вступаємо в рецесію, яка негативно впливає на продажі нерухомості по всій країні. Як ми з багатьма іншими авторами обговорювали в попередніх статтях, віртуальні тури допомагають агентам з нерухомості продавати більше нерухомості, але це не предмет дискусій.

Але ми знайшли гарний невеликий хак, який можна застосувати до вмісту нерухомості, щоб отримати вільний доступ і більше уваги до ваших списків, щоб отримати більше продажів. Це все через процес, який називається «геотегування».

Ніколи раніше не чули про цей термін? Не хвилюйтеся; давайте дізнаємося, як застосувати це у вашому вмісті.

Що таке геотегінг?

Геотегування це технічний термін для пошукової оптимізації, який використовується для підвищення рейтингу місцевого вмісту в пошукових системах за точними координатами списку нерухомості та типом нерухомості. Багато власників бізнесу впроваджують цю стратегію, щоб підвищити рейтинг у місцевих пошуках; розглянемо приклад.

Джон Сміт володіє пекарнею у Філадельфії, і хоча він має чудовий віртуальний тур, відео та фотографії, він шукає додаткової переваги перед конкурентами. Він знаходить процес додавання геотегів, переходить на безкоштовний сайт, наприклад geoimgr.com, знаходить координати (довготу та широту) Філадельфії, додає їх до Geo Imgr, а потім додає в свою нішу ключову фразу для того, що люди шукають для його типу бізнесу , як-от “пекарні поблизу” або “пекарні у Філадельфії”.

Таким чином, ви, по суті, повідомляєте Google, що ви робите «нішою» в координатах вашої області, тому Google позиціонує вас як такого, оскільки ви впорядкували свій вміст і позначили його як такий; це чудовий спосіб отримати вищі позиції в місцевих пошуках. У 2023 році вам потрібно буде мислити нестандартно — це чудовий приклад того, як можна це зробити.

За темою: як інвестори в нерухомість можуть підготуватися до 2023 року за 4 простих кроки

Як це стосується списків нерухомості?

Що спільного між фізичним бізнесом і оголошеннями про нерухомість? Обидва вони є об’єктами нерухомості, тому цей процес так само добре працює зі списками нерухомості, як і з малими підприємствами, такими як пекарня Джона Сміта.

Ніхто не робить цього як агент з нерухомості. Вони зосереджені лише на чудовому вмісті, хоча й необхідному для переходу на наступний рівень; їм також потрібно позначити геотегами всі свої фотографії та відео! Ось що роблять ріелтори, щоб підвищити охоплення своїх оголошень.

Отже, як мені як агенту з нерухомості оптимізувати свій вміст?

Це легше, ніж ви думаєте, тому не передумуйте! Ось коротка покрокова інструкція щодо того, як додати геотеги до вмісту нерухомості.

  1. Перейдіть на Geoimgr.com
  2. Візьміть поточний вміст списку (фотографії, відео, візуалізації, 360 тури) і підключіть його до грумера.
  3. Google координати вашого місцезнаходження, наприклад: координати Філадельфії (39,9526° пн. ш. та 75,1652° зх. д.).
  4. Введіть координати в Geoimgr.
  5. Введіть тип нерухомості в Geoimgr «односімейний будинок у Ріттенхаусі (вставте свій район)» або «багатосімейний будинок на півдні Філадельфії».
  6. Натисніть кнопку «EXIF Tag», і ви оптимізували вміст списку нерухомості!

За темою: Як віртуальна реальність впливає на нерухомість?

Де я можу опублікувати свій оптимізований вміст, коли я його отримаю?

Як і зазвичай, ви розміщуєте дописи в службі розміщення кількох списків, яка розміщує дописи для всіх відомих списків, таких як Zillow, Realtor, Loopnet, Redfin тощо. Оскільки більшість людей все одно шукає в Google, Google усе одно надасть вам переваги геотегінгу. Найкраща частина використання geoimgr полягає в тому, що ви можете оновити свій обліковий запис, щоб отримати більше вмісту, оптимізованого для більшої кількості списків, оскільки з часом ви стаєте успішнішими.

Немає часу? На щастя, цей процес займає менше 10-15 хвилин. Спочатку дізнайтеся, як виконати цей процес, а потім дайте його комусь із ваших товаришів по команді чи стажерів, щоб він міг геотегувати ваш вміст у найближчому майбутньому.

Віртуальні тури є найкращим маркетинговим інструментом для вашого оголошення, але геотеги є секретом, який дозволяє продавати ваші оголошення швидше та за більші гроші.

Використовуйте цю стратегію, щоб розпочати свій 2023 рік і досягти успіху у своїх починаннях у сфері нерухомості.

Leave a Comment