Як Ерін Дірінг створила трикутник для купальників — ексклюзив

Журнал Foundr публікує детальні інтерв’ю з найкращими підприємцями світу. Наші статті висвітлюють ключові висновки з обкладинки кожного місяця. Ми поговорили з Ерін Дірінг, співзасновницею Triangl, про створення багатомільйонного руху купальників, якому заздрять як знаменитості, так і культові бренди. Щоб читати більше, підпишіться на журнал.

—————

«Найкраще в Triangl, що я взяв із нього, це те, що не має значення, які ваші матеріальні успіхи, якщо всередині, він просто не працює».

У 2012 році Ерін Дірінг і її тодішній партнер Крейг Елліс запустили Triangl, компанію з виробництва жіночих купальників, яка народилася в результаті обговорення, яке вони мали на пляжі в Мельбурні, Австралія, де відбулося їх друге побачення.

«Я пішла шукати бікіні, тому що друге побачення на пляжі трохи нервує», — каже вона. Вона хотіла щось гарне, але не надто дороге. Вона нічого не могла знайти.

«Ми закінчили тим, що поговорили про це і майже тоді [said]«На ринку є прогалина. Це може бути справді весело. Чому б нам не продовжувати говорити про це?» І Тріангл майже народився того дня», — каже вона.

Це був початок бурхливої ​​кар’єри, яка привела Дірінг в Азію та Європу та забезпечила їй місце в списку багатих у 2019 році, її вартість перевищила 35 мільйонів доларів. Знаменитості та інфлюенсери залізли до її бікіні.

«Отже, все було дуже швидко. Таким чином, ми начебто закохалися, і наші особисті стосунки тривали одночасно з [business]”, – каже Дірінг. «Тож вони завжди були дуже переплетені і майже однакові».

Але Тріанґл також розтягне Дірінг до своїх меж.

«Це справді важко. Це ізолює, і ви стаєте своїм брендом. І це ваша особистість».

Намагаючись відновити свою особистість і добробут, Дірінг залишила бренд і свої стосунки з Еллісом, з яким у неї було двоє дітей, у 2018 році.

Але не раніше, ніж побудувати імперію найпопулярніших купальних костюмів у світі. Уся подорож була серією місячних пострілів, які створювали неймовірний імпульс.

Економна робота

З самого початку Дірінг і Елліс тримали свою команду невеликою, а свою діяльність економною, що, за її словами, допомогло їм краще керувати брендом. Перші два роки вони працювали поза своєю квартирою, а лише у другій половині 2014 року відкрили офіс мережі поставок.

«Усе робили ми з Крейгом, — каже вона. «Ми надсилали товар. Ми займалися соціальними мережами. Ми надсилали клієнтам електронні листи. Ми все це робили. Тож ми справді змогли налаштуватися на те, що відбувається з усіх боків. І хоча спочатку зростання здавалося незначним, для нас воно було величезним».

Вони зосереджувалися на тому, щоб залишатися надгнучкими та близькими до клієнта. Одна з перших витрат співробітників була на жінку в Канаді, яка могла спілкуватися в прямому ефірі на веб-сайті, поки Дірінг спав.

«Ми запустили живий чат на нашому веб-сайті раніше, ніж будь-який інший модний бізнес, тому що ми знали, що коли ви купуєте щось таке інтимне, як купальники, вам хочеться відчути, що ви можете відразу запитати когось про розмір», — каже вона. .

Коли вони почали бачити надходження грошей, вони найняли фотографа. До того часу Елліс робив фотографії, а Дірінг тримав світловідбивач.

«Це все було зроблено таким чином», — каже Дірінг. «Тож коли ми отримали більше грошей, це було лише для того, щоб застосувати ці кілька речей, щоб бренд виглядав краще».

Дірінг каже, що їхня зосередженість на економічності дозволила їм з самого початку підтримувати позитивний грошовий потік.

«Ми позичили, щоб зробити продукт. Але як тільки ми продали своє перше бікіні, ми більше ніколи не позичали грошей».

Дірінг і Елліс не платили собі зарплати. Окрім орендної плати та інших найнеобхідніших речей, кожен пенні від бізнесу повертався в продукт.

«Насправді ми просто збільшували наші гроші, а не витрачали їх, тому що нам подобалося спостерігати за тим, як вони надходять. Чим більше ми заробляли, тим більше ми вкладали у створення нових стилів, проведення кращих фотосесій, наймання кращих моделей і покращення. фотографи».

До свого виходу Triangl все ще була дуже невеликою на персонал, у ній працювало лише шість осіб.

Соціальний охоплення

Збереження ощадливості також застосовано до їхньої маркетингової стратегії. Дірінг та Елліс багато в чому покладалися на соціальні мережі та впливових людей, яким дарували купальники в надії, що вони їх одягнуть і опублікують про них.

Насправді, за словами Дірінга, вони були одними з перших модних брендів, які використали цю стратегію.

«Ми б сказали: «Ми надсилаємо вам це». Нам не потрібно, щоб ви це публікували. Ми просто хочемо, щоб ви його отримали. Ми думаємо, вам це сподобається». Дев’ять із 10, навіть 9,5 з 10, опублікували б».

Дірінг виявив, що ця стратегія призвела до більш справжніх публікацій, які привабили їхніх послідовників. Ця стратегія, як правило, приносила їм кілька нових підписників на впливову особу.

Однак у 2014 році вони надіслали купальні костюми Хейлі Бібер (коли вона ще була Хейлі Болдуін) і Беллі Хадід, двом перспективним зіркам, які на той час були відомі переважно своєю дружбою з Кендалл Дженнер.

Незабаром сама Дженнер надіслала їм електронний лист із запитом на костюми. Інші Кардашьяни теж зробили це, включаючи Кім.

«Вони всі дуже хотіли [the brand]і вони його носили», — каже вона. «Вони ніколи нас не тегували, але Daily Mail це підхопила, інші видання підхопили, і вони говорили про нас. Так воно й відбувалося, у всякому разі. Нам не потрібно було, щоб вони позначали нас зрештою, тому що тоді ми використали б фото [from the media] на нашій сторінці [and] позначте їх».

Це вивело бренд на ринок США. Продажі в 25 мільйонів доларів США з 2014 року перевищили продажі в 2015 році: 60 мільйонів доларів.

Ерін Дірінг про те, як боротися з копіями

До 2014 року їх продукт набув такої популярності, що копії стали великою проблемою. За словами Дірінга, кожна компанія, що займається виробництвом купальних костюмів, робила копію Triangl. Навіть такі модні лідери, як Victoria’s Secret, почали копіювати їхні стилі.

Ось поради Дірінга щодо того, як поводитися з наслідувачами:

  • Захистіть свій бренд на ранній стадії за допомогою торгових марок і авторських прав.
  • Найміть юридичну команду з досвідом роботи з продуктами та інтелектуальною власністю.
  • Надсилайте повідомлення про припинення та допомогу копіюючим продуктам і підприємствам.
  • Але не витрачайте надто багато енергії, стежачи за своєю спиною.
  • Натомість продовжуйте рухатися вперед, покладайтеся на свій талант і впроваджуйте інновації.

«Навіть якщо ще є копії, [customers] все одно захочеться отримати оригінал, якщо ви все ще створюєте інші продукти і не застрягаєте надто».

Підпишіться на журнал Foundr

Leave a Comment