Як залучити кошти як глибокотехнологічний стартап

Підприємства глибоких технологій зараз отримують більше грошей, ніж будь-коли раніше, і, враховуючи зростання цін на все та зростаючу конкуренцію, свідками якої ми є, очевидно, що це шлях, яким слід рухатися.

Згідно з поточною статистикою, інвестиції в глибокотехнологічні підприємства в Індії зросли більш ніж у чотири рази. У 2021 році глибокотехнологічний бізнес отримав понад 133 інвестиції на загальну суму 1,4 мільярда доларів. Це значне збільшення порівняно зі 106 транзакціями, пов’язаними з бізнесом глибоких технологій у 2020 році, і 107 угодами, конвертованими у 2019 році.

Оскільки календарний рік змінюється, я дуже радий дізнатися новий рахунок.

Оцінка посівного раунду

Початковий раунд, як випливає з назви, відноситься до початкового раунду стартапу або стартового капіталу. Це допомагає підприємцям розпочати роботу.

Початковий капітал є одним із найважливіших етапів для фірми, якщо не найважливішим. Це пояснюється тим, що початковий раунд надзвичайно важливий для того, щоб дозволити бізнесу побачити світ і вселити нові надії в підприємців, лідерів-засновників та всіх, хто пов’язаний з організацією. Потреба часу — знайти венчурних капіталістів які готові інвестувати в глибокотехнологічні компанії.

Визначте найкращих венчурних капіталістів для вашого ПІДПРИЄМСТВА

1. Зрозумійте свої вимоги: перш ніж визначитися з ідеальним венчурним капіталом для вашого бізнесу, ви повинні спочатку зрозуміти свої вимоги. Яких інвесторів ви шукаєте? Скільки фінансування вам потрібно? Який розклад для вашого бізнесу? Ваші відповіді на ці запитання допоможуть вам звузити вибір типів VCS, які підходять для вашого бізнесу.

2. Проаналізуйте ринок: дослідіть ринок, щоб дізнатися про найкращих учасників у сфері венчурного капіталу. Складіть список можливих компаній венчурного капіталу, які, на вашу думку, підійдуть для вашого підприємства.

3. Ознайомтеся з інвестиціями. Після того, як ви звузили вибір можливих венчурних капіталовкладачів, перегляньте їх інвестиції. Це дасть вам більш повне уявлення про те, які інвестиції вони робили в минулому, а також про їх успішність.

4. Зустріньтеся з венчурними капіталістами: коли ви скоротите список можливих венчурних капіталістів, настав час зустрітися з ними та дізнатися про них більше. Поцікавтеся їхньою інвестиційною філософією, методами та видами активів, у яких вони зацікавлені.

5. Надішліть запит на перелік умов: коли ви добре зрозумієте венчурного капіталу / інвестора, надішліть запит на перелік умов. Це дасть вам уявлення про умови інвестиції, скільки грошей ви зможете отримати та коли інвестиція буде завершена.

6. Обговоріть умови. Отримавши аркуш умов, ви можете опрацювати деталі, щоб переконатися, що контракт принесе користь обом сторонам.

7. Закрийте угоду: коли ви домовилися про умови, настав час завершити угоду. Переконайтеся, що всі документи на місці та всі задоволені умовами інвестування.

Краудфандингова кампанія

1. Встановіть свою ціль краудфандингу: перед початком краудфандингової кампанії вам потрібно поставити реалістичну мету. Оцініть, скільки капіталу вам потрібно, щоб запустити свій проект, і відповідно поставте мету.

2. Виберіть правильну платформу: сьогодні існує багато платформ краудфандингу, тому важливо вибрати ту, яка найкраще відповідає вашим потребам. Залежно від типу проекту, який ви фінансуєте, деякі платформи можуть бути кращими, ніж інші.

3. Створіть привабливу кампанію: коли ви вибрали правильну платформу, вам потрібно створити привабливу кампанію, яка залучить потенційних спонсорів. Переконайтеся, що ваша кампанія чітко пояснює проект і чому його варто підтримати.

4. Рекламуйте свою кампанію: коли вашу кампанію налаштовано, настав час її рекламувати. Використовуйте соціальні мережі, електронну пошту та інші канали, щоб повідомити про свою кампанію та охопити цільову аудиторію.

5. Подякуйте своїм спонсорам: нарешті, після завершення кампанії обов’язково подякуйте своїм спонсорам за підтримку. Це допоможе налагодити стосунки та гарантувати, що ваші спонсори будуть готові підтримувати майбутні проекти.

Зв’яжіться з Angel Investors

1. Відвідуйте стартап-події: відвідування стартап-заходів, таких як конкурси, програми акселерації та мережеві заходи, може бути чудовим способом зв’язатися з інвесторами-ангелами.

2. Зв’яжіться зі своєю мережею: ваші особисті та професійні зв’язки можуть бути чудовим способом зв’язатися з ангелами-інвесторами. Запитайте друзів, колег та інших людей у ​​вашій мережі, чи знають вони когось, хто міг би стати потенційним інвестором.

3. Шукайте фонди венчурного капіталу: фонди венчурного капіталу часто мають ангелів-інвесторів, пов’язаних з ними. Дослідження інвесторів, пов’язаних із фондами венчурного капіталу, може бути чудовим способом знайти потенційних інвесторів-ангелів.

4. Відвідуйте конференції для інвесторів. Є багато конференцій для інвесторів, які відвідують інвестори-ангели. Участь у цих конференціях може стати чудовим способом налагодити контакти та зустрітися з потенційними ангелами-інвесторами.

Підводячи підсумок

Якщо глибокотехнологічний бізнес прагне залучити фінансування, найважливіше, про що їм слід подумати, — це зберігати спокій і чекати, оскільки це найважливіша фаза для глибокотехнологічних стартапів в Індії, які хочуть зібрати початковий/ангельський раунд або будь-який раунд для це питання. А

Після кількох днів важких зусиль і хвилювань, за якими послідували безсонні ночі праці та стресу, ви повинні розслабитися та дочекатися результатів після того, як представите презентацію венчурному капіталу/інвесторам-ангелам або обраному вами інвестору. Нагромадження страхів може тільки погіршити самопочуття як вас, так і інших і, зрештою, бізнес.

(Відмова від відповідальності: погляди та думки, висловлені в цій статті, належать автору та не обов’язково відображають погляди YourStory.)