Як заповнити грошовий переказ: покрокова інструкція

Якщо ви не можете надіслати чек, але не хочете покладатися на щось настільки небезпечне, як готівка, грошовий переказ може бути лише квитком.

Важливо знати, як надіслати та заповнити грошове переказ крок за кроком, якщо вам коли-небудь знадобиться оплатити рахунок, надіслати гроші родичу або непомітно переказати гроші з одного місця в інше.

Що таке грошове доручення?

Грошовий переказ дуже схожий на чек. Це дозволяє безпечно надсилати або отримувати платежі, на відміну від готівки.

Однак грошові перекази передплачені. Замість того, щоб гроші залишали ваш рахунок, коли хтось ловив чек, гроші залишали ваш рахунок у ту хвилину, коли ви заповнюєте грошове переказ і вносите його у відповідну установу.

Коли слід використовувати грошовий переказ?

Було б доцільно використовувати грошовий переказ, коли вам потрібно безпечно заплатити комусь, але ви не можете скористатися додатком для смартфона, таким як MoneyGram, онлайн-платформою, чеком або готівкою (або ви не хочете використовувати жоден із цих методів).

пов’язані: Ось як ми можемо без проблем переказувати гроші онлайн

Цю форму оплати приймають практично скрізь, оскільки вони автоматично передоплачуються, тож немає ризику, що гроші «відскакують», що може статися з чеком. Крім того, немає ризику викрадення особистих даних, наприклад, коли ви переказуєте гроші з поточного рахунку.

Ви можете використовувати a грошовий переказ коли потрібно:

  • Надішліть гроші члену сім’ї або другу.
  • Оплатіть рахунок за свій бізнес.
  • Отримувати гроші з місця роботи або з когось іншого.

Однак пам’ятайте, що ви можете надіслати лише 1000 доларів одним грошовим переказом. Однак ви можете надіслати кілька грошових переказів в одній відправці.

Банки та інші фінансові установи можуть пропонувати цю послугу особистих фінансів так само, як вони можуть надсилати касові чеки та іменні чеки. Інші фінансові установи також надають грошові перекази, зокрема кредитні спілки, такі як Western Union, або будь-яке інше, де ви можете мати банківський рахунок або отримати кредитну/дебетову картку.

пов’язані: Бізнес-план, бізнес – Money Order

Як заповнити грошове доручення

На щастя, заповнити платіжний переказ дуже просто і зовсім не складно. Ви можете отримати грошовий переказ у місці, де їх продають, наприклад в аптеках (включно з Walmart і CVS) або, що частіше, у будь-якому з 31 300 роздрібних відділень Поштової служби США. Зручно, ви також можете відправити грошові перекази з відділень поштової служби США.

Зауважте, що купівля грошового переказу передбачає комісію. Плата може змінюватися залежно від місця; наприклад, Walmart зазвичай стягує один долар за відправлення грошового переказу, тоді як USPS може стягувати від 1,65 до 2,20 доларів залежно від того, скільки вам потрібно надіслати.

Щоб заповнити a грошовий переказ:

  • Ім’я одержувача.
  • Адреса отримувача або одержувача.
  • Сума платежу.
  • Ваше ім’я та поточна поштова адреса.
  • Причина або номер платіжного рахунку для грошового переказу.

Вам не потрібно вказувати відправника грошового переказу чи місцезнаходження поштового відділення/магазину, з якого ви його надсилаєте, у рядку пам’яті.

Крок 1: Введіть ім’я одержувача

Отримавши грошове переказ, напишіть ім’я особи, якій ви платите гроші, у полях «оплатити за замовленням» або «оплатити», залежно від того, яке поле містить ваш грошовий переказ. Ви повинні вказати повне ім’я одержувача або повну назву компанії, якій ви платите.

Крок 2. Додайте свою адресу

Наступним кроком є ​​додавання вашої адреси в поле адреси покупця. Це адреса особи, яка купує грошовий переказ — у даному випадку це ви. Ви також додасте адресу одержувача.

Крок 3: Заповніть поле «нотатка».

Потім необхідно заповнити поле «пам’ятка». Це рядок або поле, де ви можете описати, для чого ви використовуватимете грошовий переказ. Якщо ви використовуєте його для оплати рахунку, ви введете номер платіжного рахунку в цьому полі.

Крок 4: Підпишіть своє ім’я

Нарешті, ви повинні підписати своє ім’я на лицьовій стороні грошового переказу, де воно вказано. Підписуючи підпис покупця, залиште зворотну сторону платіжного переказу порожньою. Саме там отримувач платежу або одержувач індосує його, подібно до індосування чека.

Ось і все — вам знадобиться лише кілька хвилин, щоб заповнити грошовий переказ від початку до кінця, якщо у вас є вся необхідна інформація.

Куди і як доставити грошовий переказ

Після того, як ви заповнили грошове переказ, від’єднайте квитанцію. Квитанція має життєво важливе значення для ваших записів і дозволяє відстежувати, чи одержувач коли-небудь перераховував грошовий переказ.

Доставте грошовий переказ одержувачу вручну або надішліть поштою своєму одержувачу за допомогою поштової служби на ваш вибір. Перевести в готівку зможе тільки одержувач.

Пам’ятайте, що, на відміну від чека, усі гроші, які ви призначили для грошового переказу, будуть видалені з вашого рахунку раніше одержувач перераховує платіжний переказ.

Чи можете ви скасувати грошове переказ?

Так. Для цього вам слід негайно зв’язатися з особою або стороною, яка надіслала грошовий переказ (наприклад, USPS або Walmart). Попросіть форму запиту на скасування та заповніть її.

Для цього вам знадобиться мати квитанцію з грошового переказу та показати її. Тоді вам доведеться заплатити комісію за скасування грошового переказу. Цей процес такий самий, якщо ви хочете замінити платіжний переказ або отримати відшкодування готівкою.

Що ще потрібно знати про заповнення платіжних доручень?

Тепер ви знаєте, як покроково заповнити грошове переказ. Грошові перекази час від часу можуть бути критично важливими фінансовими інструментами, і вони можуть стати в нагоді, якщо вам потрібно безпечно та швидко надіслати кошти з одного місця в інше.

Шукаєте більше таких інформаційних статей? Перегляньте статті підприємця про гроші та фінанси тут

Leave a Comment