Як збільшити продажі електронної комерції в цей святковий сезон

Цей святковий сезон — ваша ідеальна можливість встановити рекорд продажів. Але конверсії не потраплять просто на ваші коліна — ви конкуруватимете з іншими онлайн-бізнесами, і вам потрібно буде бути в найкращій формі.

Майте на увазі, що у цей святковий сезон проти вашого бізнесу сходяться протиборчі сили. По-перше, глобальні ланцюжки постачання все ще обмежені, тому чим раніше ви зможете запастися, тим краще. Клієнти, як правило, усвідомлюють ці проблеми, але вперто не бажають прийняти будь-який вплив на своє життя.

Інша сила, яку вам доведеться враховувати, це сезон святкових покупок, який починається раніше та досягає вищого піку. Згідно з дослідженнями галузі роздрібної торгівлі, більшість споживачів почнуть робити покупки на свята в середині листопада. Насправді 30% споживачів вже роблять покупки на свята. Іншими словами, у нас сезон відпусток.

Ці самі споживачі із задоволенням відкривають свої гаманці. Експерти прогнозують зростання світових продажів майже на 6%. Це дещо менше зростання порівняно з минулим роком, але експерти Deloitte кажуть, що продажі електронної комерції зростуть на 12,8% до 14,3% порівняно з минулим роком.

6 способів збільшити продажі електронної комерції під час свят

Щоб подолати ці виклики, одночасно використовуючи можливості, потрібні перевірені стратегії. Ось 6 порад, на які варто звернути увагу:

1. Угоди повертаються

Через зростання витрат через інфляцію споживачі більше, ніж будь-коли, шукатимуть пропозиції. Звичайно, це не є чимось ненормальним під час святкового сезону, але клієнти збираються робити покупки більше, ніж зазвичай.

Ви можете розглянути подібну акцію безкоштовної доставки, оскільки вона може мотивувати ваших клієнтів робити додаткові покупки. Ще одна популярна тактика – об’єднання додаткових продуктів. У той час як шкарпетки, гребінці, батарейки та сир становлять дивний комплект, ви можете зробити святковий пакет, який включає гребінець, випрямляч для волосся та пляшку вашого знаменитого сухого шампуню. Назвіть це своїм «Святковим набором для порятунку волосся».

Останньою тактикою, про яку варто подумати, є безкоштовний подарунок із замовленнями, які відповідають певному порогу. Наприклад, як інтернет-магазин ювелірних виробів ви можете запропонувати безкоштовне рішення для очищення ювелірних виробів для всіх замовлень на суму понад 75 доларів США.

2. Передайте свою продукцію рецензентам

Ми знаємо, що відгуки впливових людей впливають на купівельну поведінку клієнтів, тому ми називаємо їх впливовими.

Але через потенційні економічні проблеми в центрі міста та інфляцію зовнішні голоси будуть ключовими в процесі прийняття рішень споживачами. Не будьте пасивними в цій тенденції. Досліджуйте рецензентів продуктів і публікацій і дайте їм зразки своїх найновіших і найкращих продуктів на святковий сезон. Ще один тренд сезону – путівники по святковому шопінгу. Творці вмісту вже працюють над цим, тому не чекайте, щоб зв’язатися.

Навіть якщо вони не дадуть вам ідеального відгуку, показ вашого продукту аудиторії, яка відчайдушно бажає купити, лише допоможе вам розкритися. Можливо, ви не змусите кожного, хто переглядає (або читає) огляд продукту, зробити покупку, але це потенційні клієнти, яких у вас би не було.

3. Об’єднайте зусилля з дружнім бізнесом

Потужний спосіб підбадьорити своїх клієнтів і зв’язатися з цілковито новою групою покупців — це співпрацювати з іншою компанією. Виберіть неконкурентоспроможного партнера, який працює або у вашій галузі, або в галузі, яка доповнює вашу власну.

Незважаючи на те, що ви можете викликати галас лише завдяки химерній співпраці, це не буде достатньо стабільним, щоб призвести до значних продажів. Натомість знайдіть партнерство, яке забезпечує унікальну цінність для клієнтів. Наприклад, якщо ви продаєте косметичні товари, ви можете співпрацювати з компанією, яка продає косметичні дзеркала високого класу. Коли клієнти купують 3 або більше продуктів із вашої нової лінійки губної помади, вони отримають знижку 25% на дзеркало за своїм вибором, а також безкоштовну доставку всього замовлення.

4. Збільшуйте витрати на рекламу

Пам’ятайте, що багато ваших клієнтів уже перейшли в режим святкових покупок. Тому було б неефективно розподіляти свої витрати на рекламу протягом наступних тижнів в очікуванні великого спалаху в грудні. Вам потрібно зв’язатися з ними зараз, оскільки вони вже приймають рішення щодо подарунків і починають робити замовлення.

Ваші оптимальні витрати залежатимуть від певних звичок вашої клієнтської бази, тому вам слід остерігатися тих, хто каже вам, що для всіх існує універсальний спосіб керування святковими оголошеннями. Щоб отримати найкращі результати, зверніть увагу на відвідуваність вашого сайту та кількість нових замовлень. Тенденція продажів, ймовірно, зростає прямо зараз і досягне піку десь у вікні часу навколо Дня подяки та Кіберпонеділка.

5. Запропонуйте роздачу

Люди люблять хороші змагання незалежно від пори року. Але святковий сезон часто посилює зацікавленість, можливо, тому, що мислення дарування подарунків робить більш правдоподібним те, що ви можете виграти приз за те, що просто ввели свою інформацію в онлайн-форму.

Якщо ви хочете дізнатися, як збільшити продажі електронної комерції за допомогою розіграшу, зосередьтеся на таких пріоритетах:

  • Майте мету. Просте роздавання призу не сильно зрушить вашу справу. Але якщо ви використовуєте конкурс, щоб створити свій список розсилки або рекламувати новий продукт, позитивні результати можуть бути довготривалими.
  • Виберіть приз, який привернуть увагу. Проведення розіграшу з жахливим призом може завдати шкоди вашому бренду, оскільки це означає, що ви або не вважаєте, що ваші клієнти варті хорошого призу, або у вас бракує ресурсів, щоб дозволити собі його. Найкращі призи мають бажану вартість і актуальні для вашої аудиторії.
  • Зробіть зручним вхід. У процесі участі у конкурсі має бути дуже мало перешкод. Якщо ваша мета — створити свій список розсилки, тоді у формі запису обов’язково має бути запит на електронний лист. Але ви не повинні більше турбувати їх, запитуючи їхній вік або поштову адресу.
  • Встановіть чіткий графік. Що стосується розкладу конкурсу, зробіть його достатньо довгим, щоб залучити велику кількість записів, не затягуючи його настільки, що інтерес почне падати. Ефективна тривалість часто становить 15-28 днів.
  • Зробіть гучне оголошення. Важливо, щоб ви повідомили всім, хто переміг у конкурсі, щоб вони не дивувалися. Конкурс без чіткого результату можна вважати лише втраченою можливістю.

Останнє зауваження щодо конкурсів: іноді ви побачите, як бренд отримує сотні заявок на роздачу невеликих призів у соціальних мережах, як-от подарункова картка на 20 доларів США. Це правда, що, можливо, бере участь багато людей, але низька якість призу пов’язана з низькою якістю заявок. Люди, які зареєструвалися, були зацікавлені лише в подарунковій картці та, ймовірно, брали участь у десятках інших конкурсів того ж дня.

Непогано поширювати певну обізнаність про бренд серед цих людей, але вони, ймовірно, не мають наміру коли-небудь ставати клієнтами. Ваш пріоритет має полягати в тому, щоб запропонувати приз, який надихне ваших клієнтів, а також перспективи на майбутнє. Коли вони беруть участь у вашій роздачі, клієнти стають лояльними.

6. Візьміть участь у грі TikTok

TikTok — це найшвидше зростаюча соціальна платформа в Інтернеті, яка досягає позначки 1 млрд користувачів швидше, ніж будь-яка інша платформа. Якщо ви ще не користуєтеся TikTok як бізнес чи індивідуальний бренд, то ви втрачаєте зацікавлену аудиторію, яка шукає натхнення для святкових подарунків.

Завдяки унікальній мові TikTok знання тенденцій на платформі має вирішальне значення, щоб подолати шум. Хоча ми ще не знаємо, які святкові тенденції TikTok з’являться, органічна присутність на платформі налаштує вас скористатися перевагами, коли з’являться сезонні тенденції.

У координації зі своєю органічною присутністю почніть досліджувати рекламу TikTok. У цей святковий сезон буде більше можливостей для залучення нових клієнтів, ніж на насичених рекламних ринках Facebook та Instagram. Перегляньте наш посібник із реклами TikTok і почніть.

Будьте готові до святкових розпродажів

Цей святковий сезон буде складним, хвилюючим і непередбачуваним. Скільки буде захватів, скільки затримок. І ви досягнете успіху, якщо зможете забезпечувати чудове обслуговування клієнтів протягом наступних місяців.

Це означає, що ви дбаєте про своїх клієнтів таким чином, щоб вони знали, що ви цінуєте їх стільки, скільки їхні гроші. Якщо виникає проблема, негайно підтвердьте їхнє занепокоєння, а потім повідомте, як ви збираєтеся знайти її вирішення.

Подумайте про те, щоб додати ресурси самодопомоги на свій веб-сайт, щоб вирішити проблему, а потім переконайтеся, що у вас є чат-бот зі штучним інтелектом, який може спрямовувати клієнтів у правильному напрямку, щоб отримати відповіді. Але нервовим центром вашого обслуговування клієнтів буде не штучний інтелект – це будуть люди, які відповідатимуть безпосередньо клієнтам. Ваші люди повинні мати ресурси та бути готовими допомагати клієнтам. Поки ваша служба має повноваження та готовність, більшість проблем можна фактично перетворити на позитивні можливості продемонструвати найкращу підтримку вашого бізнесу.

Хочете ще більше ідей, як збільшити продажі електронної комерції в цей святковий сезон? Відвідайте нашу бібліотеку безкоштовних бізнес-навчань. Кожен курс викладають перевірені підприємці, які знають, що потрібно, щоб зайняти нішу, залучити клієнтів і встановити рекорди продажів.

Leave a Comment