Як зробити лазерне гравірування алюмінію

Що стосується створення нових матеріалів, то одним із найпопулярніших є алюміній.

З ним досить легко працювати, і ви можете створити деякі виготовлені вироби досить ефектного вигляду з цього. Однак перед тим, як різати матеріал, ви повинні визначити, наскільки реактивним буде метал у різних середовищах.

Якщо ви працюєте на вулиці, можуть бути такі умови, як вода або інші хімічні речовини, які можуть реагувати з поверхнею алюмінію. Це може завдати шкоди шар фарби або гелю, нанесений на алюміній!

У цій статті будуть розглянуті різні методи підготовки алюмінію перед його обробкою. Ці включають хімічні обробкиабразиви та полірування, які всі мають залежно від різних ефектів про те, який дизайн ви хочете зробити hantencnc.com.

Різні види лазерного гравіювання

Є кілька різних способів зробити це алюмінієві вироби з лазерним гравіюванням. Деякі з найбільш до популярних методів відноситься шпилька– наведення, малювання ліній, занурення та полірування. Всі ці методи можна виконувати вручну або за допомогою машин.

Точкове вирівнювання є одним із найпоширеніших способів створення вигравіруваного малюнка на предметі. Шпилькою роблять невеликі подряпини у формі потрібного малюнка. Ці наконечники інструментів дуже тонкі й точні, тому їх потрібно правильно чистити та зберігати.

Полірування — ще один спосіб додати текстуру предмету. Після застосовуючи сильний тиск на поверхню протягом певного часу, метал почне втрачати свій первісний блиск. Цей процес повторюється, поки не буде досягнутий бажаний вигляд.

Діпінг також згадувався раніше. За допомогою цієї техніки зішкрябується трохи товстіший шар матеріалу, створюючи меншу глибину. Потім товщина верхнього шару зменшується на тих же ділянках, що й під час першого занурення.

Лінійний малюнок створює тонші лінії, ніж точне вирівнювання або полірування. Завершення проекту займає більше часу через кількість проходів над предметом, але він не використовує стільки енергії, скільки інші методи. дивитись більше

Процес лазерного гравірування

Коли ти використовувати лазери щоб створити дизайн або позбутися поверхневих матеріалів, існують два основних компоненти процесу. Матеріал для травлення та лазер в імпульсному режимі!

У більшості випадків перший компонент припиняється повністю. Ви завжди починатимете зі створення шару алюмінію, який не плавиться під дією лазерного променя. Цей шар твердого алюмінію називається маскою травлення. Другий компонент — це додавання рідини в область, де ви хочете розташувати дизайн.

Ця додана рідина називається кислотою з причин, які будуть зрозумілі нижче. Після того, як обидві частини процесу завершено, лазер можна використовувати як ніколи раніше!

Лазер розрізає в метал через тепло і хімічні реакції. Обидва компоненти повинні бути присутнім у тому самому місці в той самий час, щоб це сталося.

Причини для лазерного гравіювання

Коли справа доходить до вибору, чи ні додати прикраси з лазерним гравіюваннямє кілька причин, чому це шлях. По-перше, більшість компаній, які пропонуємо лазерне гравірування виробів із використанням якісних матеріалів наприклад, алюміній або титан для пластини. Ці метали можна полірувати та демонструвати так само, як інші суцільні металеві вироби.

По-друге, багато людей вважають його елегантним і характерним. Простий спосіб побачити, наскільки популярна ця техніка, – це переглянути всі кільця з лазерним гравіюваннямбраслети та підвіски ви бачили!

По-третє, більшість виробників додають певний ідентифікаційний номер або деталь у свій виріб. Це може бути ваше ім’я, дата або навіть номер домашнього телефону! Це залежить від того, який продукт ви купуєте та яку інформацію ви хотіли б знати про нього.

По-четверте, ціна зазвичай набагато менше ніж мати брошки, сережки чи намиста, виготовлені з металу, який неможливо легко перепродати, не переплавивши. вчи більше

Приклади проектів лазерного гравірування

Коли говорити про алюмінієві прикраси з лазерним гравіюваннямє три основні типи дизайну, які можна зробити. Існує дрібні складні візерунки або текст, великі жирні заявиі геометричні фігури. Усі три стилі можуть виглядати дуже елегантно та красиво.

У всіх випадках важливо враховувати площу поверхні, вибираючи, де розмістити елемент дизайну. Чим більший шматок металу, тим більше місця для дизайну, щоб його не відрізати та не закрити.

Менші шматки металу не вимагають багато місця для розкладання, тому вони краще підходять для коротших текстів або простих дизайнів. З ними також легше працювати завдяки нижчій температурі.

Невід’ємну роль відіграє температура створення якісного лазерного гравіювання. Високотемпературні метали, такі як золото, спричинять окислення поверхні, змінюючи колір і ефект.

Що я повинен гравірувати лазером?

Коли мова заходить про алюміній, вашим першим вибором буде створення художнього дизайну або додавання помітного тексту чи повідомлень. Або ви можете вибрати один із багатьох готових дизайнів у вашому улюбленому жанрі, наприклад, мотиваційні цитати чи весільні пропозиції!

Алюміній дуже пластичний, тому існує необмежена кількість способів його використання. З ним можна створити практично все! Найкращий спосіб дізнатися, який тип лазерів використовувати для обробки алюмінію, це провести дослідження та експерименти.

Існує два основних типи лазерів, які використовуються для роботи з алюмінієм: вуглекислий газ (CO2) і ітрій алюмінієвий гранат (YAG). Для обох потрібні різні налаштування та рівні потужності дають якісні результати в залежності на вигляд, який ви хочете.

Лазери на діоксиді вуглецю зазвичай набагато дорожчі, ніж лазери на YAG, але вони будуть дають кращу якість гравірованих ліній і форми. У цій статті мова піде про те, як використовувати CO2-лазер для травлення дизайнів на алюмінії.

Які ефекти має лазерне гравірування?

Більшість людей знайомі з використанням лазера в косметичних цілях, наприклад для видалення волосся або додавання страз. Однак є цікавий спосіб, за допомогою якого їх можна використовувати для більш важливих програм.

Лазери можна використовувати для створення дуже тонких ліній і візерунків у металах. Ця техніка відома як лазерне гравірування алюмінію і він стає все більш популярним.

Ефект, який можна отримати від цього виду Робота лазера в основному залежить від з якого типу металу зроблений ваш предмет і якої товщини шар захисного оксиду на поверхні.

Якщо ви подивитесь на вигляд збоку будь-якого автомобіля, ви побачите деякі невеликі горбки уздовж боки. Вони називаються заклепками, і вони допомагають утримувати дві частини транспортного засобу разом.

Видаляючи оксидний шар за допомогою a потужний лазерний проміньпотім поклавши щось поверх металу, щоб захистити його від подальшого окислення, ви можете побачити, де всі глибокі канавки у формі деталі.

Цей ефект нелегко побачити, якщо ви не використовуєте яскраве світло для освітлення області та часто перевіряєте товщину окисленого шару, щоб переконатися, що він не відростає знову.

Чи існують ризики для здоров’я?

Поки використання лазерних граверів дуже високий рівень алюмінію для створення ваших ювелірних виробів, ці рівні далеко не близькі до того, що вважається токсичним. У середньостатистичної людини є поріг впливу алюмінію, перш ніж він стане шкідливим.

Порогові значення різняться залежно від розміру тіла, рівня активності, дієти та генетики, але більшість експертів сходяться на думці, що особа старше 15 років не повинна зазнавати впливу більше ніж 5 мг на добу – або приблизно 1 чайну ложку порошку.

Це лише одна форма алюмінію, про яку ми знаємо! У деяких лазерах також є керамічні добавки, які під час роботи можуть розпадатися на алюміній, тому обов’язково перевірте це, якщо ви особливо стурбовані впливом алюмінію.

Пам’ятайте, навіть якщо важкі метали такі як свинець, ртуть і залізо потенційно небезпечні при споживанні у великих кількостях, вони ніколи не є здоровими! Уникати контакту з ними – найкращий спосіб уберегтися.

Кому лазерне гравірування?

Коли справа доходить до вибору, чи варто робити laseve, вони є кілька речей вам потрібно враховувати. По-перше, для чого ви будете використовувати свій предмет? Якщо ви нічого не можете придумати, не інвестуйте лазерне травлення!

Чи буде це простим способом повторно персоналізувати предмет? Якщо так, чудово! Але якщо ви хочете зробити заяву своїм подарунком, то інвестиції можуть бути не найкращим вибором.

Важливо знати, як використовувати a лазер правильно. Переконайтеся, що ваші налаштування правильні та що ви не перегріваєтеся та не обпікаєтеся під час використання пристрою.

Також пам’ятайте, що деякі матеріали не можуть бути витравлені лазером. Це включає деякі види шкіри та пластмаси.


Leave a Comment