Як зробити оздоровлення на робочому місці пріоритетом у вашому бізнесі

Я виріс одержимий бабусиним садом. За фахом вона була лікарем. Дізнавшись від неї про силу здорового харчування, вивчаючи різноманітні фрукти, овочі та рослини, я дуже вплинула на мене.

Вона нагадала мені, що найкращі ліки – це профілактика. І для неї це означало споживати поживну їжу, подібну до тих, що є в її саду, у поєднанні з хорошими звичками. Здавалося б, це досить просто. І я завжди хотів зробити щось значуще з цими знаннями, коли виросту.

Але реальний світ переміг мене. Я приєднався до однієї з найбільших у світі компаній з управління інвестиційними та хедж-фондами, і підтримувати здоровий спосіб життя було, м’яко кажучи, надзвичайно важко. Довгі години, недоброякісна їжа та стрес, не кажучи вже про брак сну, вплинули на моє здоров’я та продуктивність.

Я був втомлений, невмотивований і без натхнення. Мій рівень тривоги був найвищим за весь час.

У мене були дуже болісні повторювані головні болі та фізичний занепад на багатьох фронтах. Я згорів. Але в такому середовищі відпочинок був для втомлених. І хоча я підписався на мою важку фінансову роботу, не тільки я чи ця робота призвели до моєї фізичної та психічної непридатності.

Повідомляється, що понад 50 відсотків працівників не працюють через стрес. Це майже 80 мільйонів американців! Отже, мені довелося внести зміни — і швидко. Мені потрібно було повернутися до свого коріння — до садового менталітету.

Чому Workplace Wellness?

Я заснував garten (раніше Oh My Green), щоб зробити благополуччя доступнішим для тих, хто проводить час на роботі, і полегшити регулярне споживання здорової та поживної їжі. Зрештою, під час роботи ми споживаємо в середньому 70 відсотків щоденного споживання калорій.

Але у 2020 році компанія garten зробила основну роль у зв’язку з пандемією, щоб стати оздоровчою платформою на робочому місці на основі даних. Ми зрозуміли, що, щоб задовольнити потреби наших клієнтів, ми повинні відповідати їм там, де вони є, буквально всюди. На сьогоднішній день ми допомагаємо компаніям у різних секторах, включаючи технологію, фінанси, розваги, засоби масової інформації, виробництво, медицину, споживчі товари, роздрібну торгівлю та біотехнології, які розуміють, як зв’язок між добробутом і ефективністю формує їхню культуру добробуту для покращення всіх аспектів. здоров’я своїх працівників.

Як ви вже здогадалися, я вважаю, що програмування добробуту має бути не просто розкішшю, а життєво важливою бізнес-стратегією для отримання стійкої конкурентної переваги на багатьох рівнях. І дані це підтверджують.

Підраховано, що середня людина проводить на роботі одну третину свого життя. Це приблизно 90 000 годин. І хоча кажуть, що роботодавці відіграють більшу роль у нашому здоров’ї, ніж сімейний лікар, здоров’я на роботі значно відстає. Не дивно, що ми так напружені.

Корпоративне оздоровлення є одним із головних трендів 2023 року, але в повністю зміненому світі роботи (від того, де до того, як до коли), цей термін змінився. Проте занадто багато компаній просто ставлять галочки на користь здоров’я, а не впроваджують програми, протоколи та політику, які справді рухатимуть голку щодо здоров’я їхніх працівників у правильному напрямку. Але чому це справді важливо? Тому що від цього залежить здоров’я компанії, буквально і фізично.

Звичайно, сприяння гарному здоров’ю на робочому місці починається з доступу до кращої для вас їжі. Однак, перейшовши від служби, яка в першу чергу зосереджена на цьому, до компанії, яка сприяє цілісному корпоративному добробуту, від здорових місцевих закусок до кейтерингу, приготованого на подряпинах, до віртуальної медитації та йоги, я зрозумів, що їжа чи сад — це лише верхівка айсберга.

Компанії повинні показувати це автентично, щоб їхні працівники справді в це повірили. Ось де відбувається магія.

Було доведено, що працівники, які відчувають себе цінними, безпечними та здоровими, з більшою ймовірністю будуть продуктивними та відданими своїй роботі. І роботодавці, які пропонують більш здорові варіанти на робочому місці, стали свідками безлічі переваг, таких як зниження витрат на страхування та відсутність прогулів.

Тож само собою зрозуміло, що якщо роботодавці справді дбають про свій результат — здоров’я своєї компанії, — вони повинні робити все, що від них залежить, щоб піклуватися про здоров’я та благополуччя своїх працівників, створюючи здорове робоче середовище, яке сприятиме здоров’ю всередині та поза межами офіс. Роблячи це, вони також побачать підвищення рівня задоволеності роботою, морального духу та продуктивності працівників. І, повірте мені, підсумок буде наступним.

4 способи зробити здоров’я на робочому місці пріоритетом

Звідки я знаю? Це було доведено. Компанії, які пропагують культуру здоров’я, безпеки та благополуччя, перевершують ринкові результати зі зваженою рентабельністю власного капіталу 264% у порівнянні з прибутком S&P 500 у 243% за 10-річний період (Journal of Occupational and Environmental Medicine).

Але нещодавно компанія «Делойт» виявила, що лише 56% працівників вважають, що керівництво їхньої компанії піклується про їхнє благополуччя, тоді як 91% керівників вважають, що їхні працівники вірять, що їхні керівники піклуються про них, і що це залежить від лідерів організації подолайте цей розрив, вживаючи заходів. Ось як:

1. Підхід Roots-First

Мені подобається говорити, що як компанія ви те, що поливаєте. Здоров’я коренів, більш відомих як керівники або C-Suite, має першочергове значення для успіху та виживання колективу або саду.

Як приклад, ми вислухали одну з провідних американських компаній-розробників хмарного програмного забезпечення зі штаб-квартирою в Сан-Франциско, яка запитала їх, яким би було рішення для забезпечення добробуту їхньої мрії. Вони хотіли зрозуміти, як високоякісна та поживна їжа впливає на бюджет, одночасно підтримуючи тих, хто в офісі має певні проблеми зі здоров’ям.

Вони також хотіли краще пояснити та підвищити обізнаність в офісах про вплив продуктів, які ми їмо, на наше психічне благополуччя та фізичне здоров’я. Тож ми допомогли їм у цьому (це те, що ми любимо робити!). Найціннішою для них була автономія та можливість вибору, надані garten для моніторингу власної пропозиції та попиту, з миттєвим отриманням інформації про харчування, збалансоване в рамках бюджету.

Можливість націлювати цілі щодо харчування та надавати підтримку для досягнення цих цілей була додатковою великою перемогою.

Коли ми показали їм, що може зробити для них інноваційна інтелектуальна технологія нашої інформаційної панелі Nutritional Dashboard, вони були в захваті від можливості пропонувати співробітникам здорові варіанти перекусів, виконуючи свою обіцянку підтримувати індивідуальне бажання своїх співробітників бути здоровими. Вони поливали коріння і рослини одночасно.

2. Південно-західний, але зробити це здоровим

Мене надихає те, як Southwest Airlines була прибутковою протягом 44 років поспіль. Я не думаю, що це випадково. Вони зосереджені на своїх співробітниках, які, у свою чергу, віддані своїм клієнтам, а ті, у свою чергу, віддані своїм акціонерам. Модель довела свою прибутковість протягом 44 років поспіль із найнижчим рівнем скарг клієнтів у галузі.

Ми застосовуємо ці принципи для добробуту в саду. Наша місія завжди стоїть на першому місці в нашому житті, ми реалізуємо численні програми, такі як «час у садку», обов’язкові перерви двічі на день, де співробітники можуть вибрати заняття, яке їх найкраще живить, включаючи медитацію, фізичні вправи та навіть сон.

Також встановлюється чотириденний робочий тиждень з наданням одного дня відпочинку і відсутності нарад. Ми використовуємо цей підхід, щоб переконатися, що члени нашої команди спочатку харчуються, перш ніж вони зможуть сприяти розвитку нашого бізнесу.

Детальніше: Типи стилів лідерства: покрокова інструкція з прикладами

3. Виконайте Rest C-suite

Відпочинок є основою продуктивності, а оздоровлення ПОВИННО починатися з C-suite. Для мене секретом є медитація. Зокрема, трансцендентальна медитація. Це може звучати «десь там», але це змінило моє життя, і я бачив, як це в десять разів робило те саме для інших.

У саду пропонується таке навчання, а медитація є обов’язковою політикою для всіх працівників.

Щоб адаптуватись до різних часових поясів, ролей і обов’язків, ми пропонуємо керовані медитації чотири рази на день.

чому Оскільки 20 хвилин медитації еквівалентні 4-5 годинам глибокого сну, ми прагнемо, щоб кожен працівник мав максимум часу щодня для практики медитації, живлення свого розуму та відновлення сил для максимальної продуктивності.

4. Помістіть їжу в центр

Ми використовуємо комплексний підхід до загального добробуту з високоякісною їжею в центрі. Ми використовуємо це як керівництво для нашої компанії, а також для наших клієнтів. Харчування є важливим інгредієнтом для стимулювання залучення працівників і створення команди щасливих, процвітаючих працівників.

Розроблено Девідом Л. Кацом, доктором медичних наук, фахівцем із профілактичної медицини та медицини способу життя, який також є експертом у харчуванні, ми дотримуємося унікальної наукової точки зору.

Наш Посібник з харчування класифікує продукти для оптимального харчування та сталості, щоб створити меню, яке підходить для всіх дієт, смаків і вподобань. Ми називаємо це «довідником з харчування в саду», де кожен продукт у нашому портфелі продуктів оцінюється за допомогою нашої власної системи та класифікується за одним із 5 рівнів на основі поживності та екологічності.

Оздоровчі практики на робочому місці

Наша основна місія в Garten полягає в тому, щоб надати людям змогу жити здоровішим і щасливішим життям на робочому місці та поза ним. Відпочинок є основою продуктивності та гарного самопочуття ПОВИНЕН починатися з C-suite. Як згадувалося, гнучкість із максимальним відпочинком дорівнює максимальній продуктивності. Це те, що я називаю підходом «Спочатку сад»:

  • Моя автоматизована електронна пошта OOO досить добре підсумовує це: відпустка є ключем до збалансованого життя.
  • У п’ятницю кожен отримує гарний час, щоб провести день благополуччя. Настав час розвінчати міф про те, що більше годин означає кращу продуктивність.
  • Ми також надаємо дві перерви в саду протягом дня приблизно по 30 хвилин, щоб зайнятися індивідуальною активністю, яка принесе задоволення кожному.
  • Гнучкість у поєднанні з максимальним відпочинком дорівнює максимальній продуктивності, що є ключем до досягнення конкурентної переваги в бізнесі.

Дізнайтеся більше стратегій на робочому місці, щоб побудувати кращий бізнес, переглянувши наш каталог безкоштовних навчальних курсів.

Вчіться на найкращому банері

Leave a Comment