Як керувати працівниками під час різдвяних вечірок і страйків поїздів

Роботодавці, які стурбовані тим, що вони не зможуть організувати різдвяні вечірки для своїх співробітників через страйки та збої, можуть звільнити їх назад або надіслати працівникам різдвяну перешкоду.

Роберт Солтер, директор податкових служб податкової та консультаційної фірми Blick Rothenberg, сказав: «Уряд щороку надає працівникам неоподатковуваний поріг у 150 фунтів стерлінгів на різдвяні вечірки, щоб роботодавці могли винагороджувати своїх співробітників без будь-яких податкових наслідків».

Він додав: «У більшості років працівники використовують цю надбавку, щоб влаштувати різдвяну вечірку для персоналу, але цього року, коли ми вступаємо в сезон різдвяних вечірок, ми страждаємо від хвилі страйків у поїздах та інших збоїв, роботодавці можуть задаватися питанням, що їм робити з Перспектива «сезону різдвяних вечірок».

Роберт Саїд: «Є варіант повернути вечірку назад і зробити її новорічною. Природно, це залежатиме від місця, яке вони забронювали, і від того, чи бажає це місце перенести подію. Якщо роботодавець зможе це зробити, звільнення від сплати податків, яке застосовується до різдвяних вечірок, де витрати на душу населення становлять менше 150 фунтів стерлінгів, все одно буде доступним, оскільки поріг звільнення від оподаткування у 150 фунтів стерлінгів на душу населення для різдвяних вечірок фактично доступний для будь-якого щорічного події», які роботодавець надає в податковому році – тому це не обов’язково має бути спеціально для вечірки напередодні Різдва».

Він додав: «В якості альтернативи, якщо роботодавець вважає за потрібне повністю скасувати різдвяну вечірку, він може надіслати кожному зі своїх співробітників різдвяну корзину із смаколиками. Якщо кошик коштуватиме не більше 50 фунтів стерлінгів на людину, це також буде неоподатковуваний подарунок і, сподіваюся, принесе трохи бадьорості персоналу в цю пору року».


Leave a Comment