Як максимізувати потенціал простору вашого балкона – Enterprise Podcast Network

Коли справа доходить до вашого відкритого балкона, можливо, у вас не буде багато місця для роботи, але є багато способів максимізувати потенціал будь-якого зовнішнього балкона чи внутрішнього дворика. Ось п’ять творчих порад, які допоможуть вам максимально використати свій балкон.

Джерело: Unsplash
  1. Введення зелені в творчі способи

Одним із простих способів додати життя та кольору вашому балкону є творче озеленення. Це може включати висячі рослини, такі як папороті, плющ або сукуленти, закріплені на гачках на стелі або навісі. Якщо у вас немає доступу до цих матеріалів, спробуйте натомість рослини в горщиках – просто переконайтеся, що вони витримають перебування на вулиці за будь-якої погоди! Крім того, якщо ваш балкон замалий для предметів меблів звичайного розміру, таких як горщики або лавки, зверніть увагу на настінні кашпо. Вони легко встановлюються та забезпечать безпеку ваших рослин, не займаючи зайвого місця. Залежно від вашого бюджету ви навіть можете інвестувати в ландшафтних дизайнерів Мельбурна, які виконають роботу за вас.

  1. Створення затишної зони відпочинку

Ще один чудовий спосіб максимізувати потенціал будь-якого балкона – створити затишну зону відпочинку. Ви можете зробити це, додавши кілька стільців і подушок, які відповідають вашому стилю та перевагам комфорту. Крім того, якщо у вас є килимок або доріжка, яка підходить за розміри вашого балкона, це створить затишок і візуальну привабливість, але все одно збереже речі в межах бюджету. Нарешті, якщо вам потрібне додаткове освітлення для гарного настрою літніми вечорами (або навіть зимовими), зверніть увагу на струнні ліхтарі з батарейками, для встановлення яких не потрібен електрик.

  1. Додавання декоративних акцентів

Декоративні акценти чудово підходять для балконів, оскільки вони привносять текстуру та індивідуальність, не займаючи зайвого місця. Наприклад, настінний малюнок ідеально підходить для додання інтересу будь-якому зовнішньому простору – просто переконайтеся, що він правильно встановлений, щоб його не здуло сильним вітром! Також подумайте про додавання текстурованих подушок або пледів разом з іншими декоративними аксесуарами, такими як ліхтарі або вітряні дзвіночки, які відповідають естетичному дизайну вашого балкона. Просто пам’ятайте, що не перестарайтеся з цими елементами; занадто багато декоративних акцентів можуть швидко заполонити невеликий простір!

  1. Створення кількох рівнів

Якщо у вас достатньо місця на балконі (або терасі), подумайте про створення кількох рівнів, які допоможуть створити візуальний інтерес, а також забезпечать більше варіантів для сидіння, а також можливі рішення для зберігання, якщо це необхідно. Це можна зробити, просто побудувавши сходи, що з’єднують два рівні, або додавши ящики для квітів на різній висоті, які можуть діяти як природні сходи між ними. Крім того, підняті кашпо можна використовувати як роздільники між секціями на одному рівні; це допоможе розділити простір, а також дасть вам ще більше можливостей для рослин!

Готові почати?

Використовувати житловий простір може бути складним завданням, коли у нас не так багато квадратних метрів, але з трохи креативності та рішучості це можливо! Ми сподіваємося, що ці п’ять порад дали вам ідеї щодо того, як максимізувати потенціал будь-якого зовнішнього балкона чи внутрішнього дворика – від запровадження зелені у креативний спосіб до створення кількох рівнів – тож почніть сьогодні та насолоджуйтесь усіма перевагами! Удачі!

Leave a Comment