Як надіслати заявку на фінансування

Думки висловив Підприємець дописувачі свої.

Історії фінансування є обов’язковими для успіху стартапу, особливо під час економічного спаду. Вони показують світу, що існує довіра до довголіття бізнесу, оскільки інвестори вірять, що компанія, ймовірно, досягне успіху та забезпечить прибуток. Ці оголошення також викликають хвилювання та подальші емоційні інвестиції в компанію. Однак, оскільки кількість відповідей журналістів зменшується з кварталу в квартал, стає все важче оприлюднити новини компанії, особливо щодо фінансування.

Щоб визначити, що змусить журналістів частіше відкривати презентацію та реагувати на неї, моя компанія Propel проаналізувала приблизно 3500 презентацій фінансування та знайшла три ключові ідеї для використання в наступній стратегії презентації вашої компанії:

За темою: п’ять способів залучити гроші, щоб запустити власний стартап

1. Використовуйте короткі теми, що привертають увагу

Журналісти хочуть точно знати, що вони знайдуть, відкриваючи рекламний лист, і це не відрізняється від оголошень про фінансування. Насправді, з усіх даних ми виявили, що найчастіше відкривалися пропозиції щодо фінансування з темою не більше ніж дев’ять слів, зібравши 7% відповідей. Це величезний показник, особливо з огляду на те, що середній показник відповіді в галузі для всіх типів подачі становить лише 3,35%.

Однією з причин є те, що журналісти завалені рекламою, тож чим швидше вони розуміють рекламу, тим краще. Багато журналістів також переглядають рекламні електронні листи на своїх телефонах, і оскільки в рядку теми достатньо місця для такої кількості символів, PR-професіонали повинні мати можливість швидко й коротко розповісти історію з теми. Рекомендую в темі вказувати назву компанії та суму фінансування, щоб журналіст знав, що читатиме.

За темою: 7 форматів написання заголовків, які змушують журналістів читати ваші виступи

2. Не робіть з виступу епічний роман

Прислів’я «коротко і солодко» також стосується тіла подачи. Ми виявили, що вислови між 50 і 149 словами отримують найкращі показники відповіді – 15%. Однак чомусь ми побачили, що більшість PR-професіоналів надсилають пропозиції щодо фінансування довжиною від 500 до 1000 слів. Для контексту це довжина сторінок із 2-4 слів із подвійним інтервалом!

Журналісти не мають часу чи сил читати роман про компанію, яка отримує раунд фінансування. Замість цього PR-професіонал повинен надати достатньо довідкової інформації про компанію та бюджет, щоб зацікавити журналіста цією історією, з кінцевою метою – змусити його запитати прес-реліз. Таким чином, вони не будуть налякані зіткнутися зі стіною тексту.

За темою: чому ваша маркетингова команда має бути журналістами

3. Презентація в п’ятницю, реліз в середині тижня

Як виявилося, день тижня, в який ви презентуєте журналісту історію про фінансування, так само важливий, як і довжина презентації чи теми. З цією метою ми виявили, що дні, коли журналісти найбільше відповідали на презентації фінансування, припали на середу, причому 24% відповідей припадали на цей день. Проте ми з’ясували, що найімовірнішим днем ​​відкриття виступу є п’ятниця. Більшість PR-професіоналів відчували, що це найкращі дні для подання новин про фінансування, але тепер є серйозні цифри, які це підтверджують.

Хоча середа все ще є чудовим днем ​​для презентацій і публікації прес-релізів про ембарго, той факт, що презентації у п’ятницю дають таку високу ймовірність отримати відповідь, став несподіванкою. Однак дані показують, що лише приблизно 5% пропозицій відправляються по п’ятницях. Це означає, що журналісти не завалені новими презентаціями, тому вони мають час прочитати вашу ідею історії. 15% відповідей припало на п’ятницю, що робить цей день із найкращим співвідношенням висновків і відповідей.

Зважаючи на світовий економічний спад, як ніколи важливо донести до відома, що ваша організація стабільна. Один із найкращих способів зробити це — оприлюднити фінансування, яке надсилає сигнал про силу потенційним клієнтам і стабільність для майбутніх інвесторів. А використовуючи практичну статистику на основі даних, ви можете дозволити своїй фінансовій кампанії досягти максимального потенціалу. Я сподіваюся, що ці висновки будуть використані як орієнтир для інших професіоналів у PR-індустрії, щоб вони могли створювати кращі стратегії презентацій і отримувати кращі результати.

Leave a Comment