Як нове партнерство End-Movable Ink від Lands використовує ШІ для налаштування

Ознайомтеся з усіма сесіями на замовлення саміту Intelligent Security Summit тут.


Покупець переглядає веб-сайт Lands’ End — чи то тому, що він лояльний до бренду, то час від часу купує товари, коли вони на розпродажі, чи то трапився там після того, як пошукав у Google, скажімо, пухове зимове пальто з капюшоном на хутряній підкладці.

Можливо, вони роблять покупку, можливо, ні. Але якщо вони вирішать надати свою електронну пошту, вони незабаром можуть бути попереджені, що собачі пухові жилети та куртки проти шквалу продаються (оскільки вони переглядали їх, думаючи, що вони можуть виглядати мило на їхній собаці); або що їхня улюблена кантрі-зірка Блейк Шелтон має нову річ у своїй лінії одягу Lands’ End.

Саме такий персоналізований досвід роздрібний продавець сподівається надати завдяки новому партнерству з Movable Ink. Lands’ End оголосив сьогодні, що використовуватиме платформу Da Vinci на базі штучного інтелекту Movable Ink для посилення маркетингової програми електронної пошти продавця.

«Кожен клієнт — це особистість із різними вподобаннями, виборами та мотиваціями, і ми повинні ставитися до них саме так», — сказав президент Movable Ink Адам Стемблек. «З огляду на сучасний парадокс вибору, бренди повинні прийняти маркетинговий підхід, орієнтований на людину, щоб розвивати глибші та довгострокові відносини — або ризикують залишитися позаду».

Подія

Intelligent Security Summit On-Demand

Дізнайтеся про важливу роль штучного інтелекту та машинного навчання в кібербезпеці та конкретних галузевих прикладах. Дивіться сеанси за запитом сьогодні.

Дивіться тут

Зростаюче впровадження, випадки використання

За словами експертів, використання штучного інтелекту (ШІ) у роздрібній торгівлі дозволяє швидше приймати бізнес-рішення, розширити (і більш адаптувати) клієнтський досвід, а також автоматизувати та оптимізувати рутинні процеси та завдання.

За даними Gartner старшого, найбільш часто реалізовані варіанти використання включають прогнозування попиту, персоналізацію, аналітику соціальних мереж, розмовну комерцію та виявлення шахрайства/загроз. директор аналітик, Sandeep Unni.

За його словами, комп’ютерне бачення використовується у фізичних магазинах для інтелектуального оформлення каси, запобігання втратам і управління відсутністю на складі; у той час як машинне навчання (ML) використовувалося для прогнозування попиту, стратегій поповнення та розподілу для широкомасштабної оптимізації ланцюжка поставок.

Унні зазначив, що з 2016 року Gartner спостерігає різке зростання інтересу до штучного інтелекту в роздрібній торгівлі. Результати опитування Gartner CIO Survey 2021 року показали, що штучний інтелект є найкращою технологією, що розвивається, і 49% роздрібних продавців впровадили або планують запровадити його протягом наступних 12 місяців.

AI: необхідний для виживання роздрібної торгівлі

Відповідно до цього, очікується, що глобальний роздрібний ринок штучного інтелекту досягне понад 10 мільярдів доларів США у 2026 році, що представляє сукупний річний темп зростання (CAGR) приблизно на 40%. За оцінками, зростаюча здатність машини створювати вердикт із трильйонів байтів онлайн-даних сприятиме зростанню ринку.

Очікується, що сегмент обробки природної мови (NLP) зростатиме найшвидшим CAGR у 42,75%. При реалізації сегмент хмарного хостингу принесе найбільший дохід; за технологіями сегмент машинного навчання (ML) займатиме основну частку, зростаючи на CAGR більше ніж на 40%.

Простіше кажучи, сказав Унні, «роздрібні торговці, які надто повільно впроваджують важливі ініціативи на основі штучного інтелекту для підтримки трансформації бізнесу для клієнтоорієнтованості, не виживуть».

«Хвилювання» в гіперболічній геометрії

Як свідчить сьогоднішнє оголошення, Lands’ End прагне не потрапляти в цю категорію.

Як зазначив Вівек Шарма, генеральний директор і співзасновник Movable Ink, «потреби клієнтів постійно змінюються».

Таким чином, платформа його компанії допомагає вести клієнтів «вниз індивідуальними шляхами» за допомогою масштабованих, контекстуально відповідних комунікацій, сказав він. Цільові електронні листи та інші маркетингові матеріали можуть допомогти підвищити лояльність і збільшити довгострокову цінність клієнтів (LTV), сказав він.

За допомогою Movable Ink бренди можуть масштабувати багатоканальну персоналізацію та автоматично перетворювати дані в гіперспеціалізовану інформацію, сказав Шарма. Це інтегрується в точки взаємодії з клієнтами, і вміст легко підключається до всіх відповідних даних, де б вони не були, і оновлюється на основі останніх взаємодій клієнта. Все це автоматично генерується платформою.

Цей підхід виходить за рамки вузьких рекомендацій щодо виробництва, сказав Шарма; Алгоритм Movable Edge зосереджений на відкритті, «дивлячись на дорогу, щоб передбачити, з якими категоріями клієнт захоче взаємодіяти в майбутньому», — сказав він.

Модель заснована на «захоплюючій області» математики, відомої як гіперболічна геометрія, пояснив він.

У той час як багато роздрібних інструментів штучного інтелекту покладаються на прогнозні моделі та/або моделі схильності для прогнозування поведінки клієнтів, гіперболічна геометрія дозволяє Movable Ink відображати поведінку клієнтів, каталог продуктів і продуктивність вмісту в тривимірній геометрії. Така видимість дає важливу інформацію для маркетологів і творчих команд, сказав Шарма.

Задоволення короткострокових і довгострокових потреб

Крім Lands’ End, Movable Ink співпрацює з іншим великим роздрібним продавцем США, щоб розширити свою програму електронної пошти. Мета полягала в тому, щоб перейти від доставки кількох сегментних варіантів їхніх основних кампаній електронної пошти до одного мільйона унікальних варіантів за певний день, сказав Шарма.

Це «майже неможливий подвиг, коли за кермом є лише люди», — сказав Шарма. «Штучний інтелект дозволяє команді подолати вузьке місце в контенті, з яким борються багато маркетологів».

Крім того, Da Vinci значно розширив можливості роздрібного продавця висвітлювати продукти у своєму великому та різноманітному каталозі, щоб задовольнити як короткострокові, так і довгострокові потреби клієнтів.

За словами Шарми, завдяки клієнтам, що пропонують широкий асортимент товарів, роздрібний продавець досяг сумарного збільшення кількості кліків, конверсій і доходів більш ніж на 20% за 18-місячний період. За його словами, у першій половині 2022 року Da Vinci досяг більш ніж 21% підвищення рівня конверсії та більш ніж 26% доходу для клієнтів.

Місія VentureBeat має стати цифровою міською площею для тих, хто приймає технічні рішення, щоб отримати знання про трансформаційні корпоративні технології та транзакції. Відкрийте для себе наші брифінги.

Leave a Comment