Як оптимізувати бюджет цифрового маркетингу

Успіх бізнесу можна виміряти тим, як він ефективно залучає існуючих клієнтів і залучає нових потенційних клієнтів. Для цього потрібна хороша маркетингова стратегія, і щоб стратегії продовжували реєструвати високу рентабельність інвестицій, маркетингові колеса мають продовжувати обертатися з ретельно розробленим маркетинговим бюджетом.

Оскільки більшість компаній перейшли в мережу, а клієнти та потенційні потенційні клієнти проводять більшу частину свого дня в Інтернеті, цифровий маркетинг встановлює безпрецедентні рекорди як найкращий спосіб охопити клієнтів. Щоб оцінити ефективність ваших цифрових маркетингових зусиль, вам потрібен значний бюджет цифрового маркетингу, на який можна покластися.

На думку експертів у сфері маркетингу, бізнес повинен виділяти 7-10% свого доходу на всі витрати на маркетинг. Згідно з повідомленнями, у сучасний час компанії виділяють 9,5% свого доходу на свої маркетингові стратегії, з яких приголомшливі 56% роблять внесок лише в цифровий маркетинг.

Маючи такий великий потенціал для залучення клієнтів і створення спільнот однодумців для вашого бренду в цифровій сфері, ви повинні враховувати ці моменти, коли плануєте свій цифровий маркетинговий бюджет:

Ваш цикл продажів має бути на місці

Найважливішим кроком у складанні бюджету цифрового маркетингу є представлення циклу продажів із різними етапами, на яких присутній потенційний клієнт під час покупки вашого продукту. Більшість цифрових маркетологів часто використовують модель циклу продажів «Обізнаність», «Інтерес», «Рішення», «Дія» або «AIDA», щоб зрозуміти, де знаходиться потенційний клієнт у воронці продажів і який вміст спонукатиме його перейти від лідера до клієнта. безцінний клієнт.

Розуміння шляху покупця допоможе вам зрозуміти, яка маркетингова діяльність, будь то реклама в соціальних мережах чи відеомаркетинг, оплата за клік чи маркетинг електронною поштою тощо, буде працювати на вашу користь, щоб перетворити потенційного клієнта на клієнта.

Визначте свою мету та завдання

Ваш капітал є цінним ресурсом, і вам потрібно знати, чого ви намагаєтеся досягти за допомогою своїх бізнес-рішень. Для цього ви повинні знати, чому ви працюєте в галузі, і в першу чергу керуєте цим бізнесом.

Якщо ваш бізнес спрямований на надання допомоги асортименту засобів для догляду за шкірою для чоловіків конкретними продуктами, ваша відповідь на запитання: бачачи розрив у пропозиції товарів для догляду за шкірою для чоловіків і зростаючий попит чоловічої аудиторії на якісні засоби по догляду за шкірою, ваш бізнес прагне збільшити пропозицію продуктів шляхом їх виробництва та розповсюдження.

Чого ви можете досягти в цьому – бути провідним брендом, який задовольняє потреби чоловіків у догляді за шкірою за допомогою органічних продуктів.

Визначивши ці два важливі аспекти, постає наступне питання: як ви цього досягнете? Вирішуючи це, ви повинні подумати та провести мозковий штурм, як ви хочете охопити аудиторію з точки зору тону повідомлення, засобу вмісту та вимірювання ефективності кампанії тощо.

Такий підхід допоможе вам уникнути непотрібних витрат, наприклад, ви можете не охопити сторінки загальної аудиторії зі своїми оголошеннями на електронних ринках, отже заощаджуючи на витратах. Більше того, ви зв’яжетеся з аудиторією, де вони проводять найбільше часу, будь то Instagram чи будь-який конкретний веб-сайт для ведення чоловічих блогів, який більшість чоловіків відвідує, щоб отримати безцінні поради щодо догляду.

Класифікуйте свої витрати

Розподіл бюджету на маркетинг – не єдина витрата вашого бізнесу. Вам також потрібно залучити свої фінанси для інших функцій вашого бізнесу.

Вимірювання потреб у фінансових вкладах від інших функцій допоможе вам зрозуміти, скільки грошей ви можете залишити для свого брендингу та маркетингових зусиль.

Ви також повинні розуміти, скільки вам обходиться кожна маркетингова стратегія і як ця стратегія працює на вашу користь. Створення маркетингової стратегії — це одне, але забезпечення її безперервного функціонування потребує експертів у відповідній галузі та ресурсів, таких як спеціалісти з оптимізації пошукових систем тощо, щоб ефективно керувати маркетинговим засобом для вашого онлайн-бізнесу.

Зарплати, витрати на кампанії, різні витрати та багато іншого стають частиною витрат вашої фірми, і ви повинні виміряти їх усі.

Дізнайтеся свою минулу ефективність

Немає нічого кращого, ніж озирнутися на минулі ефективні маркетингові кампанії та оцінити їх для перепрофілювання в нові. Якщо кампанія успішно залучила потрібну аудиторію, перевершила очікувані потенційні клієнти, була своєчасно розрахована та мала правильний меседж, ви безсумнівно зможете підняти її та змінити на свою користь, знаючи правильну суму витрат, які піде і яких результатів можна очікувати.

Якщо ви вважаєте, що раніше розповсюджена кампанія, яка в минулому була неефективною, цього разу все ще має потенціал працювати на вашу користь, тоді вам слід зосередитися на тому, що призвело до її провалу та як ви можете впоратися з витратами, обмеживши певні речі в тому самому. Крім того, якщо ви бачите, що тип кампанії не працює належним чином для вашого бізнесу незалежно від кількості спроб, ви повинні відмовитися від нього.

Якщо щось не приносить вам рентабельності інвестицій, вам потрібно переглянути їх і оцінити причину низької ефективності стратегії.

Оцініть, які маркетингові інструменти вам потрібні

Ринок переповнений різними маркетинговими інструментами. Оскільки кожен бізнес відрізняється від галузі, в якій він працює, їхні потреби можуть однаково відрізнятися. Ви не хочете залучати свій капітал, накопичуючи багато маркетингових інструментів, деякі або багато з яких можуть навіть не бути доречними у вашому випадку використання.

Ви повинні ретельно оцінити, які з них працювали на вашу користь і як. Залучайте свої гроші туди, щоб збільшити рентабельність інвестицій.

Вибравши інструменти, запишіть крейдою стратегії, а потім складіть схему того, скільки вам коштуватиме кожна стратегія. На основі цього ваш бюджет розподілятиметься обдумано, не призводячи до знеструмлення вашого бізнесу.

Зберігайте кошти для експериментів

Не всі стратегії, які, як доведено, працюють на вашу користь, гарантують вам успіх у наступній ітерації її застосування. Споживач постійно розвивається, і ви також повинні розвиватися.

Їх також бомбардують вмістом і стратегіями ваших конкурентів, що змушує їх вибирати між вами та ними. Ви повинні знати, які стратегії застосовують ваші конкуренти, і глибоко занурюватися, намагаючись експериментувати в цьому напрямку.

Ви можете взяти до уваги вищезазначені вказівки, щоб встановити потужний бюджет цифрового маркетингу, щоб забезпечити оптимальну маркетингову практику без великих витрат, але це вимагає постійної відданості та відстеження, для чого вам доведеться створити та розширити відділ маркетингу у вашій фірмі.

Хоча найняти потрібних спеціалістів і забезпечити оптимальну функціональність може бути дорогим і трудомістким, ви можете передати свої маркетингові вимоги досвідченому агентству цифрового маркетингу, яке допоможе вам із надійними рішеннями за рентабельними цінами.

(Відмова від відповідальності: погляди та думки, висловлені в цій статті, належать автору та не обов’язково відображають погляди YourStory.)