Як партнерство з навчання працівників може принести користь вашому бізнесу (і на що звернути увагу в партнері)

Думки висловив Підприємець дописувачі свої.

Виконавчі директори повинні відчувати, що переробка їхньої робочої сили — це повна зайнятість. Останні дослідження показують, що 60% роботодавців сказали, що нові випускники не були належним чином підготовлені до робочої сили, тоді як інші дослідження попереджають, що 58% працівників потребуватимуть нових навичок, щоб успішно виконувати свою роботу.

Ці результати вказують на важливий висновок: керівники повинні переконатися, що їхні працівники постійно набувають нових навичок і компетенцій. Однак це величезне завдання не є тим, що компанії можуть адекватно виконати самостійно. Що стосується навчання, компанії повинні підтримувати партнерські стосунки з установами, які можуть надати їхнім працівникам навички, необхідні для розвитку їхніх компаній.

Деякі з цих навичок будуть залежати від галузі, будь то робота на токарному верстаті чи кодування на Python. Інші стосуватимуться навичок цифрового маркетингу або аналізу даних. І все ж інші стосуватимуться більш загального бізнесу — базові навички, які роботодавці хочуть мати у співробітників з першого дня, будь то складання пропозиції, розуміння бюджету чи ефективна робота з Excel. Тут на допомогу приходить партнер з навчання.

За темою: вам слід інвестувати в підвищення кваліфікації вашої робочої сили, яка змінюється. Ось чому.

Що шукати в тренінговому партнері

Керівники повинні шукати партнера з навчання, який прислухатиметься до їхніх потреб і буде готовий розвиватися та змінюватись разом з ними з часом, щоб розробити відповідне програмування. Зрештою, те, що потрібно компанії сьогодні, може бути не тим, що їй знадобиться через 2, 3 або 5 років.

Враховуючи бізнес-ландшафт, який постійно змінюється, правильний партнер з навчання може бути корисним, допомагаючи компаніям «зазирнути за кути». Компанії повинні вибрати партнера з навчання, який постійно аналізує ринкові тенденції та підтримує регулярні контакти з кількома компаніями та генеральними директорами. Таким чином, партнер може допомогти компанії зрозуміти, що бачать інші компанії та які тенденції формуються, а потім працювати над розробкою правильного програмування, щоб зберегти конкурентоспроможність своєї робочої сили.

Допомагає, якщо навчальний партнер має справжніх галузевих практиків, які ведуть програми, щоб компанії працювали та співпрацювали з інструкторами, які щодня живуть і дихають галузевими проблемами. Подібним чином регіональний навчальний партнер — той, хто фізично присутній поблизу вашої компанії — з більшою ймовірністю буде тримати руку на пульсі бізнес-потреб у регіоні, ніж загальнонаціональний постачальник онлайн-навчання без місцевої присутності.

Варто також зазначити, що, як правило, кращі результати та наслідки, коли учні приходять на заняття особисто та беруть участь, віч-на-віч з іншими людьми, порівняно з онлайн-навчанням. Можливості спілкування також набагато сильніші особисто. Через це є переваги у виборі партнера для навчання у вашому дворі.

За темою: як організації можуть багато виграти, перекваліфікувавши працівників

Інші пропозиції для пошуку

Що стосується того, яких освітніх пропозицій шукати від партнера з навчання, облікові дані, що складаються, представляють майбутнє професійного розвитку та безперервного навчання.

У деяких організаціях надання відшкодування за навчання, щоб працівник міг отримати ступінь магістра, замінюється доларами професійного розвитку, які підтримують безперервне навчання. Для таких організацій має сенс шукати партнера з навчання, який пропонує низку сертифікатів і облікових даних, які працівник може використовувати, щоб негайно набути вільного володіння певною сферою, а потім розвивати її з часом. Подумайте про працівника, який проходить швидкий курс маркетингу в соціальних мережах, щоб вдосконалити свої навички в цій галузі, а потім приймає достатньо додаткових маркетингових і бізнес-пропозицій протягом року чи двох, щоб фактично накопичити міні-MBA.

З цього випливає ще один важливий момент: шукаючи ідеального партнера для тренінгів, керівники повинні прагнути до певної міри суворості. Зараз не час співпрацювати з установою, де кожен отримує кубок за участь лише за появу.

Чи ретельно стежить партнер за навчанням відвідуваність, участь і рівень розуміння матеріалу? Коли працівник покидає програму отримання сертифікатів у певній галузі, чи може він застосувати ці навички на практиці? Виконавчі директори справедливо очікують, що якщо вони інвестують у професійний розвиток, ці інвестиції окупляться у вигляді підвищення кваліфікації. Ця рентабельність інвестицій важлива, оскільки навички застарівають швидше, ніж будь-коли. Період напіврозпаду навички сьогодні становить близько п’яти років, тобто через п’ять років навичка може бути вдвічі меншою, ніж сьогодні.

Взявши участь у партнерстві з навчання, генеральні директори можуть активно вирішувати поточну проблему перекваліфікації та підвищення кваліфікації. У сучасному бізнес-середовищі, яке швидко розвивається, це інвестиція, яку компанії не можуть собі дозволити ні зробити.

Leave a Comment